Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin
O Muzyce Rap i Hip-Hop

Piszcie tutaj o tym co związane jest bezpośrednio z muzyką rap i Hip-Hop. O koncertach, wykonawcach, imprezach, płytach.

Uwaga: Usuwane będą tematy i posty które obrażają i wyśmiewają wykonawców i ich fanów oraz takie które choć dotyczą muzyki nie są merytoryczną dyskusją i nie niosą ze sobą żadnej wartości. Dowiedz się więcej o zasadach korzystania z forum O Muzyce Rap i Hip-Hop.

Lista forów | Nowy temat | Szukaj | Pomoc | Moje wiadomości

Chcesz dodać komentarz? Zobacz:

anonim
Autor: Bartek Skarga   Link do posta
12:38:49, 14-09-03
zanim jeszcze padla gazeta i jej strona www, pojawil sie na niej news, ze materialy do numeru 3 sa juz przygotowane, gazeta nie wyszla, a metarialy pewnie gdzies sa. nie mozna ich wrzucic na jakis portal? na tylkokonret np. po co ma sie zmarnowac praca dziennikarzy. podejrzewam, ze to byly jakies ciekawe materaily, bo blek byl ciekawa gazeta. pomysla nad tym Dobry Piotrku :). pozdro
Oded - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: Oded   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:42:45, 14-09-03
wyszły 3 numery Bleka
anonim
Autor: Flint (CS)   Link do posta
13:09:24, 14-09-03
Co nie zmienia postaci rzeczy, że 4 numer gotów był. Materiały pozahiphopowe nie zestarzają się, ale z tymi hiphopowymi gorzej, nawet gdyby wyszedł blek 4, byłyby mało użyteczne. Pomyśl Piotrek rzeczywiście, ja zresztą nie wiem czy mam wolną rękę w publikowaniu tego gdzieś indziej (Np sprzedam moje Voodoo opowiadanie do "Wróżki" :), Rudas tego nie wie, Keb tego nei wie, a chcielibyśmy się jednak zachować ok.
anonim
Autor: szefwszystkichszefow   Link do posta
16:07:40, 14-09-03
to Blek juz padl ?? to na pewno moja wina bo kupilem tylko pierwszy numer ;((
anonim
Autor: szefwszystkichszefow   Link do posta
16:15:08, 14-09-03
zapomnialem zapytac o przyczyny zakonczenia wydawania gazety na stronie bleka nic nie pisze moze ktos napisze ??
anonim
Autor: qwerty   Link do posta
16:38:46, 14-09-03
tak trudno sie domyslec?;) Powod uniwersalny - Hajs, Hajs, Hajs
anonim
Autor: kiedys tam costam   Link do posta
17:10:28, 14-09-03
bylo to pismo rasistowskie, co nie?
anonim
Autor: Dobry Piotrek   Link do posta
18:59:01, 14-09-03
Przyczyny upadku sa takie, iz drukarnia spieprzyla caly naklad i o ile jeszcze pierwszy numer, niechetnie, ale puscilismy mimo bledu w wywiadzie z Mesem, tak teraz tych bledow bylo zdecydowanie za duzo. Sprawa trafila do sadu, lecz znajac zycie nie zakonczy sie przed 2005, dlatego oficjalnie obwieszczam, iz poki co zwyczajnie nie ma pieniedzy na nowy numer. Ze sprzedazy BLEK'a jestem zadowolony, z odbioru takze. Niestety nie udalo nam sie pozyskac reklamodawcow, dla ktorych grupa docelowa pisma i jego tematyka, daleka od wszystkiego co na rynku, okazala sie byc nieatrakcyjna. Tak wiec, wydawanie afroamerykanskiego magazynu w Polsce nie jest zbyt dobrym pomyslem i nikomu nie polecam, choc finalnie bardzo sie ciesze, ze Blek powstal, byc moze jeszcze kiedys uda sie przywrocic go do zycia. Zrobilem kilka bledow, niepotrzebnie zwiazalem sie z takim a nie innym dystrybutorem (na pierwszym numerze zarobili 8.000 zł, a my 150 zł) i ta akurat drukarnia, ale ogromnie sie ciesze z tak cieplego przyjecia pisma. Procz kilku frustratow na tymze forum i liscie (prawdopodobnie zarcie) od pewnego aryjczyka nie spotkalem sie z zadnymi oznakami nienawisci i rasizmu. Listy, maile, telefony - wszystko jak najbardziej pozytywne, do dzis odbieram poznym wieczorem telefon z zapytaniem o nowy numer i uwierzcie mi, nie jest przyjemna sprawa informowac o tym, ze juz go nie bedzie. Ciesze sie ze moglem wsplpracowac z tak fantastycznymi ludzmi i wszystkim bardzo dziekuje. Zrobilismy cos z niczego, wlasnymi silami i kosztami, a ze Wydawnictwo Blek to nie miedzynarodowy Marquard i zamiast tysiecy pracownikow zatrudnialo trzech, skonczylo sie to jak skonczylo. Podtrzymuje swoje zdanie ze wstepniaka z pierwszego numeru, ze Polska nie byla po prostu (jeszcze albo nigdy nie bedzie) gotowa na Bleka. Szkoda mi tylko czytelnikow, bo pismo powstawalo wlasnie dla nich i zaluje, ze do przeczytania dlugich recenzji roznorodnych plyt i wywiadow z osobistosciami pokroju Spike'a Lee (w nr 4 mial byc wywiad z Denzelem Washingtonem, swietny zreszta) pozostaly juz im tylko zagraniczne strony internetowe badz Source'y czy XXL'e, ale to akurat nie na kazda kieszen. Jest opcja, ze Blek powroci w postaci portalu internetowego, ale po pierwsze to juz jednak nie to samo, po drugie - nawet na uruchomienie tegoz na razie nas nie stac. Chcielismy zrobic cos ciekawego, innowatorskiego, zapomnielismy jednak na chwile gdzie zyjemy i brutalna rzeczywistosc sprowadzila nas do pionu. Jesli nie ma sie ukladow, nie wygralo sie w totka albo wujek nie jest prezesem Polsatu, jakakolwiek forma inicjatywy w tym kraju spelza na niczym i przekonalismy sie o tym na wlasnej skorze. Co nie znaczy, ze teraz cala redakcja Bleka, pogodzona z losem idzie zapierdalac od 8 do 16 do jakiejs fabryki. Nie moge wypowiadac sie za wiekszosc, ale o czesci redakcji na pewno niedlugo uslyszycie, Blek nie byl naszym pierwszym i ostatnim projektem, z tym ze teraz zrobimy to niespiesznie i rozwazniej. Sorry, jesli niektore zdania zabrzmialy tu nieco patetycznie i oklepanie, ale napisalem, czy to sie komus podoba czy nie, czysta prawde. Dziekuje tym wszystkim, dla ktorych Blek byl czyms wiecej niz 'pismem rasistowskim'.
scor - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: scor   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:05:31, 18-09-03
;(((((((((((

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host zostanie zalogowany . Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2017 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies