button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

NEW!!!PEJA W JAWORZNIE DOSTAŁ W MORDE

O Muzyce Rap i Hip-Hop

Piszcie tutaj o tym co związane jest bezpośrednio z muzyką rap i Hip-Hop. O koncertach, wykonawcach, imprezach, płytach.

Uwaga: Usuwane będą tematy i posty które obrażają i wyśmiewają wykonawców i ich fanów oraz takie które choć dotyczą muzyki nie są merytoryczną dyskusją i nie niosą ze sobą żadnej wartości. Dowiedz się więcej o zasadach korzystania z forum O Muzyce Rap i Hip-Hop.

Lista forów | Nowy temat | Szukaj | Pomoc | Moje wiadomości

Chcesz dodać komentarz? Zobacz:

NEW!!!PEJA W JAWORZNIE DOSTAŁ W MORDE
sram na hiphop - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:13:53, 07-04-10
W poniedziałek w Jaworznie odbył sie koncert ulubieńca wszelkich gimbusów i wanna be gangsta który ostatecznie rozwiał moje wątpliwowsci na temat jego osoby.
LINK DO ZAPOWIEDZI:http://forum.bibainfo.pl/post4 57010.html
Spójrzcie na limit wieku 16 lat lol

Napisze krótko co sie działo: Peja dostał w morde kuflem i zebrał kilka jaj na klate od publiczności nie zareagował pewnie zastanawiacie sie dlaczego?
Bo nie rzucał w niego żaden 15 latek(wstęp od 16sic!) ale prawdziwi ludzie z ulicy.
Rozmawiając z owymi ludzmi zauważyłem że większośc wbija w niego i uważa że jest pozerem co zresztą udowodnił zwijając sie z Jaworzna z podkulonym ogonem i obsranymi gaciami.

W sumie to by było na tyle osobiście nic do niego nie mam i nie jestem hejterem, nie słucham też tedego(w ogóle polskiego rapu nie słucham) chciałem tylko żebyscie droga młodzieży przejżeli na oczy i zobaczyli że wasz idol to zwykła pizda.

Pozdro Peja zapraszamy ponownie:)
Bednar - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
17:16:42, 07-04-10
Skąd info?
Axmar - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: Axmar   Link do posta
17:17:09, 07-04-10
[jpg]
17:20:31, 07-04-10
Byłem na tym koncercie osobiście i widziałem na własne oczy pózniej rozmawiałem z gosciami którzy rzucali.
17:23:03, 07-04-10
Aha. To dlaczego rzucali?
jeb sie psie! - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
17:27:37, 07-04-10
WYMYŚL LEPIEJ CO NAPISAĆ W WYPRACOWANIU KTORE CI PANI ZADALA ZAMIAST ŻENIĆ TAKIE HISTORYJKI LAMO!
Emett - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: Emett   Link do posta
17:27:41, 07-04-10
fejk jak chuj a szkoda
17:30:42, 07-04-10
"Rozmawiając z owymi ludzmi zauważyłem że większośc wbija w niego i uważa że jest pozerem co zresztą udowodnił zwijając sie z Jaworzna z podkulonym ogonem i obsranymi gaciami."
A rozwijając Peja dla nich jest pozerem nie utożsamiają sie z nim i uważaja go za pizde a nie gangstera niektórzy mówili że chujowo sie zachował w Zielonej Górze nasyłając typów na tego szczawia.

A tak btw. rozmawiałem kiedys z gościem który siedział i mówił mi że cały kryminał miał beke po wersach Peji"48 przesiedziałem"(nie pamietam całosci) ogólnie po tym kawałku wszyscy mieli go za klauna.
17:34:30, 07-04-10
"WYMYŚL LEPIEJ CO NAPISAĆ W WYPRACOWANIU KTORE CI PANI ZADALA ZAMIAST ŻENIĆ TAKIE HISTORYJKI LAMO!"
Ożenic to sie moge z Twoją matką wtedy dostaniesz kare na peje i może wyrośniesz na ludzi bo jego wiejska propaganda ci zlansowała mózg dzieciaku.

NIE JEST TO ŻADEN FAKE BYŁEM NA TYM KONCERCIE ZRESZTA ZANIEDŁUGO PEWNIE WYJDĄ JAKIEŚ FILMIKI I WTEDY SIE PRZEKONACIE.
17:34:59, 07-04-10
Aha. Fejk. Szanowny Panie sram na hip hop, farmazonom dziękujemy. Do widzenia.
17:39:27, 07-04-10
Dobra nie bede sie tłumaczył żałuje że nie nagrałem zajścia ale napewno ktoś w Incognito to nagrywał i prędzej czy pózniej wrzuci to do sieci.
Boniu - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: Boniu   Link do posta
17:44:51, 07-04-10
Jak okaże się, że to nie fejk, to będzie beka jak z Poznania do Czikago.
Mikiel Miszcz - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
17:47:09, 07-04-10
Bednar czy Gandzior jeden chuj spierdalaj rozkladać nogi peji
RaZor - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: RaZor   Link do posta
17:49:45, 07-04-10
jak nie fejk to beka
KRK.FANS!!!!! - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
17:59:22, 07-04-10
A co to jest jaworzna ?? Co to za dziura zabita dechami ?? Po huj jakies głupoty piszesz i tak sie nikt nie  nabierze ogólnie to HUJ ci w dupe
18:12:37, 07-04-10
"A co to jest jaworzna ?? Co to za dziura zabita dechami ?? Po huj jakies głupoty piszesz i tak sie nikt nie  nabierze ogólnie to HUJ ci w dupe"
Naucz sie odmieniac imbecylu 'Jaworzno' miasto(100tys.mieszkańców) mniej wiecej tyle ludzi co ZielonaGóra Twoja geograficzna ignorancja powala synek.
Mam w dupie czy mi wierzysz czy nie gamoniu czekam tylko na ludzi którzy w poniedziałek byli w Incognito oni rozwieją Twoje wątpliwowości.
Nie pozdrawiam chuj Ci w pizde
18:25:49, 07-04-10
Autor: sram na hiphop Link do posta
18:12:37, 07-04-10
"A co to jest jaworzna ?? Co to za dziura zabita dechami ?? Po huj jakies głupoty piszesz i tak sie nikt nie  nabierze ogólnie to HUJ ci w dupe"
Naucz sie odmieniac imbecylu 'Jaworzno' miasto(100tys.mieszkańców) mniej wiecej tyle ludzi co ZielonaGóra Twoja geograficzna ignorancja powala synek.
Mam w dupie czy mi wierzysz czy nie gamoniu czekam tylko na ludzi którzy w poniedziałek byli w Incognito oni rozwieją Twoje wątpliwowości.
Nie pozdrawiam chuj Ci w pizde

^ To akurat prawda.
Jestem tutaj Roman Bosski - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
19:49:06, 07-04-10
To samo było jakieś 4 lata temu w Ełku, dostał w pysk czajnikiem i padł dobra beka była z niego.
superextrafajnie - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
20:08:42, 07-04-10
W TORUNIU TEŻ DOSTAŁ W PAPE...
ZABAKANE OKO - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
21:00:14, 07-04-10
BEKA
PAWEŁ TRZYMAJ SIĘ - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
21:08:06, 07-04-10
W OPOLU I W ŁODZI RYSIU TEŻ JUŻ WYŁAPAŁ OKLEP. BEKA, ŚMIEJE SIĘ Z TEDEGO, KTÓRY RAZ DOSTAŁ PO RYJU A SAM ZEBRAŁ KLAPSY W POŁOWIE KRAJU.
LITTLE BIG PLANET - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
21:09:31, 07-04-10
Jesli to prawda to Peja jest skonczony jako czlowiek i obywatel. Jesli nieprawda to beka z niego, ze ludzie takie rzeczy o nim opowiadaja.
21:12:37, 07-04-10
NIE WIEM JAK BYŁO W JAWORZNIE ALE W OPOLU RYSZARD ZEBRAŁ KLAPSY NA MIEŚCIE A W ŁODZI BEZPOŚREDNIO PO KONCERCIE. DODATKOWO WARTO DODAĆ, ŻE RYSZARD OD TEJ PORY NIE GRAŁ W ŁODZI KONCERTU I MA OFICJALNY ZAKAZ WJAZDOWY DO TEGO MIASTA.
21:13:29, 07-04-10
i beka z tego "48 przesiedzialem" juz dawno byla grana. Peja to najmniej prawdziwy raper w Polsce. Dobrze gra prawilniaka.
-----------
Ostatnia edycja: 2010-04-07 21:15:19
OGS. - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: OGS.   Link do posta
21:19:25, 07-04-10
TO NIE JEST FEJK BO PEJA SAM NAWINAL W KTORYMS KAWALKU ZE DOSTAL PO PYSKU W CZASIE BEEFU.
Tyberiusz - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
21:20:36, 07-04-10
freooney - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
21:44:09, 07-04-10
dla mnie te wszystkie newsu to nowosc, jak sa prawda to beka okrutna, no i biedny nasz juzek ze jego idol nie ma takiego street creditu jak to on mawia
KRK.FANS!!!!! - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
21:47:04, 07-04-10
www.youtube.com(...)A7PnE dla wszystkich hejterów
21:47:24, 07-04-10
i 154cm wzrostu, wiec blizej mu do malpy niz do ludzi
22:06:30, 07-04-10
www.youtube.com(...)A7PnE dla wszystkich hejterów

AKURAT W TYM JEST SAMA PRAWDA ACZKOLWIEK PRZYKŁAD FIRMY NIE JEST DOBRY BO ICH NALEŻY HEJTOWAĆ ZAWSZE I WSZĘDZIE ZA WSZYSTKO CO ROBIĄ NAWET NIE BĘDĄC HEJTEREM.
HERKTOREK - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
22:41:09, 07-04-10
CZEKAMY NA HOT MOVIES
22:42:41, 07-04-10
i do alert24 wyslac jaki biedny pobity Peja na koncercie, potem Rychu da wzruszajacy wywiad u Drzyzgi i cala Polska go pokocha
knowlege - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
22:46:17, 07-04-10
Parę ładnych lat temu, gdy pener napierdalał koncerty gdzie się da i kosił w chuj hajsu jeden z nich odbył się na jebanym zadupiu a mianowicie we wsi o nazwie Brańsk w woj. podlaskim. Miejsca gdzie odbył się występ nie można nazwać klubem gdyż wygląda jak pierdolona obora z czasów PRL. Jednym słowem chlew, bez parkingów na jebanym polu gdzie co sobota ekipy z okolicznych wsi napierdalają się cegłami przy muzyce discopolo. Po zakończonym występie rysiu został zgaszony soczystym liściem typa z bramki bo najebany rzucił się z pazurami do bliżej nieznanej dziewczyny przy barze.

Dziękuję.
Dobranoc.
CANTONA_ZJEDZONY_PRZEZ_DEJANA - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
22:50:00, 07-04-10
SŁYSZAŁEM WŁAŚNIE ŻE PEJA GDZIEŚ DOSTAU I TO PEWNIE O TO CHODZI
MC Zbysław - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
23:02:47, 07-04-10
peja raz był w zgorzelcu i po koncertu go wzieli w czterech kopali po buzi aż stracił przytomnosc
1OO% - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: 1OO%   Link do posta
01:08:02, 08-04-10
W Lublinie wyłapał wpierdol od chuliganów Motoru, bo się pucował że słowikom kibicuje gnida.
NOTE2.1 - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
03:26:32, 08-04-10
WARSZAWIE TEŻ
digan - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: digan   Link do posta
06:09:14, 08-04-10
wpisujcie miasta
HottyNEW'er - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
07:41:06, 08-04-10
Poznań
07:53:05, 08-04-10
I jaki z niego ulicznik jak on na co drugim koncercie wyłapuje w jape. Ta akcja w Ełku to 100% sam widziałem to na własne oczy dostał czajnikiem w ryj padł po jednym strzale na ziemie i później Pejego ziomki zgasili tego typa. To było jakieś 3-4 lata temu, później się dziwie że przyjechał na stoprocent tour ponownie do Ełku ale już nie dostał.
Tommy DeVito - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
08:07:32, 08-04-10
kiedyś wyłapał w łeb, podobno, a mówi się

bo w 'Głuchej nocy' nawinął o 'patrzałach podkrążonych' a mu nie przysługuje mowa kryminału
grruskul & co. - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
09:10:18, 08-04-10
Niech ich tam zostawią! Nic ich nie obchodzi, ani Katyń, ani Papież tylko ćpanie i złodziejstwo i Doda z gołym tyłkiem oraz Gołota co go murzyny leją!
DJ Piotr - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
09:21:27, 08-04-10
Tede mógł dostac raz (świetny balans ciała pozwolił zejśc z linii ciosu-widac, że Jacek trenował boks i w ringu rozjebałby Rycha doświadczeniem i gibkością) i Peja nawija o tym w 50% swoich słabiutkich dissów, a sam dostał 20 razy (między innymi w Ełku, Lublinie, Warszawie, Katowicach) i oczywiście o tym nie wspomina. Jego duma mu na to nie pozwala.
wanderlei_silva - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
14:24:13, 08-04-10
W Łodzi też wyłapał wpierdol - było o tym głośno - on dostał i cała jego ekipa - było to w nieistniejącym już klubie cube - od tamtej pory rychu peja ma odwolane wsztskie koncerty w województwie łódzkim
14:43:22, 08-04-10
Autor: wanderlei_silva Link do posta

TO NIE BYŁO W CUBE TYLKO W FANABERII 2. FAKT FAKTEM, ŻE OD TEJ PORY RYSIU JUŻ NIE ZAGRAŁ W ŻADNYM ŁÓDZKIM KLUBIE. WIDAĆ, ŻE BURAK...
cmazzz - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
14:47:51, 08-04-10
DOBRZE ŻE NIE LICZYMY O TYM ILE RAZY TEDE DOSTAŁ WPIERDOL :)
StJ B.U.C.H - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
15:20:33, 08-04-10
Strona, którą próbujesz znaleźć nie istnieje. Poniżej kilka stron, które pomogą Ci odnaleźć to czego szukasz.
nie ma materiału
Hajzi - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: Hajzi   Link do posta
15:22:19, 08-04-10
^nie zauważyłeś, że w linku trzeba spację usunąć?
15:23:34, 08-04-10
niewazne ile razy Tede dostal wpierdol, on nawija przeciez ze nie jest srteet fighter, za to Peja zgrywa twardego ulicznika a jest zwykla cipka i zastrzyki mu nie pomagaja i kompleksy dalej sa
-----------
Ostatnia edycja: 2010-04-08 15:23:54
15:48:13, 08-04-10
PRZEDE WSZYSTKIM TEDE NIE UDAJE WIELKIEGO FAJTERA I GANGSTERA NA KONCERTACH I SZANUJE FANÓW A NIE POKAZUJE ZWYKŁE POZERSKIE BURACTWO JAK RYSZARD.
15:50:15, 08-04-10
Kiedy był ten incydent z Peją w Łodzi? Jest to gdzieś szerzej opisane?
16:06:40, 08-04-10
W Toruniu to było gdzieś 2003 może 2004.Ludzie chcieli się z nim napic wódy to gnida na to że z nimi się nie napije i rzucił im stówe na stół i kazał się napic.Ale akurat trafił na ludzi którym nie brakuje kasy.Potem chcieli zrobic sobie z nim zdjęcia to pener stwierdził że mają dac po dyszce za fotke,jeden nie wytrzymał i gnida dostał po swoim krzywym pysku...amen.
16:57:38, 08-04-10
^ To słyszałem też gdzieś indziej więc przypuszczam że fakt autentyczny więc jak widać Peja jest zajebistym ulicznikiem...
17:09:47, 08-04-10
w funaberii 2 akurat grał koncerty z TEDE, a dostal wpierdol w cubie - jak ktos dobrze poszuka w siecie to znajdzie
17:12:04, 08-04-10
lodz.gazeta.pl(...).html - tu jest link - jak ktoś po tej awanturze oskarża peje - to tam dostal wpierdol ze swoją twarda ekipą od chłopaków z widzewa
Grzesiek z bazaru - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
17:33:42, 08-04-10
sam widzialem pod mojom oborom jak to wuaśnie Rysiek co ma koszulke SLU dostał w morde od Cześnika
17:35:41, 08-04-10
Autor:  Jestem tutaj Roman Bosski
16:57:38, 08-04-10
^ To słyszałem też gdzieś indziej więc przypuszczam że fakt autentyczny więc jak widać Peja jest zajebistym ulicznikiem...

Tu już nie chodzi o to że Gnida jest "zajebistym ulicznikiem"ale że dostał w pape za to że zażądał hajs za zdjęcie...to jest kurwa dopiero ŻENADA...aha on się przecież NIE SPRZEDAŁ...
18:35:01, 08-04-10
10zl za zdjecie, nisko sie ceni szmata
18:54:34, 08-04-10
Autor: wanderlei_silva

PEJA GRAŁ W 2006 KONCERT W FANABERII 2 I TAM PO KONCERCIE RÓWNIEŻ DOSTAŁ WPIERDOL ZA "CHUJ W DUPE ŁODZI", KTÓRE POWIEDZIAŁ DO DECKSA BO MYŚLAŁ, ŻE MA WYŁĄCZONY MIKROFON. OKLEP MU SPUŚCILI WTEDY CHŁOPCY Z BUDOWLANYCH, KTÓRZY BYLI W OCHRONIE. OD TAMTEJ PORY PEJA SIĘ W ŁODZI NIE POKAZAŁ I OD TEGO KONCERTU PRZESTAŁEM SZANOWAĆ TEGO BURAKA.
20:50:50, 08-04-10
21:13:23, 08-04-10
Beka z Pejego i jak on może mówić że Tede tu i tu nie ma wstępu jak w niego samego rzucają butelkami i jajkami i go napierdalają w co drugim mieście, nie ogarniam i nigdy nie ogarne. Takich mamy uliczników jeden dostaje wpierdol w każdym mieście a czepia się do drugiego że raz dostał, drugi chwali sie na majspejsie że ma dobry towar w dilu po czym za tydzień siedzi w więzieniu trzeci wygląda jak bezzębna wersja billadena jedząca skręty cyrk na kółkach...
OneMic - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
21:59:42, 08-04-10
sram na hiphop Hahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
K łamliwy kurwiszon się jara,  że u niego w miasteczku jest 100 tys. mieszkańców!!! Nie no beka w chuj!!! U mnie w TRÓJMIEŚCIE ciotunio jest 743 338 mieszkańców! Jesteś kłamliwy nawet co do ilości mieszkańców w tej twojej dziurze ponieważ prawda jest taka, że tam u was jest dokładnie 95 124, a nie 100 tysia. Druga sprawa jest taka, że do takiej sytuacji podczas koncertu na pewno nie doszło. Jestem przekonany jak sam skurwysyn!!! A co do tego, że Peje wyśmiewali za tekst "48 przesiedziałem" to te typki mają łby poryte grubo(ale pewnie to też ściemniłeś, he). W tym kawałku nie chodziło oto, że on tym się chwalił ile to on nie przesiedział tylko narzekał w tym kawałku, że psiarnia go za nic powinęła na dołek i każdy ogarnięty typ co się w tych klimatach obraca to będzie narzekać na siedzenie na dołku za darmo, debilu! Następna sprawa, chcesz powiedzieć, że PRAWDZIWI LUDZIE Z ULICY rzucają jajkami??????? Hahahahahahahahhahaha!!!!!!!!!! Też mi kurwa wariaci!!! To na pewno byli chuligani prosto z niebezpiecznych dzielnic, hahahahahaha!!!!!!!!!! Nie no kurwa ubaw po pachy mam z twojej głupoty i zboczenia u kierowanego w stronę ZWYKŁYCH ŚCIEM!!!
P.S. Chcesz mi kurwo powiedzieć teraz, że zapomniałeś nagrać to zdarzenie??????? Wyleciało Ci z głowy????? Peje rzekomo obrzucono jajkami i rzucono kuflem, a Ty nie pomyślałeś o nagraniu tego?????? Poza tym nie jesteś fanem Peji, ale wydałeś hajs na jego koncert i byłeś tam. Jebnij się w dyńkę czubku :)
22:01:55, 08-04-10
Jesteś kłamliwy nawet co do ilości mieszkańców w tej twojej dziurze ponieważ prawda jest taka, że tam u was jest dokładnie 95 124, a nie 100 tysia

o kurwa, rozjebales mnie koles, dalej nie jestem w stanie czytac
-----------
Ostatnia edycja: 2010-04-08 22:02:59
22:03:45, 08-04-10
W Gdyni na koncercie tez prawie peja wylapal, tylko jakis wielki typ go zaslanial caly czas. Widzialem na wlasne oczy.
22:08:28, 08-04-10
LITTLE BIG PLANET o którym mówisz koncercie? Podaj konkretną datę i nazwę klubu?
Mati_ - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: Mati_   Link do posta
22:10:08, 08-04-10
OneMic to Peja
22:11:48, 08-04-10
klub ucho pare lat temu, nie mam dokladnej pamieci do dat. wiem ze bylo malo osob w srodku, a czesc to przypadkowi odbiorcy (hindusi z pobliskiej stoczni remontowej)
22:15:01, 08-04-10
freooney i tak wiem, że przeczytałeś całość i nie miałeś się do czegoś konkretnego przyjebać więc dojebałeś się do szydery, która miała na celu wyśmianie typka, że jest z małego miasta, a się chwali, że 100 tysi jest tam społeczeństwa. A poza tą beką była tam cała prawda kolo. He.
22:19:01, 08-04-10
To nie pamiętam czy byłem akurat na tym koncercie więc się nie wypowiem.
22:26:55, 08-04-10
a Mati to Mateusz
22:36:30, 08-04-10
ram na hiphop Hahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
K łamliwy kurwiszon się jara,  że u niego w miasteczku jest 100 tys. mieszkańców!!! Nie no beka w chuj!!! U mnie w TRÓJMIEŚCIE ciotunio jest 743 338 mieszkańców! Jesteś kłamliwy nawet co do ilości mieszkańców w tej twojej dziurze ponieważ prawda jest taka, że tam u was jest dokładnie 95 124, a nie 100 tysia. Druga sprawa jest taka, że do takiej sytuacji podczas koncertu na pewno nie doszło. Jestem przekonany jak sam skurwysyn!!! A co do tego, że Peje wyśmiewali za tekst "48 przesiedziałem" to te typki mają łby poryte grubo(ale pewnie to też ściemniłeś, he). W tym kawałku nie chodziło oto, że on tym się chwalił ile to on nie przesiedział tylko narzekał w tym kawałku, że psiarnia go za nic powinęła na dołek i każdy ogarnięty typ co się w tych klimatach obraca to będzie narzekać na siedzenie na dołku za darmo, debilu! Następna sprawa, chcesz powiedzieć, że PRAWDZIWI LUDZIE Z ULICY rzucają jajkami??????? Hahahahahahahahhahaha!!!!!!!!!! Też mi kurwa wariaci!!! To na pewno byli chuligani prosto z niebezpiecznych dzielnic, hahahahahaha!!!!!!!!!! Nie no kurwa ubaw po pachy mam z twojej głupoty i zboczenia u kierowanego w stronę ZWYKŁYCH ŚCIEM!!!
P.S. Chcesz mi kurwo powiedzieć teraz, że zapomniałeś nagrać to zdarzenie??????? Wyleciało Ci z głowy????? Peje rzekomo obrzucono jajkami i rzucono kuflem, a Ty nie pomyślałeś o nagraniu tego?????? Poza tym nie jesteś fanem Peji, ale wydałeś hajs na jego koncert i byłeś tam. Jebnij się w dyńkę czubku :)"

Pierolony orangutanie powiedz czy tylko udajesz czy naprawde jestes takim tępym skurwysynem?To chyba proste że zaokrogliłem do 100tys. a nie podowałem dokładnej liczby bo tylko skończony imbecyl jak Ty by tak zrobił.
Jeśli kolesie nie byli konkretami to dlaczego peja siedział jak ta pizda i nic nie zrobił?Proste bo Jaworzno to netrualny grunt i nikt nie pójdzie za takim zerem jak Peja a ci goscie poprostu cisneli z niego beke.
Aha skoro nie jestem fanem peji to nie moge isc na jego koncert? hahahaha byłem na koncercie  ostrego,piha itp,itd a jakos nie jestes fanem żadnego Ty pierdolony imbecylu idz sie dalej onanizowac na swoim idolu i bron go dalej ale prawdy nie zmienisz ludzie wiedzą o tym i sie z niego smieją.
22:40:01, 08-04-10
Aha i nie nagrywałem bo nie jestem jakimś pierdolonym paparazzi wyjebane mam na Peje i jego życiowe przygody poszedłem tam spalic pare gibonów i wypic browarka.
Tyle w temacie.
22:42:20, 08-04-10
^ nie wiedziec czemu ale autentyczniue Ci wierze, jestem wrecz pewien ze bylo jak mowisz
22:52:19, 08-04-10
Po chuj tyle napisałeś o tej liczbie mieszkańców? Już wcześniej dałem wyjaśnienie, że to była akurat tylko beka pacanie :)
netrualny??? jak już neutralny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!Chodź dalej na koncerty osób, których nie lubisz w końcu oni na tobie się wzbogacą a ty zbiedniejesz obojętnie ile hajsu byś nie miał. A więc w ten sposób srasz na HIP HOP???????????? Hahahahaha!!!!!!!!!!

Czy Peja siedział jak ta pizda to się okaże. Bo jak na razie od koncertu minęły TRZY DNI, a nikt jeszcze nie wrzucił tak sensacyjnego materiału :) Peja obrzucony jajkami, kuflem, ogólnie pociśnięty, a jeszcze nie ma tego w necie. No patrz co za dziwna akcja :)

Aha mam pytanie koleś lubisz może Tewu???
22:54:48, 08-04-10
A konkretnie czy byłeś kiedyś na koncercie Tewu?
23:00:51, 08-04-10
Nie czepiaj sie literówek bo tym mnie nie zagniesz to po pierwsze.
Po drugie chuj Cie obchodzi na czyje koncerty chodze napisałem wczesniej że nie mam nic do Peji jest mi zupełnie obejętny smieje sie tylko z jego wizerunku medialnego pseudo gangsta,
Po trzecie HAHA a zes dojebał zbiednieje?bilet miałem za free i pierdoli mnie to czy peja sie wzbogaci nie siedze mu w portfelu.

Możliwe że w ogóle nie wyjdzie żaden filmik bo to że ktoś sobie to nagrał nie znaczy że wrzuci na to na neta ale wystarczają wypowiedzi ludzi z Jaworzna na tym forum:
www.jaw.pl(...)2/1/1

Czyli co całe Jaworzno kłamie i Ty masz racje?Zapytaj kogokolwiek z Jaworzna to sie dowiesz prawdy a nie bronisz go w ciemno jak by był Twoim chłopakiem.

Ps. Tewu nie lubie nie podchodzi mi.
23:02:29, 08-04-10
He i jeszcze kurwa jedno! Napisałeś:

"wyjebane mam na Peje i jego życiowe przygody poszedłem tam spalic pare gibonów i wypic browarka."

Masz wyjebane tak??? Masz wyjebane na jego życiowe przygody???
TO CZEMU KURWA ŚWINIO DAŁEŚ TEGO "NEWS'A"??? JAK MASZ NA NIEGO WYJEBANE...NO CZEMU CO???

Żyjesz życiem Peji jakbyś kurwa swoje życie zgubił gdzieś i nie miał co robić przez to, a do tego jesteś kłamliwy.

Jestem Szejkiem Skurwysynu - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
23:02:37, 08-04-10
jebane leszcze Rychu Krol
23:04:24, 08-04-10
To mówisz, że nigdy nie byłeś na koncercie Tewu?
23:05:09, 08-04-10
onemic przestan juz ssac peji kutasa. zrozum ze nie tylko w jaworznie dostal wpierdol, w innych miastach tez i niepotrzebnie zgrywa ulicznika, bo ulica ma na niego wyjebane.
Szeryf - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
23:05:30, 08-04-10
streści ktoś co tu sie dzieje
-----------
Ostatnia edycja: 2010-04-08 23:05:39
23:07:19, 08-04-10
He i jeszcze kurwa jedno! Napisałeś:

"wyjebane mam na Peje i jego życiowe przygody poszedłem tam spalic pare gibonów i wypic browarka."

Masz wyjebane tak??? Masz wyjebane na jego życiowe przygody???
TO CZEMU KURWA ŚWINIO DAŁEŚ TEGO "NEWS'A"??? JAK MASZ NA NIEGO WYJEBANE...NO CZEMU CO???

Żyjesz życiem Peji jakbyś kurwa swoje życie zgubił gdzieś i nie miał co robić przez to, a do tego jesteś kłamliwy.

Czemu dałem tego newsa?Żeby wkurwic takie cioty jak Ty bo widzisz młodzian to Ty nie widzisz życia poza nim wypisujesz całymi dniami jakies chujowe posty, bronisz go w ciemno chociaz Cie tam nie było.
Mam na niego wyjebane co nie znaczy że nie moge napisac prawdy(jest to mój pierwszy temat na tym forum) a Tobie radze nabrac dystansu do swego idola bo kiedy w koncu przejrzysz na oczy to troszke sie rozczarujesz...
23:07:55, 08-04-10
peja dostal na kilkunastu koncertach oklep od fanow, potwierdzone info
23:10:21, 08-04-10
Byłem na tewu w poniedziałek gdyż nie miałem innego wyjscia.
Myślałes że sie zamieszam i powiem że nie byłem?Haha tonący brzytwy sie chwyta na śiłe próbujesz mi udowodnic że kłamie lepiej wypij szklanke mleka i idz spac jutro szkoła dobranoc.
23:19:47, 08-04-10
Nie wiem czemu tak twierdzisz iż wypisuje całymi dniami jakieś posty. Prawda jest taka, że w ogóle się nie wypowiadam na forach i nie komentuje news'ów, ale to co Ty tutaj wypisujesz to czysta komedia. Nie muszę nabierać dystansu do mojego "idola Peji" ponieważ nie jestem świrem i mi tu w chuj nie chodzi jakbyś nie zauważył o Peje, ale o PRAWDĘ, HEJTERÓW CZYLI O TANIE ŚWINIE NA FORACH I PIERDOLENIE W STYLU "48 PRZESIEDZIAŁEM" (trzeba być durniem żeby nie zrozumieć tego tekstu) Jak ja mam na coś wyjebane to mam wyjebane, a Ty chyba nie znasz definicji słowa WYJEBANE!

Pytam po raz kolejny byłeś na koncercie Tewu kiedykolwiek?
23:24:10, 08-04-10
He rozkminiłeś mnie...takich jak Ty trzeba brać pod chuj, ale dałeś rade ogarnąć w porę. I tak mam Cie za kłamliwego koleszke co sobie nie radzi ze swym życiem i żyje chuj wie czym. Tanie sensacje i ściemy to Cie jara widocznie.
I cały czas będę się trzymać tego, że takiej SENSACJI NIKT NIE WRZUCI DO NETU(mniejsze pierdoły wrzucają świry)
Beka w chuj...
23:26:22, 08-04-10
Skoro Twierdzisz że kłamie to mi to udowodnij znajdz kogoś kto tam był i zaprzeczy moim słowom bo ja niestety kończe rozmowe z Tobą gdyż jestes daremny.
23:34:48, 08-04-10
Niczego udowadniać nie muszę... Czas pokaże co dalej i jak naprawdę było i jeżeli znaleźli się kozacy to czy naprawdę Peja się zwijam czy jak to tam nazwałeś.

He he... Miej dalej wyjebane lecz widzę że warujesz tu od 17.00 :) Trochę długo jak na kogoś kto ma wyjebane :)
23:37:37, 08-04-10
O kurwa!!! Sorry, nie spojrzałem na datę, a news wychodzi na to, że jest już z wczoraj.

Kurwa od wczoraj tu warujesz (jeszcze gorzej) No to masz wyjebane :) :) :) Nie ma co :)
Boroo - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: Boroo   Link do posta
23:51:55, 08-04-10
BEKA BO W ŁODZI TEŻ DOSTAŁ WPIERDOL PO KONCERCIE W CUBE, OD TAMTEJ PORY JUŻ GO CHYBA W TYM MIEŚCIE NIE BYŁO
eoreahecse - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
23:57:44, 08-04-10
Dobry temat
Chackyboa - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
00:02:38, 09-04-10
Fejk Fejk i jeszcze raz Fejk !!!
Gdyby tak było już dawno pojawiłyby się filmiki na youtube jak peja zostaje poniżony na scenie kretynie
twój dowód to nie dowód trzeba było nagrać
w opowieści nie wierzę !!

Będą dowody będzie Beka i żenada nie ma dowodów
nie ma beki i żenady proste ośle !
00:04:57, 09-04-10
^ Koleżko co ty się tak emocjonujesz ? Idź spać bo jutro do gima trzeba poginać, ogarnij kretynie, że on średnio co 3 koncert dostaje w morde i nie raz było info o tym w "mediach" jak i w innych miejscach, jest jebanym ignorantem który myśli, że może wszystko a to się ludzią nie podoba i z resztą słusznie :-) ide spać cześć!
00:15:44, 09-04-10
Autor:  Boroo
Co wy tak z tymi gimnazjami macie ?
macie wiele wspólnego na to wygląda !!
nie potraficie napisać czegoś innego ?
Ciągle to samo i nic się nie zmienia ciągle te same argumenty i marne prowokacje ogarnij się ziomuś
bo prawdziwy przyzna mi racje najlepsi na tej scenie to miedzy innymi Rychu,PIH, i może OSTR

Tedego nawet nie zaliczę do pierwszej 20 szczerze mówiąc !
same wyświetlenia na youtube mówią same za siebie

Tede wydając mixtape na Rycha do tej pory ma jakoś koło 100 tysięcy wyświetleń ;]
aa Rychu po wydaniu solówki po pierwszym dniu miał ponad 100 tysięcy wyświetleń o czym my tu mówimy chłopcze dorośnij otwórz oczy i spójrz na rzeczywistość świat to nie felgi i buty nike !!

-----------
Ostatnia edycja: 2010-04-09 00:19:14
00:23:42, 09-04-10
Ty koleżko ale o co Ci chodzi? Ja nie jestem fanem ani jednego ani drugiego bo już nie chodze do GIMNAZJUM a w ogóle to się spiełaś jak rajty twojej starej a ja mam na to kompletnie wyjebane ogarnij się ema
00:27:22, 09-04-10
Boroo Hahahahahaha!!!!!!!

Oj koleszko słuchaj, Peja zagrał w roku 2009 blisko 100 koncertów i na żadnym nie dostał po pysku. Jedyny incydent to z tym świrem co faka pokazywał z ZG, ale to nie Peja wyłapał :) (może Ty jesteś tym świrem, że tak piszesz) :)

www.youtube.com(...)UTk5c

Tu Peja na koncercie jednym z wielu :)

00:31:26, 09-04-10
Ej ale o co wam chodzi ? Popierdoleni psychofani, ja mam wyjebane na tego ćwierćmózga a ty się spinasz jak bym Ci matke zajebał, ogarnijcie się chłopaki bo wyrównujecie poziomem do swojego idola... ostatni post w temacie elo dziewczyny
00:33:17, 09-04-10
www.youtube.com(...)lated

Tutaj Peja gra koncert w Łodzi w Cube i jakoś nie widać aby dostał w pysk lub żeby na to się zanosiło :)

Klimat zajebisty! Fani otaczają Peje i jest git :)
Córka Wulkanizatora - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
00:37:29, 09-04-10
"wystraszone społeczniaki na forum nazwą mnie chujem
nie poskutkuje jeśli żaden w cztery oczy nie powie prosto w twarz"
00:43:45, 09-04-10
Każdego z Was prujących się pacanów bym zajebał argumentami (w cztery oczy, na tym forum, na ulicy, w centrum handlowym... no kurwa wszędzie!) i nie ma takiej sytuacji i miejsca abym tego nie mógł zrobić :) Tak prujecie się do Peji (a większość tak naprawdę do wszystkich bo forum daje Wam anonimowość) i myślicie, że coś Wam to da... a chuja da :)

Peja równa się dobry RAP, w którym słychać inspiracje Public Enemy, RUN DMC, A Tribe Called Quest i w ogóle tym co się działo za oceanem w latach '90, a Wy tam chuja wiecie. Nawet nie macie pojęcia o czym teraz mówie.

Jeden z drugim nie wie co to RAP co to HIP HOP i z ręką w kiblu tak siedzicie jak te świnie z mordą w korycie :)
00:53:09, 09-04-10
OneMic święta racja
00:58:48, 09-04-10
Córka Wulkanizatora

Zajebiście ktoś normalny w końcu :)
01:07:32, 09-04-10
mówią że Peja jest chujowy jak to legenda hiphopu a tu siedzą wystraszone społeczniaki które tak naprawdę w żywe oczy stulili by pysk ale co tu dużo gadać nie przetłumaczysz im to już taka rasa ludzka taka chujowa
02:28:53, 09-04-10
one mic i ten drugi - kurwa jak mam powiedziec peji w oczy co o nimmysle skoro szansa ze go spotkam w Łodzi jest jak jeden na milion ? A czy on rymująć o społeczniakach na forum i frajerach powiedzial mi to w oczy? - chyba nie - wiec do puki mi tego nie powie dla mnie jest hipokrytą.

a tak w ogóle skoro rymuje - kim jest kurwa pelson - skoro nie wie to na grzyba o nim rymuje...

cuj mnie obchodzi co powiedzial eldo - gdyby tak bylo to by nei nagrywal disu na niego ....

peja = hipokryta
Frisky - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
08:24:15, 09-04-10
nie fejk, potwierdzam ze pewne incydenty miały miejsce na tym koncercie

ogólnie peja juz chyba wiecej do tego miasta nie zawita
Rysiu Fisiu - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
09:36:14, 09-04-10
TEŻ POTWIERDZAM

BEKA Z PENERA
09:44:45, 09-04-10
z was jest jeszcze lepsza beka bo nie wiem po co takie rzeczy piszecie ...
Rysiu Fisiu - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
09:55:03, 09-04-10
PISZEMY PRAWDĘ, CO W TYM ZŁEGO?

NIE MASZ RACJI ALE NA SIŁĘ BRONISZ SWOJEGO GURU, TO JEST DOPIERO BEKA...
10:05:13, 09-04-10
PRAWDA JEST TAKA, ŻE KAŻDY SZANUJĄCY SIĘ ULICZNIK MA WYJEBANE NA PEJE BO TO POZER, KTÓREGO NAJWIĘKSZYM HARDCOREM W ŻYCIU BYŁO 48 ZA KIEPSKI DYM NA MIEŚCIE. RYSZARD IMPONUJE TYLKO DZIECIAKOM, KTÓRE DOSTAŁY MANDAT ZA PIWKO I TERAZ UWAŻAJĄ, ŻE ŻYCIE JEST KUREWSKIE I JEBAĆ POLICJE. DLATEGO GIMBY SIĘ NIM JARAJĄ A PO KONCERTACH ZBIERA KLAPSY NA MIEŚCIE OD "CHŁOPAKÓW".
10:12:41, 09-04-10
"Oj koleszko słuchaj, Peja zagrał w roku 2009 blisko 100 koncertów i na żadnym nie dostał po pysku"

HAHAHA kurwa a co byłes na każdym z tych koncertów że możesz poswiadczyc?
Ja pierdole wy na serio nie macie co robic tylko wypisywac jakies chujowe posty czego to peja nie osiągnoł w zyciu, kim to sie nie inspirował a chuj mnie to obchodzi człowieku chuj mnie obchodzi tede po co w ogóle piszecie o nim w tym temacie?
10:23:05, 09-04-10
Ja jako słuchacz hh szanuję pejkę za to jaki jest i co robi
11:03:12, 09-04-10
www.jaw.pl(...)w/628

Jeżeli ktoś chce dowiedziec sie prawdy radze pisac na tym forum mozecie sie tez zapytac o filmy(mnie sie nie chce bo widziałem)
A tym czasem przeczytajcie te dwa poststy rzucą troche światła na zaistniałą sytuacje:

POST 1
mpreza powiedzmy,że udana poza jednym incydentem. Mianowicie chodzi mi tu o Braci Gorgoń (sterdydy na amfie)jak można być tak bezmyślną osobą i rzucić szklaną butelką w niewinne osoby w przewadze nieletnie a zwłaszcza w niewinne kobietki. Następnie uciec z podkulonym ogonem trzeba było zostać i rozegrać to z Ryśkiem solo !!! Brak wyobraźni !!!!

POST 2
po pierwsze butelka zostala rzucona pod wplywem emocji... przypadek...
po drugie peja to frajer... jak taki z niego kozak to mogl zejsc z tej sceny albo cos powiedziec jak zobaczyl ze leca w niego jajka a on milczal.. mogl powiedziec tym swoim zje..nym fanom : "wiecie co z nimi zrobic" haha nawet tego niee powiedzial a nawet jakby to zaden z was by sie niee odezwal bo sie baliscie tych braci G...
po trzecie nikt niee uciekl jak to pisze jakis sebastian522... jesli tam byl to powinien widziec ze po jajkach armia braci G stala i cisnela peje... widocznie cos z nim niee tak skoro tego nie widzial i niee slyszal... a peja co na to?? no nic.. nawet sie niee odezwal...:) dopiero jak wyszlismy to sie odezwal i od frajerow cisnol a wczesniejsza sytuacja sama pokazala kto tu jest frajerem...

ps. sebastian522 z tymi sterdyami na amfie Cie poniosla haha widocznie niee bardzo znasz ktoregos z braci G skoro uwazasz ze ktorys z nich musi sie wzmacniac amfa itd... jak Ci przeszkadzalo nasze zachowanie to mogles sie cos odezwac jak tam byles... a Ty milczales jak reszta...

ARMIA G...:)
typu z wawy - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
12:03:00, 09-04-10
ARMIA G... czy należy do niej przypadkiem WASZKA G?
FranekMWNH - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
14:14:44, 09-04-10
to raczej nie mozliwe bo peja ma w huj plecow i tamci by mieli glowy w piasku jakby tak bylo
14:15:57, 09-04-10
to raczej nie mozliwe bo peja ma w huj plecow i tamci by mieli glowy w piasku jakby tak bylo

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, kurwa padlem
-----------
Ostatnia edycja: 2010-04-09 14:17:16
1OO% - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: 1OO%   Link do posta
14:23:57, 09-04-10
Nie od dziś wiadomo, że Peja trzyma w garści cały polski półświatek. Podobno zarządza z Poznania grupą mokotowską, to nie możliwe żeby ktoś go zaczepiał.
maksymilian b - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
14:42:52, 09-04-10
BRACIA GORGOŃ -klasyk forum i peji
14:48:41, 09-04-10
"BRACIA GORGOŃ -klasyk forum i peji"
Znam ich to są bokserzy jeśli nie wierzysz to tu masz walke jednego z nich: www.youtube.com(...)moz8g

Peja sie ich bał nic nie powiedział gdy dostawał od nich jajami bo w sumie co miał zrobic jak by sie przysrał to by dostał w morde i dopiero wstyd.
Panicz Arab - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
14:54:29, 09-04-10
Autor: FranekMWNH
To zobacz sobie jak wygladaja Gorgony i dowiedz sie kim sa w miescie, a pozniej wywnioskuj za kim by poszli.
Seru TM - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
15:03:59, 09-04-10
no od jakis bokserow haha... a tede dostal po ryju od pierwszego lepszego goscia na koncercie i o co wam chodzi?? chcecie miec beke z peji a waszemu pedemu wspolczujecie jak po pysku wylapie. nie no beke to ja mam z psychowanow tedzika ja przesluchalem obie plyty bylem bezstronny, dla mnie Peja wygrywa na dzien dzisiejszy, tede ma wiecej psychofanow na tym forum nie wiem dlaczego, jest poprostu kurwa, dtkj - propsy za ten kawalek
owange_pro - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
15:07:42, 09-04-10
PEWNIE HEJTY JE*ANE KUR*A LASMUSY ODRAZU POWIEDZTA ZE W CALEJ POLSCE DOSTAL A WY JESTESCIE KOZAKI KU*WA PEJSY JEBANE - WYPIER*ALAC Z PRZED KOMPA NA DWÓR PÓKI SŁOŃCE ŚWIECI!
A CO TY BYS ZROBIL SAM W OBCYM MIESCIE A PRZECIWKO TOBIE CAŁY KLUB GNOJKU ?
15:08:59, 09-04-10
no od jakis bokserow haha (o ile to nie fake) ... a tede dostal po ryju od pierwszego lepszego goscia na koncercie i o co wam chodzi?? chcecie miec beke z peji a waszemu pedemu wspolczujecie jak po pysku wylapie. nie no beke to ja mam z psychowanow tedzika ja przesluchalem obie plyty bylem bezstronny, dla mnie Peja wygrywa na dzien dzisiejszy, tede ma wiecej psychofanow na tym forum nie wiem dlaczego, jest poprostu kurwa, dtkj - propsy za ten kawalek
15:14:40, 09-04-10
Ci fani Ryszarda to hipokryci. Jak Tede zostal zaatakowany(nie dostal nawet, bo byl lekki jak motyl haha), to sie gnoje malo nie spuscily na monitor. Za to jak ich guru wylapa to "za chuj niemozliwe, chujowa akcja".
15:16:07, 09-04-10
"PEWNIE HEJTY JE*ANE KUR*A LASMUSY ODRAZU POWIEDZTA ZE W CALEJ POLSCE DOSTAL A WY JESTESCIE KOZAKI KU*WA PEJSY JEBANE - WYPIER*ALAC Z PRZED KOMPA NA DWÓR PÓKI SŁOŃCE ŚWIECI!
A CO TY BYS ZROBIL SAM W OBCYM MIESCIE A PRZECIWKO TOBIE CAŁY KLUB GNOJKU ?"

Nie cały klub tylko 4-5 osób było przeciwko niemu reszta jak mniemam to jego fani ale cieżko Peji walczyc z kims kto ma wiecej niz 15 lat.

I przestancie pierdolic o tede chuj mu w dupe to jest temat o tym co było w Jaworznie w poniedziałek jebane imbecyle.
murzynski_ziomek_tekiszy - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
15:21:05, 09-04-10
Jeden z drugim nie wie co to RAP co to HIP HOP i z ręką w kiblu tak siedzicie jak te świnie z mordą w korycie

RAP TO JEST TEN AMERYKANSKI BARDZIEJ MELODYJNY I TEZ KOMERCYJNY A HIP HOP JEST POLSKI Z PRZEKAZEM NIEKOMERCYJNYM. W RAPIE NIE MA NIC Z TEGO O CO CHODZI W HH. BRAK PRZEKAZU MURZYNI LANSUJA SIE TYLKO KAJDANAMI I FURAMI A W TEJ MUZYCE CHODZI PRZECIEZ O PRZEKAZ
15:23:33, 09-04-10
^Follow up do tych raperzyn z wioski, czy ty tak serio?
AlkoHool - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
15:26:09, 09-04-10
Autor: FranekMWNH Link do posta
14:14:44, 09-04-10

A ja ciągle ży6łem w przekonaniu, że Peja i inne stworzenia penero-podobne mają tylko jedne plecy
KASHI THE NEWBORN - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
15:26:17, 09-04-10

RAP TO JEST TEN AMERYKANSKI BARDZIEJ MELODYJNY I TEZ KOMERCYJNY A HIP HOP JEST POLSKI Z PRZEKAZEM NIEKOMERCYJNYM. W RAPIE NIE MA NIC Z TEGO O CO CHODZI W HH. BRAK PRZEKAZU MURZYNI LANSUJA SIE TYLKO KAJDANAMI I FURAMI A W TEJ MUZYCE CHODZI PRZECIEZ O PRZEKAZ

MNIEJ WIECEJ

www.youtube.com(...)uCtp4

[YO]
15:35:46, 09-04-10
no od jakis bokserow haha (o ile to nie fake) ... a tede dostal po ryju od pierwszego lepszego goscia na koncercie i o co wam chodzi?? chcecie miec beke z peji a waszemu pedemu wspolczujecie jak po pysku wylapie. nie no beke to ja mam z psychowanow tedzika ja przesluchalem obie plyty bylem bezstronny, dla mnie Peja wygrywa na dzien dzisiejszy, tede ma wiecej psychofanow na tym forum nie wiem dlaczego, jest poprostu kurwa, dtkj - propsy za ten kawalek
15:39:27, 09-04-10
ale kto ci seru powiedział ze to są jacyś psychofani tedego? Oni po prostu mają peje za frajera i tyle. Pokazali mu na tym koncercie co o nim myślą. Zapewne jakby chcieli mu najebać to by mu najebali. Chcieli go sprowokować, Peja sie obsrał, podkulił ogonek i spierdolił. A ty już się przypierdalasz do tedego jak oni zapewne mają wyjebane na ten cały beef
15:51:40, 09-04-10
CO TO FOLLOW UP? O CO CI CHODZI?
17:59:36, 09-04-10
sram na hiphop JESTEM KURWA PRZEKONANY TEN KOLEŚ TO JEST TEN CO DOSTAŁ W ZIELONEJ GÓRZE PRZEZ PRZYPADEK PO RYJU. JEGO STARY WZIĄŁ JUŻ MU KOMPUTER NA RATY, BO WIE, ŻE SPŁACI JAK MU RYCHU SYPNIE HAJSEM ZA DAMSKI CHUJ TAK NAPRAWDĘ. A ZA RESZTĘ HAJSU WYREMONTUJE NP. ŁAZIENKĘ. HAHA NO KURWA JESTEM PRZEKONANY!!!!!!

Wypisujecie tutaj jakieś bzdury o jakiś dwóch bokserach, że to oni do niego wyjechali (choć wcześniej byli to ulicznicy, a teraz już sportowcy haha!!!). Peja sam trenował Judo i inne sztuki walki. Chodzi na siłownie (może teraz nawet ćwiczy jak Wy parówki wypisujecie te bzdury). Rychu Peja ma znajomych w CHULIGANCE LECHA POZNAŃ (Lech Poznań ma najlepszą bojówkę w kraju, palanty!). Sam ma za sobą w chuj wyjazdów i zaliczonych awantur. A Wy mi pierdolicie, że dwóch bokserów i ktoś jeszcze rzucili jajkami i kuflem i jeżeli to jest w ogóle prawda to logiczne, że zostaną dojechani. Ale...zawsze jest ale, he TEN CAŁY NEWS TO ŚCIEMA więc o czym tu rozmowa. Wiadomo poco są takie gówna dawane do netu... Wiecie poco? A no po to aby takie gówna jak Wy to łyknęli i gadali innym i tak się tworzą plotki.
18:04:01, 09-04-10
A ja jestem przekonany że pucujesz kask ryśkowi jestes zachwycony jego życiem i jest dla Ciebie wzorem do naśladowania.
Zamknij morde szczawiu pierdolisz jakies chujowiny o chuligance a jestes pewnie taka samą pizdą jak peja czyt. kozak z kolegami.

Aha czy bokser nie może byc ulicznikiem?kurwa co za pustak haha.
18:06:13, 09-04-10
peja moze sobie cwiczyc co chce ale przy 154cm wzrostu moze tylko z dziecmi sie bic. sam widzialem jak prawie dostal, a obronil go jakis 2 metrowy przydupas i to w Gdyni gdzie chuligani Lecha maja sztame wiec nie pierdol ze peja to taki wirazka, bo on chyba moglby przestraszyc malolata, ale zeby sie z kims bic to juz nie jest taki chetny. jak dla mnie pobicie peji przez fanow na koncercie jest bardzo prawdopodobne, on sam prowokuje do nienawisci wobec siebie
18:08:28, 09-04-10
murzynski_ziomek_tekiszy o ja pierdole koleś rozjebałeś mnie! hahahahahahahaha!!!! prawie spadłem z krzesła :)

No i właśnie ten koleś podsumował poziom wiedzy o Hip Hopie na tym chujowym forum.

Chuja wiecie!!! Jesteście skończeni :)

sram na hiphop Ty masz 15 lat, no w tym roku skończysz 16 i mieszkasz pod Zieloną Górą jak się nie mylę, bo jak nie to konkretnie w Zielonej Górze (nawet wiedziałeś ile mieszkańców ma Zielona Góra - przypadek?)

P.S. Aha i masz wyjebane na Rycha ;)   (tylko, że siedzisz na tym forum od przedwczoraj, ahahahahahahahaa!!!!)
18:10:20, 09-04-10
onemic prosze o jakies rzeczowe argumenty, ssanie chuja pejowi mozesz juz uskuteczniac w domowym zaciszu
Torea - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: Torea   Link do posta
18:13:24, 09-04-10
www.youtube.com(...)=mhw5
prosze nowe kawałki znajdziecie tu
oraz nowość nowy członek zboża gram w to records
zapowieda swój debiut
18:13:50, 09-04-10
Nie kurwa pacanie!!! Bokser nie może być ulicznikiem!!! Ponieważ bokser czyli sportowiec nie może prowadzić zycia jak ulicznik... kurwa, ale głąb z Ciebie! :) :) :)
18:14:35, 09-04-10
No i chuj Cie to obchodzi cwelu jebany co robie założyłem temat to go obserwuje na bierząco chyba o to w tym chodzi?
A ty kurwa co robisz?Siedzisz tu jak jebana cipa wyzywasz mnie epitetami z gimnazjum i myślisz że mi jest głupio haha.
Skoro nie wierzysz to wypierdalaj i nie wypisuj chujowin a nie płacz przed monitorem bo ktos ma czelnosc napisac prawde o Twoim idolu.

Skończ wycieczki osobiste jebany smarku bo spływa to po mnie jak sperma po Twojej brodzie nie masz nic do powiedzenia w temacie?To wypierdalaj!
18:17:25, 09-04-10
czepiasz sie szczegółów ale nie zwracasz uwagi na to co jest naprawdę wazne - NIKT NIE SZANUJE PEJI I LUDZIE GO ZNIEWAZAJA NA JEGO KONCERTACH
18:17:37, 09-04-10
"Nie kurwa pacanie!!! Bokser nie może być ulicznikiem!!! Ponieważ bokser czyli sportowiec nie może prowadzić zycia jak ulicznik... kurwa, ale głąb z Ciebie! :) :) :)"
HAHAHAHAHHA TA WYPOWIEDZIA SIE CAŁKOWICIE SPALIŁES HAHAHAHAHAH.
Nie masz pojęcia ani o boksie ani o ulicy zobacz sobie historie Tysona albo  Kosteckiego,Cygana kogolwiek Ty kurwa jebany matole nie masz pojęcia czym jest ulica.
18:29:17, 09-04-10
Aha i jeszcze jedno Wy małe pomyleńce :)

Od tego sensacyjnego koncertu dzisiaj mija CZWARTY DZIEŃ, a w internecie nie ma po nim śladu. Nikt tego nie wrzucił jeszcze? He ludzie kręcili i mają wyjebane? E tam ściema i tyle :)

Piszecie, że Peja jest ciśnięty na każdym koncercie itd. Ja byłem w Sopocie (wiadomo zjechali się fani z całego Trójmiasta) na jego koncercie i było zajebiście. Do tego stopnia, że na drugi dzień Peja został zagrać drugi koncert, bo było tylu chętnych a już nie było miejsc w klubie więc impreze podzielono na dwa dni. I co małe chujki???

www.youtube.com(...)ttack

Podtym linkiem macie w chuj transmisji z koncertów i jest zawsze git. Może nie są pokazane zawsze całe koncerty, ale panuje tam taka atmosfera jak na meczu i nikt się kurwa by nie odważył nawet beknąć :) :) :)

18:37:26, 09-04-10
no fajnie przygłupie ze peja by ci wrzucił filmiki z tego jak kuflem w łeb dostaje albo jajkami.

no kurwa nie rob juz z siebie idioty
18:43:16, 09-04-10
sram na hiphop wiesz po czym poznaje, że jesteś tylko i wyłącznie miękką fają i w ogóle nie ogarniętą osobą w tych "ulicznych" klimatach? A no po tym, że wyzywasz od cweli, świnio :)
Srasz na Hip Hop? To czemu kłamliwa świnio spędzasz tutaj już drugi dzień? I nie tłumacz to jakimiś pierdołami pomyleńcu ;)
Masz wyjebane na Peje? To czemu farmazońska świnio tworzysz o nim news'a i warujesz tutaj żeniąc kitu? No czemu? :)
Moim zdaniem jesteś ewidentnie tym palantem z Zielonej Góry, bo tylko to Cie troszeczkę może tłumaczyć czemu robisz z siebie kłamliwego śmiecie na tym forum. Jeżeli nie jesteś tym "poszkodowanym małolatem" to weź naprawdę zadbaj o swoje zdrowie... bo problemy z głową to też jak najbardziej różnego rodzaju choroby. Piszę z dobrego serca zagubiony koleszko :)
18:46:54, 09-04-10
Frisky do Ciebie krótko, a mianowicie inni ludzie/widzowie tego koncertu też kręcili to zdarzenie i co? i nic? i cisza? Nikt tego nie wrzucił jeszcze. Koleś trochę wyobraźni i będzie Ci łatwiej funkcjonować na tej planecie :)
18:49:19, 09-04-10
Czemu,czemu ciagle kurwa pytasz a temu że mam taki kaprys.
Nie jestem ogarniety w ulicznych klimatach mówisz?To mozesz skomentuj swoje stwierdzenie że bokser nie może byc ulicznikiem gansterku heh.
Twoje zdanie nikogo nie interesuje jestes zwykłym zerem więc nie pierdol mi tu smutów ci którzy maja wiedziec to wiedzą a Ty dalej ssaj chuja swojemu idolowi-pizdeczce żałosny pojebie.
Poszkodowany małolat to niestety Ty współczuje wodogłowia.
18:51:09, 09-04-10
Ja pierdole moze ktos krecil moze nie, ludzie nie przychodza na koncerty po to zeby krecic filmiki.

pokaz mi na tych zdjeciach ktore są na jaw.pl osobe ktora kreci to ją namierze i poprosze o wrzucenie filmikow z tego incydentu

człowieku ja jestem z tego miasta i tez slyszalem ze peja sie obsrał bo bokserzy do niego skakali ze jest frajer, bo jest frajer. do 15 latka sie postawil a juz do troche starszych nie, bo sie obsrał. tyle w tym temacie

pokaz mi teraz na zdjeciach kto cos kreci
18:52:21, 09-04-10
"Frisky do Ciebie krótko, a mianowicie inni ludzie/widzowie tego koncertu też kręcili to zdarzenie i co? i nic? i cisza? Nikt tego nie wrzucił jeszcze. Koleś trochę wyobraźni i będzie Ci łatwiej funkcjonować na tej planecie :)"

Widocznie nikt tego nie krecił bo nie ma nawet krótkiego filmu na JUtube nie mówie już o jajach czy kuflu ale o samym koncercie.
Napisałem na Jaworznickim forum jeżeli ktos posiada jakies filmy,zdjecia z tego zajscia napewno niedługo sie odezwie a póki co płacz dalej cipo.
19:00:58, 09-04-10
Zależy chujku jaką masz wizje ulicznika, bo od tego trzeba zacząć. Z reguły na takich forach zakompleksione lamusy uliczników mają za patoli co melanżują zamiast trenować jakieś sztuki walki (oczywiście ja mam inną wizje tego określenia, ale bardziej się sugerowałem jaki tutaj jest poziom myślenia tych palantów) Wiadomo, że to jest dyskusja pisana, a nie na żywo przeprowadzana więc może być sporo nieporozumień co nie zmienia faktu, że jesteś miękką kłamliwą świnią :)
19:06:10, 09-04-10
Przynajmniej sie nie napinam na forum jak Ty jebana cioto masz problem?wpadaj do Jaworzna pogadamy w 4 oczy.
YebacToForum - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
19:07:31, 09-04-10

Przecież to wszystko co piszecie to ściemy w chuj

Niby tyyyyyyyyle razy wyłapał a ani jednego filmiku ?

Tede dostał raz i jest dowód peja 500000000x i nic ? hahah

yebac was

że też chce wam sie wymyslać te brednie .....

19:08:48, 09-04-10
No weź Ty kłamliwa suko przestań się pogrążać!!!

Przedwczoraj pisałeś tak(to są Twoje słowa świnio): NIE JEST TO ŻADEN FAKE BYŁEM NA TYM KONCERCIE ZRESZTA ZANIEDŁUGO PEWNIE WYJDĄ JAKIEŚ FILMIKI I WTEDY SIE PRZEKONACIE.

Dzisiaj piszesz już tak: Widocznie nikt tego nie krecił bo nie ma nawet krótkiego filmu na JUtube

Masz chuju schizofrenię???
19:14:39, 09-04-10
YebacToForum dobrze gadasz człowieku. Tede dostaje raz w japę i na TouTube jest filmik od razu i ma w chuj wyświetleń.

www.youtube.com(...)m2X0I
To filmik jeden z wielu i każdy ma blisko 50 000 wyświetleń, a nie które nawet 80 000 :)

No, a Peja podobno dostaje na co drugim, a na każdym jest ciśnięty i nie ma żadnego filmiku... no kurwa zaraz padnę ze śmiechu hahahaha!!!!!!!!!!
19:20:45, 09-04-10
sram na hiphop
Przynajmniej sie nie napinam na forum jak Ty jebana cioto masz problem?wpadaj do Jaworzna pogadamy w 4 oczy.

Weź z takimi jazdami się nie wychylaj, bo chyba logiczne, że nie przejadę pół Polski aby Ci chujku uświadomić jakim jesteś patałachem :) :) :) Równie dobrze mogę napisać, że jak Ty masz problem to wpadaj do Trójmiasta, ale mam w to wbite Ty 15 latku z Zielonej Góry (przez Ciebie i Twojego tatę Peja musi Ci za sponsorować nowy komputer, a Twojemu tatusiowi remont np łazienki - rozkminiłem Cie dawno że to Ty jesteś tym "poszkodowanym małolatem") :)
19:22:58, 09-04-10
nikt tego nie nagrywa bo nikt nie chce miec przejebane na psach

a tak to rysiu znowu by poszedl sie poskarżyć do UWAGI -

"Ohhhh jaki ja biedny byłem, straciłem matke, straciłem ojca, siedziałem 48 na dołku za nic"

WIĘC PO CHUJ SOBIE PRZYPAŁ ROBIĆ Z FRAJEREM I TO NAGRYWAĆ??
19:31:49, 09-04-10
Frisky o mój Boże, idź się koleś leczyć!!! Tyle co do Ciebie :)

www.youtube.com(...)m2X0I
Daje jeszcze raz link do tego samego filmiku co wyżej aby Wam polecić opis kolesia, który wrzucił tą komedie :) Boki zrywać :)                Udawał Martwego :) :) :) Hahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

19:36:11, 09-04-10
no i ogry ryśka muszą się chwalić takimi NIBY wielkimi dokonaniami w internecie

a na ulicy ludzie wiedzą że peja to frajer, i nie muszą się wozić ze śmiesznymi filmikami w internecie

proste c'nie?
19:37:03, 09-04-10
o kurwa, dawno nie bylo tutaj takiego tematu

RYSZARDZIE DZIEKUJE CI ZA TO ZE JESTES, DZIEKUJE CI ZA TWOICH FANOW, ZWLASZCZA ZA TEGO CHLOPACZKA Z TROJMIASTA
-----------
Ostatnia edycja: 2010-04-09 19:38:13
19:37:14, 09-04-10
Dobra kończę, bo widzę, że Was małe knypki rozjebałem na łopatki moimi logicznymi wypowiedziami gdzie nie brakuje w chuj trafnych argumentów jak w Peji kawałkach na grubasa :) I uwierzcie, że bym był gotów na konfrontacje w cztery oczy w każdej nadarzającej się chwili no ale bez spinek Wy agresory:) to tylko internet...tylko i wyłącznie internet :)
19:38:08, 09-04-10
hahahaha

kurwa widać ze to fan peji, bez dwóch zdań :)
19:39:02, 09-04-10
Ej ciulku ale po chuj zmieniasz temat pierdolic tedego niech go leją w pizde co nie zmienia faktu ze peja i Ty to 2 wielkie pizdy nie przejedziesz pół polski?Bo ci kurwa rodzice nie pozwolą czy nie masz na bilet?
I nie mieszaj w to mojego ojca bo on już jest po drugiej stronie masz problem to wal do mnie ale widac że jestes tylko zwykłą anonimową kurwą która sie pręży przed monitorem sluchajac slu.
Chuj ci w pizde jebana pokrako.
Mleko:) - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
19:46:57, 09-04-10
Po tych pseudo historiach w 99% mam beke lubię peje oraz tedego(tego bardziej) ale wypisywanie farmazonów i co za chwile napiszecie że widzieliście jak prosił policje o pomoc:/
19:48:05, 09-04-10
BRACIA GORGOŃ VS PL RAP
20:12:48, 09-04-10
onemic wstyd za ciebie ze jestes z trojmiasta debilu. ja jestem z Gdyni i jak jestes taki mocny w gebie to mozemy sobie pogadac na osobnosci, ale watpie w to, bo sie obsrasz jak peja przed bracmi gorgon. wypierdalaj betonie
20:17:47, 09-04-10
Nie jestem betonem ponieważ nie jestem z Gdańska. Również jestem z Gdyni z dzielnicy Oksywie, zapraszam :)
20:26:26, 09-04-10
Oksywie w Gdyni czeka na braci gorgoń
bracia gorgoń - peja 2:0
moim zdanie oksywie może tylko liczyć na remis albo na kontuzje jednego z braci gorgoń
KOŻ - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: KOŻ   Link do posta
20:28:04, 09-04-10
hahah kuflem w mordę
20:43:52, 09-04-10
oksywie=patole, taka jest prawda, co zreszta doskonale udowadniasz w tym temacie kadłubie
lochoo - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
20:46:38, 09-04-10
Jakoś 9 lat temu Slums Attack na początku swojej kariery grał swój pierwszy koncert w Zielonej Górze w klubie "U ojca" i wasz slynny ulicznik Rychu Peja Hujuufka dostał wpierdol od niejakiego Marcjana i spierdalał w podskokach. Także przestańcie bronić tego populistycznego zgrywającego się na gangstera jebanego pozera, który jest zbyt głupi żeby zrozumieć, że namawianie do napierdolenia jakiegoś szczyla to ostatnie kurestwo.
-----------
Ostatnia edycja: 2010-04-09 20:47:26
20:49:29, 09-04-10
Nie wiem czemu tak sądzisz, że Oksywie to patologia, byłeś tutaj kiedykolwiek? A już tym bardziej nie wiem dlaczego nazywasz mnie kadłubem skoro na tej dzielnicy nie zobaczysz żadnego bałtykowca, tutaj jest Arka no, ale skąd możesz o tym wiedzieć.
20:53:52, 09-04-10
bylem na oksywiu i wiem jak to tam wyglada, mieszkacie w slumsach gorszych niz na zamenhoffa, uczciwi ludzie boja sie tam chodzic nocami, ceny mieszkan sa nizsze niz 6000 za m2, wiec nie pierdol mi ze to nie getto. moze dla ciebie to powod do dumy, ze mieszkasz na oksywiu, ale wiekszosc ogarnietych ludzi wypierdala stamtąd, bo nie chca wychowywac dzieci na patologicznej dzielnicy.
20:59:17, 09-04-10
Jeśli nawet mieszka się w syfie to nie znaczy, że się ten syf współtworzy, zapamiętaj to gościu z tej "lepszej strony" miasta :)
21:00:06, 09-04-10
15:07
Ekipa udaje się w stronę Żabki. Peja zamierza
zrealizować swój pomysł jaki przyszedł mu do głowy około 14:50.

15:08
P:
"Mieciu szukaj kurwa dzieci jakiś, a ja idę po słodycze kurwa"

15:09
Peja kupuje paczkę krówek , 6 paczek małych laysów , 5 snickersów i 5 puszek Coca Coli.

15:10
Mieciu przyprowadza grupkę dzieciaków w wieku od 6 do 9 lat.
Peja wręcza im słodycze i mówi do nich coś po cichu.

15:11
Peja daje Gandziorowi znak aby zaczynał kręcić.

15:12
Dzieci zaczynają śpiewać:
"Jebać Tedego i całą ekipę jego !" oraz "Chuj ci na imie ej Tede chuj ci na imie"

15:13
W kadrze pojawia się Rychu Peja, który wrzeszczy:
"Patrz kurwo nawet dzieci małe się z ciebie kurwo śmieja i lache na ciebie wykladaja kurwo z tvnu kurwo"

15:14
Peja wyraźnie jest zadowolony ze swojego filmiku, który najprawdopodobniej umiesci niedlugo w sieci.
Wszyscy odchodzą w swoją stronę.

15:15
Mieciu wraca się i zabiera dzieciom słodycze.

Beka nawed
from loosne
strach na wróble - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
21:27:54, 09-04-10
bracia gorgoń rozjebali
no i ten koleś, co napisał, że Peja dostał po mordzie "od jakiś bokserów" więc to się nie liczy
Rakos - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: Rakos   Link do posta
22:37:55, 09-04-10
Ja pierdole.
Czajnikiem, tak, kurwa.
Może szcze lodówką abo zmywarką?
Kto by miał czajnik na koncercie?
70% w tym temacie to zmyślone farmazony stworzone przez jakieś przygłupie dzieci słuchające Tedego. 
22:41:29, 09-04-10
PEJA NAZYWAM CIĘ PIERWSZYM POLSKIM FRAJEREM
lenz - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: lenz   Link do posta
23:03:22, 09-04-10
Nie wypowiadałem się tu, ładnie sobie czytałem i był luzik - nowości, emocje, napinki o chujowe powody czyt. dobry relaks. Aczkolwiek kiedy dziś zobaczyłem posty OneMic'a to ogarnął mnie taki kur**, ładnie ująć -  strumień myśli ,które wprawiły mnie w zadumę co by było gdybym ważył 150kg i był Pudzianem, i stwierdziłem ,że bym Cię zniszczył. Jesteś tak kurwa, pustym, smutnym, mało zabawnym frajerem ,że nawet nie mam siły szukać w tym co piszesz czegoś śmiesznego a z natury jestem optymistą i kurwa wszystko co zjebane, mnie bawi - ty kurwa nie, jesteś jakimś zerem w ogóle, nie wiem.

pozdrawiam.
23:07:52, 09-04-10
co do tematu i info, wydaje się być w miarę wiarygodne, chyba ,że to taki ogarnięty fejk i zmowa 300 osób z różnych forów.
-----------
Ostatnia edycja: 2010-04-09 23:09:07
Radzyn - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
23:10:04, 09-04-10
Dzieci forum hh.pl znów mają jakieś koszmary? Nie ma potwierdzenia wydarzenia, więc przestańcie pierdolić
Shallah - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
23:12:26, 09-04-10
utor: Rakos Link do posta
22:37:55, 09-04-10
Ja pierdole.
Czajnikiem, tak, kurwa.
Może szcze lodówką abo zmywarką?
Kto by miał czajnik na koncercie?
70% w tym temacie to zmyślone farmazony stworzone przez jakieś przygłupie dzieci słuchające Tedego.

panie Hemp Gówno wypierdalaj :D
23:13:29, 09-04-10
He, he, Tede był dzisiaj w jednym z warszawskich liceów na Pradze, coś nagrywali, nie wiem co. He, he ładnie został przywitany gdy pod salą w której był Tede ustawili się uczniowie tej szkoły. Wszyscy krzyczeli "jebać Tedego". Dopiero personel szkoły ich ogarnął. Widać jaki szacunek Tede ma w Warszawie.
23:14:26, 09-04-10
wystarczy ze ktos napisze na forum i juz jest potwierdzenie. nie zapominaj, ze swiadectwo dwóch osób jest prawdą
MC Zbysław - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
23:15:32, 09-04-10
w bolesławcu peje żucali słojami z moczem masakra była
23:17:49, 09-04-10
peja skończyła się na Waldemarze :D
23:18:49, 09-04-10
Autor: Bednar Link do posta
He, he, Tede był dzisiaj w jednym z warszawskich liceów na Pradze, coś nagrywali, nie wiem co. He, he ładnie został przywitany gdy pod salą w której był Tede ustawili się uczniowie tej szkoły. Wszyscy krzyczeli "jebać Tedego". Dopiero personel szkoły ich ogarnął. Widać jaki szacunek Tede ma w Warszawie.

Tyle że co do tego mam 100% pewność.
23:19:32, 09-04-10
w grudziadzu peja wpadl do kloaki, ale gandzior skoczyl mu na pomoc
23:20:13, 09-04-10
23:18:49, 09-04-10

Tyle że co do tego mam 100% pewność.

kamerzysta w chuju byłeś, gówno widziałeś ;]
wuwua2009 - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
23:22:31, 09-04-10
w parzęczewie pamietam 01-02 rok peja wylapal wpierdol od  gracjana roztockiego swego czasu
23:32:10, 09-04-10
Autor: OneMic

CIEZKI KRETYN Z TYPA. DAWNO TAKIEGO TU NIE BYLO. TRZEBA GO PIELEGNOWAC TO BEDZIE POCIECHA JESZCZE W NIEJEDNYM TEMACIE
23:38:31, 09-04-10
No, ale się wypowiedziałeś i to prostacko choć da się zauważyć, że chciałeś zabłysnąć. Ciekawostka jest taka, że też się nie wypowiadałem na tym forum (jak i na żadnym innym), ale autor tego news'a mnie wkurwił tym, że żeni kity ludziom żeby rozeszła się plotka po kraju, a raczej po internecie (bo tutejsi "ziomale" swoimi newsami mogą się pochwalić tutaj i nigdzie indziej). Już nie zgrywaj takiego luzaka z bogatym słownictwem gdyż pewnie łatwiej Ci się pisze niż wypowiada na żywo (a jest to wbrew pozorom problem). Pusty? Smutny? Mało zabawny frajer? Myślę, że te twoje ubliżanie mi, ma chujowe powody i jest dla Ciebie "dobrym relaksem"  żeby dobrze się poczuć i nie czuć się jak taka niedoceniona szmatka ;) Ja dobrze piszę i mam racje, bo wypisują tu kolesie takie bzdury w tym przypadku o Peji, że kurwica chwyta. A tu nie chodzi o Peje tylko o hejterów, ściemy, plotki, tchórzy itd. Z tym Pudzianem Cie poniosło. Zejdźmy na ziemie, bo wszyscy wiemy, że nim nie jesteś i co? Jesteś taki miękki, że w takim stanie jakim jesteś mnie nie zniszczysz??? Mniej fantazji luzaczku :)
23:42:35, 09-04-10
bracia gorgoń tylko czekają na takich
bracia gorgoń odzyskują hip-hop
23:50:14, 09-04-10
murzynski_ziomek_tekiszy ja jestem ciężkim kretynem? Słuchaj, ale to nie ja napisałem:

I co dalej sądzisz, że to ja jestem kretynem??? No chyba, że nie zdajesz sobie sprawy o co w tym wszystkim chodzi.

W dalszym ciągu potwierdzasz poziom tego forum, a raczej jego brak.

I CHUJ MNIE OBCHODZI, ŻE WAS JEST WIĘKSZOŚĆ TUTAJ, BO NA ŻYWO JEST ODWROTNIE PACANY WIĘC NIE MAM SIĘ CZYM PRZEJMOWAĆ. Z REGUŁY TAK JEST, ŻE TEN CO MÓWI INACZEJ OD RESZTY JEST WYKLĘTY, A NIEWAŻNE ŻE MA RACJE :)
23:52:16, 09-04-10
Wiem ,że prostacko. To miało być prostackie, bo jestem jebanym prostakiem tak jak 100% tego forum, życie. Mimo to ,że nim jestem nie wypowiadałem się bo w sumie nie było po co, jeszcze musiałem sobie rozkminić jak tu się rejestruje, a raczej loguje, kurwa Dx. Co do tego ,że peja dostał wpierdol to na pewno gdzieś dostał, te plotki są pewnie przynajmniej trochę prawdziwe, przekolorowane, przejebane ale jakieś spiny pewnie tam były. Sam kiedy się wkurwię bo ktoś mi nie wierzy piszę podobnie jak ten koleś ,który próbował argumentować i udowadniać prawdziwość tego koncertu z tematu, ahah. I tak czytając to nabrałem zaufania do tego kolesia bo widać ,że się też trochę spina a wygląda na ogarniętego. Anyuej chuj ze spinami, rap. I tede i peja mieli spiny z fanami i pewnie wpierdol jakieś czy inny chooj, a jak nie dostali to pewnie jeszcze dostaną.

sex.;<
23:52:25, 09-04-10
hahahahhahahahahahaha

masz racje kolego, moze powiesz nam cos jeszcze o hip hopie?

a rap to to samo co beatbox c'nie? bo to i to sie robi ustami i robi sie dla szpanu

-----------
Ostatnia edycja: 2010-04-09 23:54:17
23:56:05, 09-04-10
one mic,

jak rozkminisz ,że nikt tu nie ma racji do końca to przybiję Ci pjontkę i zostaniemy ziąblami, k?
-----------
Ostatnia edycja: 2010-04-10 00:00:09
00:08:25, 10-04-10
Pewnie, że nie ma tu osoby, która by miała racje w stu procentach (no choć jest pare wyjątków). A ten koleszka, autor tego news'a jest zwykłym farmazońskim bublem. Rozkminiłem go na 100%, że koloryzuje jak najpierw pisał, że ludzie filmowali to zdarzenie na koncercie i że ktoś to pewnie wrzuci do neta, a potem napisał, że "Widocznie nikt tego nie krecił bo nie ma nawet krótkiego filmu na YouTube". I co on jest wiarygodny??? Coś mogło być tam, ale to co jest tutaj to zwykłe plotki i fantazja jakiś durni.
00:14:35, 10-04-10
To akurat o tym ,że pisał ,że kręcili a potem się wycofał to nic nie znaczy. Może rzeczywiście coś tam kręcili i na nich liczył a potem po prostu nic nie znalazł w necie z tym. A wiarygodny to może złe słowo ale wydaje się jakby nie miał po co kłamać przynajmniej z mojego pkt. widzenia. ;[
00:17:34, 10-04-10
one mic... czy tam łan majk - wiesz? gdzieś szczerze mam to...
powiem tylko jedno, tylko raz - wypierdalaj stąd :)
00:30:03, 10-04-10
HAHAHA JAKI DEBIL. STEZENIE GLUPOTY ROSNIE Z KAZDYM POSTEM Autor: OneMic
-----------
Ostatnia edycja: 2010-04-10 00:30:25
00:31:30, 10-04-10
Shallah uuu widzę, że umiesz czytać po angielsku (brawo!!!)  :)
Pewnie masz to tam gdzie chłopak cie rozdziewiczył :)
...i szczerze? Spoko spierdalam stąd, a raczej po prostu zawijam się, bo nie ma tu jednak ludzi z którymi można by było podyskutować o muzyce. Zawijam się (nawet patrzyłem jak się kasuje tutaj konto, ale za chuj nie mogę znaleźć tej opcji, he)

Lenz, słuchaj szary człowiek, który ma nudne życie zawsze znajdzie powód aby znanej osobowości naubliżać chociażby dlatego, że ma właśnie nudne życie. Są też inne powody, bo nie wiemy czy to nie jest np. ten 15 latek co przez przypadek w Zielonej Górze dostał po wardze i jego stary wyczuł hajs i zgłosił wszystko do prokuratury. A on teraz się próbuje wyżyć. Różnie bywa - życie :)
przypadkowy turysta - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
00:32:45, 10-04-10
parę dni nie zaglądałem - dziś wchodzę i po prostu temat perełka

dawno takiej beki nie było

murzyński - no na czym jak na czym ale na rapie to się nie znasz :)  OneMic obnażył  wszystkie Twoje braki w tym temacie :)
rozkminił Cie ze hoho

00:34:52, 10-04-10
murzynski_ziomek_tekiszy

A ty już zamknij tą japę palancie. Jesteś ewidentnie głupi!
00:35:14, 10-04-10
OneMic a czy Ty wogole probowales dyskutowac o muzyce?
00:36:17, 10-04-10
"murzynski_ziomek_tekiszy

A ty już zamknij tą japę palancie. Jesteś ewidentnie głupi!"

no leci panch za panchem

"ewidentnie głupi" może być hitem wiosny :)
HERKTOREK - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
00:49:10, 10-04-10
TO HISTORIA BANANOWCA CO CHCIAŁ WIECEJ ZJEŚĆ
STAREGO KURWIE TEDZIKOWI NIKT NIE MOWI CZESC
JOL TEDE ZNISZCZONY ELO
00:50:59, 10-04-10
przypadkowy turysta
Szczerze? od razu przeszedłem do próby zdementowania plotek, które autor zaczął, a inni podchwycili i ich już do końca poniosło i zaczęli wypisywać takie bzdury, że w głowie się nie mieści jak można mieć takie patologiczne skojarzenia i "przemyślenia" we łbie. Chciałoby się pogadać o muzyce, ale jak każdy jeden najeżdża ślepo na danego rapera to jak to zrobić??? Mam napisać "Siemanko co tam ludzie? Co myślicie o beefie? Co myślicie o awanturach na koncertach?" itd. Jak dostanę odpowiedź w stylu: "haha peja surówka dostał z jajka a ty się jeszcze pytasz?"
I taka jest prawda.
01:00:25, 10-04-10
czytaj:

ten cały przemek735 to jeden z dwóch braci którzy go prowokowali.

widzisz co on tam pisze??

nie wiem kurwa na chinski mam ci to przetlumaczyc?

jezeli by nie myslal ze Peja to frajer i bałby sie go to by sie publicznie nie przyznawal do calej sytuacji

a tak to PEJA TO FRAJER!

-----------
Ostatnia edycja: 2010-04-10 01:01:29
01:01:21, 10-04-10
Bracia Gorgoń nie mają neta, potwierdzone info
01:02:07, 10-04-10
MAJĄ BO MAJĄ NK CHYBA C'NIE? JEDEN PISZE NA SWOIM SLEDZIKU I CISNIE BEKE
01:09:48, 10-04-10
a po co je dementowałeś?

byłeś tam, znasz kogos kto byl?

widzisz - nie majac pojecia o tym co sie tam dzialo zaczales bronic i zrobiles z siebie nieobiektywnego psychofana

a to jest woda na mlyn na tym forum
01:10:09, 10-04-10
NIE MAJA. TO PROWOKACJE Autor: sram na hiphop
01:15:51, 10-04-10
2:1 w info
Bracia Gorgoń nie mają neta

Odzyskują nocą hip hop, teraz od ostrego trochę biorą
Minetaur - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
01:19:17, 10-04-10
01:21:16, 10-04-10
przypadkowy turysta no już teraz bardziej chodziło mi o czubków co wypisują tutaj bzdety, że Peja dostaje pociski na każdym swoim koncercie i wpierdol na co drugim. A ile jest prawdy w tym wszystkim. NAWET JEŚLI, POWTARZAM NAWET JEŚLI tak było to i tak jest to podkoloryzowane, a sam Peja nie chciał dymu, bo jakby tym "kozakom" coś się stało to już druga sprawa przez afere na koncercie by Rycha sprowadziła do pudła, a te typki na pewno zostaną dojechani po cichu. Jak coś to zapraszam ich do Trójmiasta i niech tutaj przykozaczą...oj kurwa ale by mieli lipe :)
01:27:08, 10-04-10
czy Ty juz kurwa ochuałeś zaczepiać braci gorgoń?
stary szanowałem cie do tej pory ale teraz to naprawde powinienes stulić hałapę i nie pucować się bo to obfituje w życie na oriencie i kitranie sie między blokami
01:33:06, 10-04-10
"K łamliwy kurwiszon się jara,  że u niego w miasteczku jest 100 tys. mieszkańców!!! Nie no beka w chuj!!! U mnie w TRÓJMIEŚCIE ciotunio jest 743 338 mieszkańców! Jesteś kłamliwy nawet co do ilości mieszkańców w tej twojej dziurze ponieważ prawda jest taka, że tam u was jest dokładnie 95 124, a nie 100 tysia. Druga sprawa jest taka, że do takiej sytuacji podczas koncertu na pewno nie doszło. Jestem przekonany jak sam skurwysyn!!!"

pierwszym wpisem błysnales a potem juz polecialo nie?
przemek735 - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
05:38:22, 10-04-10
jestem jednym z tych braci G... klocicie sie... projecie do siebie a pewnie nikt z was niee wie jak to do konca bylo... otoz powiem wam... poszlismy na ten "koncert" peji zeby przekonac sie czy naprawde z niego taki kozak itd jak to sam sie okresla i jak go wy nazywacie... pocislismy go potem polecialo pare jajek i wsumie to nawet niee wiadomo czy dostal ktoryms z nich... potem stanelismy i czekalismy czy cos sie odezwie tak jak to mialo miejsce w zielonej gorze... ale niee byla cisza wiec wyszlismy... na drugi dzien sie okazalo ze dopiero po naszym wyjsciu powiedzial cos w stylu: frajerzy ktorzy rzucali tymi jajkami niech podejda pod scene... hehe troche pozno... czy tak sie zachowuje prze kozak gangster itd...?? no chyba niee bardzo... mielibysmy dla niego pelen szacun gdyby powiedzial to przed naszym wyjsciem... wtedy oczywiscie bysmy tam podeszli...:)  peja cos tam trenowal wiec powinien ta sprawe zalatwic o wlasnych silach... gdyby chcial solowe z ktoryms z nas to nikt by mu niee odmowil i zareczam ze bylo by to honorowo jeden na jeden... niee chcielismy go upokorzyc tylko sie przekonac kim on tak naprawde jest... no i okazalo sie... sami sobie go nazwijcie...:) poprostu peja z biegiem czasu i przyplywu gotowki zapomnial co to znaczy byc czlowiekiem ulicy...

ps. ta moja walke co tam ktorys z was wrzucil to mogl chociaz wygrana dac a niee przegrana hehe
ps. bracia G maja neta haha
HottyNEW'er - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
08:09:25, 10-04-10
kurwa, ile tu nienawiści
Gordon Cole - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
09:37:35, 10-04-10
wpis taktyczny, propsy za zaangażowanie dla wszystkich

www.youtube.com(...)Vre8o
13:30:39, 10-04-10
Potwierdzam że Przemek735 to ten prawdziwy.
Nie może to byc prowokacja bo napewno nikt z tego forum nie zna jego imienia.

Sory za tą walke nie sprawdziłem czy wygrałes czy nie hehe.
Pozdro.
obserwacja - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
14:16:58, 10-04-10
PATRZĄC NA TWOJ NICK NIE SŁUCHASZ RAPU,SPIERDALAJ ROZKMINIAC SOBIE NA INNE FORA.
don Predo - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
14:21:56, 10-04-10
myślę że mógłbyś się sporo przeliczyć co do umiejętności Peji w walce. Bokser na parterowca? Myślę że masz na tyle oleju w głowie że powinieneś się domyślać jak to się by skończyło :)
14:27:45, 10-04-10
Mój nick heh jak nie ma sie czego przyjebac to najlepiej nicka... w sumie to miało byc sram na hip-hop.pl a raczej na niektórych userów którzy myślą że pozjadali wszystkie rozumy.
No i jest jeszcze jeden powód nie chciałem żeby z braku argumentów fani Peji przypieli mi łatke fana tedego gdyż jestem w tym beefie bezstronny.
14:30:49, 10-04-10
"myślę że mógłbyś się sporo przeliczyć co do umiejętności Peji w walce. Bokser na parterowca? Myślę że masz na tyle oleju w głowie że powinieneś się domyślać jak to się by skończyło :)"

Hahaha rzeczywiscie Peja bo poszalał w parterze przy jego wzroscie i wadze walka wyglądała by jak Najman vs Pudzinan(Peja>Najman)
Mniej wiecej tak by wyglądał Peja przy Przemku a walka pewnie była by jeszcze krótsza:)
15:18:18, 10-04-10
Autor: don Predo Link do posta
14:21:56, 10-04-10
myślę że mógłbyś się sporo przeliczyć co do umiejętności Peji w walce. Bokser na parterowca? Myślę że masz na tyle oleju w głowie że powinieneś się domyślać jak to się by skończyło :)

O CZYM TY PIERDOLISZ CZLOWIEKU? DUZY CHLOP KTORY TERNUJE CALY CZAS VS KARALUCH KTORY PRZESTAL TRENOWAC 15 LAT TEMU
O.S.O. - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
00:28:46, 11-04-10
Poziom absurdu zwiazany z beefem przekracza wszelkie granice. Ze niby jacys nafukani bokserzy bracia G., Przemyslaw brozowy medalista, jest tam nawet wywiad z nim na tej stornie, latwo wiec znalezc osobe kompetentna na wpierdolenie Rychowi. Poza tym nie wierze ze Przemek cos tam to ten bokser, bo argument sram na hip hop ze to prawdziwy bo imienia nie znalismy jest niedorzeczny, sobie wklepalem w google gorgon i mi wylazl Przemylsaw od razu. Na koniec tej absurdalnej rozkminy to ja jakbym chcial Peje sprawdzic i upokorzyc na bank bym mial to nakrecone. Moze byc tak ze ffaktycznie jaja czy kufel polecialy bo jak widze naladowanych psychofanów na tym pseudo fforum to za kilka koncertow jakis psychol ktoregos z uczestnikow beefu obleje bena i podpali. A w pierdol to kazdy dostal przynajmniej raz w zyciu wiec Rycha tez to nie ominelo.

Ogarnijcie sie w koncu bo to jak mawia Jacus Zenada.
MozeszMiTylkoPociagnacDrutaPedale - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
01:06:59, 11-04-10

PISZECIE TUTAJ JAK PEJA DOSTAŁ PO RYJU W ŁODZI ,GDYNI CZY JAWORZNIE A DO GDANSKA  TEJ FRAJER NIGDY NIE DOTARŁ I NIE DOTRZE.KAZDY MAŁOLAT TUTAJ PO NIM JEDZIE ,MA GO ZA POZERA I CWELA.PENER WIE ZE ZA TE   PUCOWANIE DO ARKI I OGOLNE FRAJERSTWO U NAS ZNAJDZIE TYLKO MELE W PYSK I POTWARZ. ,NAWET DO KIELC MOGŁ SOBIE PO LATACH BEZKARNIE ZAJECHAC ALE TU ZOSTAŁ BY MOMENTALNIE ROZSZARPANY  I MA  ZAKAZ WSTEPU JUZ DO KONCA SWEJ KARIERY

NIECH KTOS GO PODSTEPEM DO GDANSKA SPROWADZI TO ZOBACZYCIE NA WŁASNE OCZY JAK LAMUS ZEBY GUBI

BEZ KITU ,KAZDY OKOLICZNY ULICZNIK NIE WAZNE CZY 10 CZY 40 LAT NIM GARDZI ,

Pełne Piwo - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
14:18:19, 11-04-10
OneMic co za pedalska pizda. Skąd ty się kurwa wziąłeś lamusie? Zamknij pizde i wypierdalaj.
09:51:48, 12-04-10
hahahaha BEKA Z RYJA PENERA:
love - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: love   Link do posta
12:50:28, 12-04-10
przemocy muwimy stanowcze NIE !
kowalski125 - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
10:50:12, 13-04-10
Jakie z was tępe kurwy, te pedały sobie wszystko zmyślili. Jebańce pierdolone kurwa!!! W ogóle to jest jakaś zorganizowana plotka wy tanie kurwy, zakompleksione, nudne, przeruchane przez zycie, nieporadne, lipne, flegmatyczne, zasrane cwele!!!

Od "afery w jaworznie" minęło 8 dni i nic żadnych dowodów, żadnego filmiku na yt itd. no jest cos na youtube ale dziwne po nic tam akurat nie widać haha! a wiecie czemu bo kurwa to jest ściema, ta jacyś bokserzy hahaha już to kurwa widze lamusy pierdolone

www.youtube.com(...)XZHUg
mam pytanko jak ci bokserzy byli tam to może są na którymś z tych fotek to niech się przypujują czy ich tam widać... no kurwa bohaterzy dawajcie!

www.youtube.com(...)uetm8
tu też no akurat nic nie widać... gdzie byli bohaterzy? kozacy? hahaha w dupie kurwa
10:54:36, 13-04-10
MozeszMiTylkoPociagnacDrutaPedale słuchaj pizdo jebana a molesta za pucowanie się do legii a gural za pucowanie się do lecha??? też kurwa nie mają wstepu do gdańska?? i jest jeszcze sporo rapu który pucuje się do pewnych dróżyn więc zamknij pizde betoniaro, idź lepiej na mecz jak taki kozak jestes a nie w domu siedzisz jak paskudna kurwina i ploty siejesz z nudów ty wycieraczko :)
10:58:40, 13-04-10
MozeszMiTylkoPociagnacDrutaPedale i jeszcze jedno był w sopocie gdzie byli fani z całego trójmiasta dziwko i było tylu fanów że koncert był podzielony na dwa dni bo pierwszego dnia wszyscy nie weszli a było dużo chętnych i co byłeś tam pedale? dostał peja od kogoś?? hahaha ale z ciebie jest gówno zwykłe śmierdzące gówno jebane zapaskudzone gównem gówno, ty gównie!
11:02:45, 13-04-10
O.S.O.

a Ty koleś dobrze gadasz!

jak ja nienawidze tych kłamiących chuji
11:06:17, 13-04-10
przemek735

a ty już weź zamnij ryj debilu i weź nie podszywaj się bo jakbyś nie wiedział to wstyd temu typowi przynosisz szmato
11:08:19, 13-04-10
pamiętacie jak Peja podobno dostał od Popka w Londynie? hehe to jest podobna ściema i chodzi tutaj oto że w oby dwóch plotkach to jest zwykła ściema
12:17:33, 13-04-10
hahahaha a co ty kurwa myslisz ze u mnie w miescie ludzie przychodza po to zeby krecic filmiki jak jakis frajer kuflem dostaje albo jajkami? wysmiali go, zwyzywali od frajera i chuj poszli sobie bo peja to pizda i tylko do nieletnich syczy

taki kurwa z niego ulicznik, wlasnie " WIECIE CO Z NIM ZROBIC!" i pucowanie sie jakie to on mial ciezkie dziecinstwo w UWADZE.

ja pierdole jaka zenada
zobacz co się dzieje na podwórku - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
12:34:02, 13-04-10
Firma miała problemy w Tarnowie, potem nagrały cipy kawałek z cytatem ,, nie obchodzi nas kto za kim nie jestesmy kibicami,,  w trójmiescie Peja mósiel przepraszać za przynaleznosc do słowików
Breee! - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
12:58:50, 13-04-10
zobacz co się dzieje na podwórku

jesteś nastepnym pizdowatym szczurem co sieje plotki, PIERDOL SIĘ FARMAZONIE
13:00:38, 13-04-10
zobacz co się dzieje na podwórku AHA SKĄD O TYM W OGÓLE WIESZ??? Z JAKIEJ DZIELNICY JESTEŚ???
13:01:49, 13-04-10
Frisky PRZYMKNIJ SIĘ W KOŃCU KOLEJNY FARMAZONIE... JEBAĆ CIE SZUJO
zajuuMnMstudio - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
13:43:43, 13-04-10
łoo dużo czytania:D ale ja osobiście sądze, że nawet jeśli dostał.. to bedzie dalej koncertował i sie nie boji dostac w pizde, bo morda nie szklanka;] a jakieś nieuzasadnione stwierdzenia i pogłoski bez pokrycia? HWD
R.I.P'osta - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
13:50:04, 13-04-10
O.S.O. napisał:

"Poziom absurdu zwiazany z beefem przekracza wszelkie granice. Ze niby jacys nafukani bokserzy bracia G., Przemyslaw  brozowy medalista, jest tam nawet wywiad z nim na tej stornie, latwo wiec znalezc osobe kompetentna na wpierdolenie Rychowi. Poza tym nie wierze ze Przemek cos tam to ten bokser, bo argument sram na hip hop ze to prawdziwy bo imienia nie znalismy jest niedorzeczny, sobie wklepalem w google gorgon i mi wylazl Przemylsaw od razu. Na koniec tej absurdalnej rozkminy to ja jakbym chcial Peje sprawdzic i upokorzyc na bank bym mial to nakrecone. Moze byc tak ze ffaktycznie jaja czy kufel polecialy bo jak widze naladowanych psychofanów na tym pseudo fforum to za kilka koncertow jakis psychol ktoregos z uczestnikow beefu obleje bena i podpali. A w pierdol to kazdy dostal przynajmniej raz w zyciu wiec Rycha tez to nie ominelo.

Ogarnijcie sie w koncu bo to jak mawia Jacus Zenada".

I MA ŚWIĘTĄ RACJE !!! A WIĘC ZAMKNĄĆ RYJE DZIWKI !!!
14:06:03, 13-04-10
R.I.P'osta WAS WYCHŁOSTA
DLA MNIE SPRAWA JEST PROSTA!
PARE KUREW SIĘ ZEBRAŁO
KRĘCI AFERE
I JAKBY TEGO BYŁO MAŁO
KAŻDY Z PENEREM
BY SPĘKAŁ NA SOLO
ALE SIEDZĄ CHUJE W NECIE
WIĘC TWARDO PIERDOLĄ
TĘPE SZUJE NO I ŚMIECIE
BEZ HONORU I ZASAD
"SRAM NA HIP HOP"?
GDZIE JEST KURWO TWOJA KLASA???
Frisky LATASZ MI KOŁO KUTASA
TAK SAMO JAK I PEJI
MACIE ŻYCIE ZJEBANE
POZBAWIONE NADZIEI
ROZKMINY NIE Z TEJ ZIEMI
I PLOTKI NIE WIEM POCO!
RĘCE, RYJE SOBIE BŁOCĄ
SKOŃCZONE ŚWINIE
CZY WAM TO KIEDYŚ MINIE??????????????????????????

14:15:55, 13-04-10
I DALEJ LECE Z TYM TEMATEM
"SRAM NA HIP HOP"
POZDRAWIAM TĄ SZMATE
I KAŻDĄ JEDNĄ
PRZEZ ŻYCIE WYDYMANĄ
NALEŻY WAM SIĘ WPIERDOL
JEDNAK WY ZA ŚCIANĄ
SKITRANI GDZIEŚ PRZY KOMPIE
PIERDOLENI TCHÓRZE
KIEDY JA WAS DORWĘ
I POJADE JAK ZE SZMATĄ
WIEM ZBLIŻA SIĘ LATO
A WY DALEJ TU "KLIKACIE"
SCHOWANI NA CHACIE
BLADZI, WYSUSZENI
DLACZEGO TAKIE ŚCIERWO
CHODZI PO TEJ ZIEMI?
NIE JEST MI WSZYSTKO JEDNO
CHCE WAS DOJECHAĆ!
TO NA PEWNO!

14:25:53, 13-04-10
A TY FRISTAJLUJESZ NA FORUMIE JAK PAŁA
WIDOCZNIE TWOJA JEST BARDZO MAŁA
RYSIU TAKIM FAJOM POKAZUJE WAŁA
SUPER MASZ RYMY JAK KRASNAL HAŁABAŁA
ZNIKAJ CIECIU NARKA I STRZAŁA
propsing.pl/zespołówka - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
14:41:00, 13-04-10
To z tą peją to akurat wierzę bo pamietam jak w 2004 grał koncert w Nurze - to z tego co kumpel mi opowiadał musiał się peia ewakuować bo lokalnej mlodziezy sie nie podobalo i byli rozwscieczeni
AntyHejter - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
14:51:48, 13-04-10
propsing.pl/zespołówka
jebnij się w łeb kurewko, teraz nagle w każdym mieście Peja dostał baty haha weź mnie kurwo nie rozśmieszaj ty pierdolona kłamliwa suko! po chuj siejesz plotki jak jakaś tania osiedlowa dupodajka aby odwrócić od siebie uwagę!
Jesteś tak głupi, że ledwo pewnie rozumiesz to co sam wypisujesz na tym forum ty zwykła drętwa przeruchana dętko.
W 2004 r. to byłeś zajęty opierdalaniem chuja koledze więc nie wypisuj plotek, które zapamiętaj dziwko nie zmienią twojego nędznego, zaprutego życia ty zapchlona kurwo z dupy wyjęta. Pokój psie:)
14:54:35, 13-04-10
sram na hip hop, a ty to już wogóle jesteś zwykłym bałwanem co powinien się po prostu odjebać ponieważ jesteś niepotrzebnym śmieciem tak samo jak gówno z chodnika - tylko zawadzasz nam tutaj i wszędzie ty zakompleksiona dziwko
15:03:53, 13-04-10
typu z wawy
MÓGŁBYM CIE POKONAĆ
NIE MAJĄC NAWET WPRAWY
LECZ MASZ PRZED SOBĄ ZIOMA
CO W TYM SIEDZI TROCHĘ
WIĘC PODWÓJNIE CIE ROZWALĘ
POKOPIE TAK JAK ZOCHE
I Z TEMATEM LECE DALEJ
TAK JAK PRZEDTEM
BYŁEM, BĘDĘ NO I JESTEM
A FORUMOWE PIZDY
USŁYSZĄ GWIZDY
I DOSTANĄ Z PŁASKIEJ
A "SRAM NA HIP HOP"!
ON ZROBI NAM TU LASKIE :)

15:18:47, 13-04-10
Ja pierdolę... Ala ma kota

-----------
Ostatnia edycja: 2010-04-13 15:19:41
15:19:22, 13-04-10
I TO JESZCZE NIE KONIEC
TY "SRAM NA HIP HOP"!
NO WEŹ NAM TUTAJ POWIEDZ
CZY JESTEŚ TANIĄ DZIWKĄ???
CZY NIEUDANY HIP HOPOWIEC???
MOŻE CI NIE WYSZŁO
Z RAPEM NO I TERAZ
JESTEŚ HEJTEREM
KTÓRY ZNIŻA SIĘ DO ZERA!
JESTEŚ FRAJEREM
CO MA PROBLEM DO PENERA
ALE TYLKO PRZEZ NETA
NO BO W CZTERY OCZY
BYŚ KURWO SIĘ ZMOCZYŁ! :)
I OPIERDOLIŁ FLETA
NA TAK ZWANE PRZEPROSINY
WIĘC NIE BĄDŹ TAKI KOZAK
ULEPIONY Z TANIEJ GLINY
JA POGONIE CI KOTA
"SRAM NA HIP HOP"?
BOŻE, CO ZA IDIOTA
JUŻ SAM NICK CIEBIE SKREŚLA
JA TWORZE RAP KONSTRUKCJE
NICZYM PIERDOLONY CIEŚLA
A TY WEŹ INSTRUKCJE
ABY MI ODPISAĆ
I ZABIERZ Z CHUJA ŁAPĘ
"SRAM NA HIP HOP"
TEN NIE UDANY RAPER :)

15:31:58, 13-04-10
NO I NIE SKOŃCZYŁEM JESZCZE
"FRISKY", "SRAM NA HIP HOP"
TO DWA ZJEBANE LESZCZE
ZWYKŁE CIOTY BEZ ROBOTY
I ŻYCIOWEGO ZAJĘCIA
ZRÓBCIE SOBIE ZDJĘCIA
I NAPISZCIE COŚ O SOBIE
A SIĘ KURWA PRZEKONAMY
ILE WIECIE O HIP HOPIE
WY SKOŃCZONE CHAMY
BEZCZELNE, DAMSKIE CHUJE
CZEMU JEDEN Z DRUGIM
TAKIE RZECZY WYPISUJE???
NO BO ŻYCIE MA MARNE!!!
A PISANIE TUTAJ GŁUPOT
JEST W SUMIE BEZ KARNE
TAK WIĘC SIEDZĄ NO I PISZĄ
NAWET JAK MAMA WOŁA
TO TE KURWY NIE SŁYSZĄ
BO SA TAK WBITE
W PISANIE TYCH LITER
TĘPE KURWY GŁUPIE BITE!!!
15:38:14, 13-04-10
kontrabanda freestyle ryje ciotom zatka
żeby było za dośc i sprawic sobie radosc
trzeba jechac z kurestwem czytaj hejterstwem
bo bezpodstawne plotki to zjawisko dosc częste
takie realia ktos powie polska mentalnosc
ze ryje sie prują wiec huj w zad palantom
to trzeba gnebic frajerhejt dla pendzli
a prawdziwi konretni będą dalej grac do pentli
pokój!
15:42:17, 13-04-10
Pejo zrob cos!!! Nie daj tak soba pomiatac, zeby jakies tam typki sie z Ciebie smialy. Jestes moim idolem, jestes naszym idolem! Gdy chodzilem napierdalac sie na drugie osiedle, gdy chodzilem na gimnazjum na telefony, zawsze mialem Twoja twarz przed oczyma, i sobie mowilem ze Tobie tez kiedys bylo ciezko, ale dales rade. Jezeli rzeczywiscie bylo tak w Jaworznie to wierze ze Twoje plecy i macki dosiegna tych pozbawionych honoru ludzi, ktorzy dopiero jak wyszedles z lokalu to zaczeli glosno o Tobie zle mowic. Dosiegna, kazdego w calej Polsce dosiegna. Bo tys jest bossem, tys jedynym prawdziwym gangsterm, tys jest mistrzem walk ulicznych i tys jest sedzia i katem. Amen
15:49:44, 13-04-10
Czy to kwestia mody, robienie z siebie idioty?
Moje myśli jak dynamit, a rymy są jak trotyl
Hejterom uświadomię, że gówno o nas wiedzą
Mój Rap płonie, a oni tutaj siedzą
No i tylko tutaj, czują się mocni
Weź hejter słuchaj, nie dany jest ci pomnik
Każdy o tobie zapomni, więc nic nie osiągniesz
Żaden z ciebie żołnierz, i żaden tez bohater
"sram na hip hop"! czy to nieudany raper??? :)
15:53:44, 13-04-10
pewnie bo ty tam byłeś i wiesz jak tam było.

proste że rysiu milczy o tej całej sytuacji bo siedzi teraz cały posrany i boi się cokolwiek odezwać

taki kurwa ulicznik właśnie z niego
15:57:34, 13-04-10
freooney zamknij dupę! ;) Nawet hejter z ciebie żaden ;]
16:07:33, 13-04-10
chada - to miasto tym zyje
16:09:43, 13-04-10
Frisky! To reklama życia dziwki!
Pruje się ciągle, jakby chciał kutasa w cycki
I ty dalej ciągniesz! jesteś natarczywy
Ja parze jak pokrzywy, szczególnie ciebie
Pojebie! leżysz mordą na glebie
U paskudzoną łajnem, wiesz to nie dla mnie!
Konfrontacja z takim chujem
AntyHejter tu rymuje i zamyka wam tu pyski
Więc zamknij mordę, słyszysz Frisky???

16:21:22, 13-04-10
Kurwa, no nie moge, nie wiedzialem ze Peja az taka cipa jest, bez kitu
16:29:18, 13-04-10
freooney, wiesz co jest bez kitu?
że nie umiesz pisać do rytmu bitu
ale za to wypisujesz bzdety
jak ostatni skończony kretyn
umiesz tylko pisać na forum
niczym zwykła kurwa bez honoru
16:51:02, 13-04-10
W poniedziałek w Jaworznie odbył sie koncert Rycha Peji który ostatecznie udowodnił że naprawde potrafi zagrać dobry koncert.
Sprawdźcie tą fotorelacje :)

Napisze krótko co sie działo: Peja z Gandi Gandą dał z siebie wszystko i pokaz był nie z tej ziemi naprawde opłacało się przyjść i zapłacić za wstęp.
Bo nie było żadnego 15 latka który by przerwał tą ceremonie.
Rozmawiając z owymi ludzmi zauważyłem że większośc dobrze się bawi i uważa że Peja jest dobrym raperem co zresztą udowodnił już na nie jednym koncercie bo w 2009 zagrał ich blisko 100.

W sumie to by było na tyle. Osobiście udam się na jego koncert jak znowu wpadnie aby posłuchac go na żywo, Jest lepszy od Tedego choć do niego w sumie nic nie mam po prostu nie lubie rapu w jego wykonaniu. Pej wole bardziej.

Everest89 - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
17:21:27, 13-04-10
niezle bzdury kurwa
krzysztofracek99 - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
18:26:50, 13-04-10
bo jaworzno pewnie słucha prawdziwego  człowieka ulicy tede !!!
18:32:08, 13-04-10
tej "sram na hip-hop" . Morze tede ciebie wynajął ze by tylko peje upokorzyć !!! Pierdolisz farmazony jesteś idiotą i co teraz wyzwiesz mnie od gimnazjalisty czy prostaka??
18:37:30, 13-04-10
i co na tej fotorelacji jakoś nie było śladu jajek!! Jesteś kretynem!
18:38:00, 13-04-10
juz nawet fani przyznaja ze to upokorzenie, doszukujac sie teorii spiskowych

Przemysław Gorgoń > Ryszard Peja

19:00:30, 13-04-10
"tej "sram na hip-hop" . Morze tede ciebie wynajął ze by tylko peje upokorzyć !!! Pierdolisz farmazony jesteś idiotą i co teraz wyzwiesz mnie od gimnazjalisty czy prostaka??"

Tej MORZE i bym cie wyzwał od gimnazjalisty ale to nie Twój poziom pierdolony idioto widac że wyjebali Cie z podstawówki prosto do ohp i zapierdalasz na kilofie.

Wypowiem sie w temacie zaniedługo bo nie mam czasu.
19:02:33, 13-04-10
hahaha ja pierdole, to jest pewne ze poleciał kufel, poleciały jajka i pejka sie obsrał.

słyszałem z dwóch niezależnych źródeł

ale chuj ogry niech sie dalej pucują
19:05:07, 13-04-10
No i tak pisałem że nazwie mnie prostakiem .Nawet gdybym nie skończył podstawówki to jestem mądzrzeszy od ciebie bo nie wypierdalam jakiś ściem!!
19:07:28, 13-04-10
Przemyslaw Gorgoń krol ulicznego rapu, przykro mi fani pejki ale wasza cipka juz sie na ulicy nie liczy
Rapcrap - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
19:08:32, 13-04-10
19:20:22, 13-04-10
s1.artcom.pl(...).jpg

beka z tego zdjecia

rysiu coś nieswojo sie czuje bo to juz nie ta grozna mina gangstera
19:22:38, 13-04-10
kurwa jaki klasyg się zrobił
19:46:52, 13-04-10
kto to jest Przemysław Gorgoń ???
propsing.pl/zespołówka - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
19:50:05, 13-04-10
peja<rap<box<przemyslaw gorgoń
19:52:11, 13-04-10
Przemysław Gorgoń zjadł pejke jednym wersem i siedmioma jajkami
KSIĄŻE 2 - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
19:53:09, 13-04-10
JEBAĆ KULTURĘ HIPHOPOWĄ
20:57:34, 13-04-10
Klasyk sie zrobił, i jak bedzie jakiś diss ze strony tedego na peje to napewno coś o tej akcji nawinie ;]
23:36:39, 13-04-10

kowalski125 ty wez nie spinaj portków psychomłocie od Andrzejewskiego.Pedała to moze widujesz ,ale w lustrze koleszko.Chyba wyraznie napisałem ze chodzi mi o Gdansk.To ze Rysiek występował w Gdyni ,Sopocie Tczewie i paru okolicznych wsiach tylko potwierdza to co napisałem.Ze nie grał w Gdansku i nie zagra bo wie ze wszyscy go tu hejtuja i moze go po takiej wizycie rozboleć tylko obita morda.

Myslisz ze jakis wypacykowany menago nie probował go tu sciągnąć?Wiec czemu nie skorzystał z okazji ?Prawie kazdy popularny spiewak zachacza o moje miasto ale żaden nie jest tu tak znienawidzony jak Pejson.To ze sa tu ciemne gimnazjalistki co go słuchaja to też pewne ,ale ja kurwa nie znam zadnego "człowieka ulicy" ktory by go tu choćby szanował.Powszechna jest opinia ze trzyma ze śledziami wiec chuj mu w dupe bo to i tak sprzedajna kurwa wiec słuchac go tak czy siak jest passe.

A ci co nie wierza w cała sytuacje to jakies pokemony co slepo wierza ze ich idol jest taki mocny jak opowiada w textach.Kurwa jak kolesie mieli by sciemniac to czemu nie opowiedzieli czegos w stylu "po kocercie na backstage wpadło dwoch najebanych małolatow .Jeden napluł Peji w twarz drugi kopnoł w dupe a  reszta jego paczki stała obsrana.Kolesie nie dawali za wygrana ,zabrali mu kluczyki do fury i ze Peja  zeby wogole mógł w jednym kawałku wrocic do chałupy oddał grzecznie portfel i przepraszał na kolanach."I co nikt nie moze udowodnic bo brak swiadkow itp.A tu mamy w sumie lajtowa sytuacje ,prowokacja bez bicia i niewiarygodnych motywow ,w chuj osob to potwierdza a wy wciaz pierdolicie.Moze nikt nie nagrał tych momentow ,zakładam ze to mały klub a opisane sytuacje miały miejsce miedzy kawałkami wiec kurwa nie zawsze jakis paparazzo stoi z boku i nagrywa cały gig.Zwykle a tym bardziej zwazajac na to kto akurat grał to banda dzieci z telefonami co moga nagrac 5 minut na raz.

PRZEJRZYJCIE NA OCZY FANI SLU PEJA BYŁ JEST I BEDZIE FRAJEREM!

NIE DAWNO WIERZYLISCIE ZE NOSI GUNA PRZY PASKU ,WCZORAJ ZE WCALE NIE BYŁ MEGA OBSRANY ZE  MOZE CZEKAC GO ODSIADKA I ZE ROBIAC Z SIEBIE CIOTE W TVN ,PRZEPRASZAJAC 15LATKA I UDAJAC SKRUCHE PRZED SADEM WCALE SIE NIE OSMIESZYŁ ,A DZIS NIE WIERZYCIE ZE MOZNA GO OBRZUCIC JAJAMI BEZ ODZEWU Z JEGO STRONY.ŻAL.

BRAWO BRACIA G !!!!!!!

00:03:49, 14-04-10
Frisky! To reklama życia dziwki!
Pruje się ciągle, jakby chciał kutasa w cycki
I ty dalej ciągniesz! jesteś natarczywy
Ja parze jak pokrzywy, szczególnie ciebie
Pojebie! leżysz mordą na glebie
U paskudzoną łajnem, wiesz to nie dla mnie!
Konfrontacja z takim chujem
AntyHejter tu rymuje i zamyka wam tu pyski
Więc zamknij mordę, słyszysz Frisky???
00:04:53, 14-04-10
chyba bracia gej hahah a nie !!!
00:09:24, 14-04-10
MozeszMiTylkoPociagnacDrutaPedale ty kurwo jebana za nazwanie Gdyni wioską to dawaj na ustawkę. Jestem z Gdyni z Oksywia i chce się z toba napierdalać i moge przyjechać tam do ciebie ty gdańska kurwo wyjebana przez psa ścierwie ty jebany. Pies ruchał twoją stara zajebany cwelu chce ustawki zobaczymy kto jest mocny przez neta ty kurwo cwelowata, bez kitu przyjade w miejsce gdzie mi wzkażesz, znam na tyle ten zajebany gdańsk i tam wjade na solo ścierwie ruchany
00:11:08, 14-04-10
ta kurwa bracia gorgon chyba bracia geje i ściemowate kurwy co pierdolą głupoty zajebane pedalskie ryje
00:12:13, 14-04-10
Jakie z was tępe kurwy, te pedały sobie wszystko zmyślili. Jebańce pierdolone kurwa!!! W ogóle to jest jakaś zorganizowana plotka wy tanie kurwy, zakompleksione, nudne, przeruchane przez zycie, nieporadne, lipne, flegmatyczne, zasrane cwele!!!

Od "afery w jaworznie" minęło 8 dni i nic żadnych dowodów, żadnego filmiku na yt itd. no jest cos na youtube ale dziwne po nic tam akurat nie widać haha! a wiecie czemu bo kurwa to jest ściema, ta jacyś bokserzy hahaha już to kurwa widze lamusy pierdolone

mam pytanko jak ci bokserzy byli tam to może są na którymś z tych fotek to niech się przypujują czy ich tam widać... no kurwa bohaterzy dawajcie!

www.youtube.com(...)uetm8
tu też no akurat nic nie widać... gdzie byli bohaterzy? kozacy? hahaha w dupie kurwa
00:13:45, 14-04-10
W poniedziałek w Jaworznie odbył sie koncert Rycha Peji który ostatecznie udowodnił że naprawde potrafi zagrać dobry koncert.

Napisze krótko co sie działo: Peja z Gandi Gandą dał z siebie wszystko i pokaz był nie z tej ziemi naprawde opłacało się przyjść i zapłacić za wstęp.
Rozmawiając z owymi ludzmi zauważyłem że większośc dobrze się bawi i uważa że Peja jest dobrym raperem co zresztą udowodnił już na nie jednym koncercie bo w 2009 zagrał ich blisko 100.

W sumie to by było na tyle. Osobiście udam się na jego koncert jak znowu wpadnie aby posłuchac go na żywo, Jest lepszy od Tedego choć do niego w sumie nic nie mam po prostu nie lubie rapu w jego wykonaniu. Pej wole bardziej.

00:15:00, 14-04-10
brawo bracia gej!! jesteście cwelami :)
00:16:09, 14-04-10

00:18:49, 14-04-10
LECHIA GDAŃSK KURWA SZAIS!!! JEBANE LECHISTOWSKIE CWELE WYRUCHANE KURWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JEBAĆ, JEBAĆ, JEBAĆ BKS!!!!!!!!!!!!!

BO LECHIA TO STARA KURWA!!!!!!!!
LECHIA JEBANA JEST
LECHIE TRZEBA PIERDOLIĆ!!!!!!!!!!!!
LECHIE BKS

BKS KAPUSIEM BYŁ I JEST

ARKA GDYNIA WAS JEBAŁA!!!!!!!!! ARKA GDYNIA WAS JEBAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
00:20:16, 14-04-10
MozeszMiTylkoPociagnacDrutaPedale
WIESZ CO CI POWIEM CWELU???????????????? TWOJA KSYWA MÓWI WSZYSTKO CO CHCIAŁBYM CI POWIEDZIEĆ CWELU JEBANY
00:21:23, 14-04-10

00:22:27, 14-04-10

00:25:41, 14-04-10
00:27:12, 14-04-10
00:30:40, 14-04-10
JAKBY CO TO MAM POTWIERDZONE INFO ŻE TAKIEJ SYTUACJI NIE BYŁO BO PISAŁEM NA YOUTUBE Z KOLESIEM CO DAŁ TĄ FOTORELACJE I BYŁ TAM I MÓWI ŻE DO NICZEGO NIE DOSZŁO TO JEST ŚCIEMA

TO JEST ŚCIEMA
TO JEST ŚCIEMA
TO JEST ŚCIEMA
TO JEST ŚCIEMA
TO JEST ŚCIEMA
TO JEST ŚCIEMA
TO JEST ŚCIEMA

ARKA GDYNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Peter Zagłoba - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
00:51:59, 14-04-10
Arka chuj!
wiesz dobra nara - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
01:01:37, 14-04-10
PRZECIEZ NIE OD DZIS WIADOMO ZE PENER Z DEFINICJI TO POZER ,PIZDA ,ZAROBAS na JEGO MENTALNYCH ODBIORCACH GIMOLACH I KRETYN Z ZOLTYMI PAPIERAMI

-----------
Ostatnia edycja: 2010-04-14 01:05:56
Peter Zagłoba - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
01:01:40, 14-04-10
Autor: AntyHejter :

JAKBY CO TO MAM POTWIERDZONE INFO ŻE TAKIEJ SYTUACJI NIE BYŁO BO PISAŁEM NA YOUTUBE Z KOLESIEM CO DAŁ TĄ FOTORELACJE

Zapytaj sie jescze tego kolesia czy cały koncert stał pod sceną?
Czy cały czas nie spuszczał wzroku z Ryszarda?
i czy  nie zrobił sobie przerwy w trakcie koncertu na postawienie dwójki?

bo jak naradzie nie jest to żaden autentyczny świadek! -to po pierwsze!
a po drugie to dlaczego on ma nie ukrywac tego faktu? Jeżeli jest dobrym fanem Ryszarda to nie będzie działał na jego niekorzyść! tak?

Pozdro 600
Arka chuj!
01:21:56, 14-04-10

AntyHejter czy ty tak na powarznie czy moze na srebrzysku podłaczyli neta?po pierwsze sram na ciebie i jak chcesz to wpadaj do Wrzeszcza ,okolice Galeri bałtyckiej i pytaj o Demona.Po drugie ,pomimo ze Gdynia to dla mnie druga liga ale piszac okoliczne wsie miałem na mysli wiochy w ktorych grał pejka a ktore znajduja sie w okolicach Gdanska.

A po trzecie-PIERDOLNIJ sie w ten zakuty łeb.Kurwo co ty sobie wyobrazasz ze jak nazwiesz sie antyhejter a bedziesz pisał jak typowa nawiedzona trollowska ciota to ktos wezmie cie na powaznie albo ludzie beda mieli ubAW?

ANTYHEJTER TY ROZJEBANA KURWO

ŁYKASZ KITY PEJI JAK SPERME RÓWNO

WIEC GO BRONISZ W IMIENIU PEDALSKIEJ JEDNOSCI

MARZYSZ ZE WYDYMA CIE W PRZYSZŁOSCI

ALE TO TYLKO TWOJE MARZENIA

BO JESTES FRAJEREM I TYLE DO POWIEDZENIA

10:55:55, 14-04-10
300
Boniu - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: Boniu   Link do posta
11:20:20, 14-04-10
To będzie klasyk jak Thug Niggaz z Ciechanowa.
11:23:04, 14-04-10
Bedzie klasyk bo ogrów ryśka bardzo zabolało że Jaworznicka ulica ma go za frajera i pizde

nie dochodzi to do nich że został wyśmiany w tej małej miejscowości, 13 pod względem wielkości w polsce, położonej między śląskiem a małopolską
Spasiony Skurwysyn - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
12:53:41, 14-04-10
Haha, ale spina w tym temacie.
obserwacja - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
12:56:35, 14-04-10
JEBAĆ TEN TEMAT
don Predo - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
14:03:33, 14-04-10
jebać ten temat
14:08:10, 14-04-10
Nie wpisujcie już się do niego jebać ten temat !!
love - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: love   Link do posta
14:33:20, 14-04-10
Czy Jaworznicka ulica jest silna ?
STYL ZYCIA GEJA RYCHU PEJA GNOJUFKA - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
14:34:30, 14-04-10
Jebać was ogry, boli was chujki, że pener po mordzie wszędzie dostaje?
14:47:34, 14-04-10
Nie od dziś wiadomo że OGRY to fani Ryśka Pei Surówki
14:02:02, 16-04-10
Niezła spina, zrobiłem ten temat dla beki a niektórzy sie prawie posrali.
Zarzucacie mi że jestem hejterem?A chuj nie hejter napisałem prawde każdy człowiek z Jaworzna który jest w temacie poświadczy że tak było.
Nie ma żadnych filmów i w sumie chuj z tym pośmialiśmy sie na dzielni z typa jakies 10 minut a pozniej kazdy zapomniał i nie jarał sie tym tak jak wy.

Troche dystansu chujogłowce.
22:24:14, 18-04-10
upne co nie
ostatni koles ktoremu jeszcze zalezy - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
00:38:08, 19-04-10
rysiu fisiu i wyszło szydło z wora co penerzyno zajebana napierdalaj f5 brzydalu wiem ze to czytasz kmiocie
NOTE2.1 - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
02:49:40, 19-04-10
A GDZIE TE FILMIKI
15:15:56, 19-04-10
podbije zeby rysia w te jego slodkie  oczka z tvn uwaga pokuło.
09:54:58, 20-04-10
robim klasyka
SLU Baborowo Kingh - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
11:47:23, 20-04-10
RYCHUPEJA NIGDY NIE DOSTANIE W MORDE KAZDY SIE BOI GO!!! WLKP NALEZY DO NIEGO NIE MA TAM ZADNEGO WROGA!!!! ON JEST KROLEM POLSKI!!!!!!! OPDIERDOLIC SIE OD NIEGO WY TANIE KURRWY NIE DOSTAL W RYJ

AVE SLU GANG
FREE PAWEŁ KRZYŻANOWSKI - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
12:21:06, 20-04-10
^ NA PRAWDĘ KIEPSKIE PROWO.
Absynth - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
14:23:43, 20-04-10
rychu peja zostal znisczony przez gang jajcarzy
Darth Fader - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
01:38:34, 21-04-10
fpierdol łapciem
02:09:09, 21-04-10
www.youtube.com(...)vIXSw
zrozumcie tego debila, bo ja nie rozumiem o co mu chodzi serio, przeciez to kurwa psychiatryk
21:31:56, 21-04-10
beka z rycha gangsta madafaka polskiego tupolewa
21:38:23, 21-04-10
RYSZARD PEJA NAJWIEKSZY POLSKI ULICZNY NARPAGAN!!!
Krygon - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
08:26:47, 22-04-10
"
W sumie to by było na tyle osobiście nic do niego nie mam i nie jestem hejterem, nie słucham też tedego(w ogóle polskiego rapu nie słucham)"

Nie sluchasz polskiego Rapu a znalazles sie na koncercie peji ? cos mi tu nie gra....
MasseyxD - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
09:24:00, 22-04-10

Jakoś mi się nie chce wierzyć,

Okej Peja dostał mkuflem, i przyjął atak nba klate, a nie jak Jacuś (TEDE) pajac jeden, hahaha czarna owca xDDD <lol2>

Chowa się, i niema gdzie grać, bo już wszędzie  mu Peja koncerty odwołał ;p

A czemumu odwołał, bojest taką kompletną ciotą i debilem, że każdemu jestmu go szkoda hahaha ;p

Już nawet sam siebie pojechał, robiąc koszul;ke z pojazdem na siebie "Jebac Tedego i cala ekipe jego" za 999 zl

Pojebany

Peja Rządzi i Zawsze Bedzie Rządził ZAWSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11:52:41, 22-04-10
NIE SŁUCHAM ALE SŁUCHAŁEM I TO DŁUGO PEJE TEŻ I NIE MÓWIE ŻE JUŻ CAŁKOWICIE NIE SŁUCHAM BO CZASEM COS TAM PUSZCZE ALE NIE JARAM SIE JAK KIEDYŚ.
majster_klepka - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
15:47:45, 22-04-10
MasseyxD, tja, na jedneh z wybraw peji Rychu odwołał mu koncert w poznaniu ;)
Qrek90 - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
19:04:19, 11-05-10
Jebani fajkerzy, nie poskutkuję jeśli nie powiesz tego w cztery oczy zawistna kurwo
przemo_88 - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
22:59:51, 11-05-10
link o tym ze dostal w morde
cvxcdf - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
23:07:38, 11-05-10
Autor: ostatni koles ktoremu jeszcze zalezy Link do posta  02:09:09, 21-04-10

www.youtube.com(...)vIXSw

zrozumcie tego debila, bo ja nie rozumiem o co mu chodzi serio, przeciez to kurwa psychiatryk

To już wiadomo o co chodzi z tym krzesłem

15:34:27, 14-05-10
i co jest jakis filmik??
Twardy jak Skała - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
17:53:53, 14-05-10
Przecież każdy w Jaworznie wie że Peja został zwyzywany obrzucony jajami i dostał czajnikiem w łeb ;) i spierdolił przed dwoma knypami leser. Nie liczcie na to że ludzie co byli na jarmarku z Peją poza proma się tu odezwą bo to był taki jarczmarczy koncert taki straganowy i raczej same dzieciaki co chcą zostać gangsterami tam były i inne lamusy.

Powierz 2 razy kurwa do publiczności nie jest źle ale jak będziesz gadał co drugie słowo kurwa jak Peja na koncercie to ludzie zaczynają się z lamusa śmiać i drwić.

Ale potwierdzam Peja został poniżony podkulił ogon i się zmył choć jestem z Sosnowca to byłem  ze starymi na tym jarmarku gdzie śpiewał Peja.
-----------
Ostatnia edycja: 2010-05-14 17:58:12
14:45:19, 24-08-10
mihihi
PejaPrzegrałWszystkieBeefy - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
15:30:57, 24-08-10
DOBRZE ŻE PENEROWI SIĘ OBERWAŁO, DOIGRAŁ SIĘ TEN LESZCZYK. MYŚLAŁ, ŻE JEST NIETYKALNY. BRAWO DLA IMPREZOWICZÓW Z JAWORZNA!
RysiekAndrzejewicz - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
22:46:55, 30-08-10
Elo ziomy! Pozdrawjam wszystkich PENERÓW !!
Rzycie ciota!
Podróżnik Astralny - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
00:03:46, 31-08-10
Wpisuje się bo klasyg
MOKOTÓW - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
02:20:26, 31-08-10
Autor: Podróżnik Astralny   Link do posta
00:03:46, 31-08-10
Wpisuje się bo klasyg
DSSDALUGANG TERRORYM - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
23:32:07, 31-08-10
www.youtube.com(...)hl=pl OFFICIAL VIDEORELACJA
fahu - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: fahu   Link do posta
12:43:13, 06-11-10
:o:o
onomatoCWEJA - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
13:33:24, 06-11-10
SZKODA PENERA, NAJPIERW WALLE Z HUKIEM WYJEBAŁ GO Z KONCERTU, POTEM DOSTAŁ WJEBANE ZA TO ŻE CHCIAŁ BRAĆ PIENIĄDZE ZA ZDJĘCIA Z NIM, A POTEM JESZCZE ZEBRAŁ WPIERDOL W JAWORZNIE. PEJA BYŁ JEST I BĘDZIE TĘPIONY.
Fahu - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: Fahu   Link do posta
14:02:04, 21-01-11
podbije
Borja Valero - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
15:50:31, 21-01-11
Wiadomo, że na Śląsku nie przepadamy za Peją, więc można powiedzieć, że nareszcie dostał w japę..
13:43:44, 03-06-11
podpije
FRG - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: FRG   Link do posta
13:48:03, 03-06-11
rgvernbrt ghb
Czapik / ciezek /wenrus jr. - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
14:32:38, 03-06-11
JA Z JAWORZNA JESTEM
wojtek99957 - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
15:10:44, 03-06-11
Może niedługo napiszecie, że Peja na każdym koncercie dostaje wpierdol?
15:14:36, 03-06-11
Peja na każdym koncercie dostaje wpierdol
elokwentny - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
15:49:54, 03-06-11
PEJA NA KAZDYM KONCERCIE POWINIEN DOSTAWAC WPIERDOL
Mefisto_6 - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
19:35:37, 03-06-11
No.
COPROBO - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
19:54:43, 03-06-11
TO FRISKY POBIL PEJE NIE CZYTAJCIE TEGO TEMAUT
Pimpuś Sadełko - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
20:49:54, 03-06-11
hahahhahah tu jest tyle beki że ten temat zasługuje na tyle wpisów co w THUG NIGGAZ Z CIECHANOWA
Friskacz - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
19:05:17, 21-01-12
lul
MIESZKAM W HOLANDI - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
19:49:52, 21-01-12
CHORZOW.AMSTERDAM.DEN HAAG
SECRET - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
19:54:51, 21-01-12
mothafuckin classic
TEDE KRÓL. - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
18:37:37, 31-05-12
TO PRAWDA
Sokół Pali Jana - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
18:46:29, 31-05-12
Słaba prowokacja.
bardzostryhejt - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
21:20:57, 31-05-12
patus hipokryta i ma kompleksy jak huj taka o nim prawda , poza tym noskill
liquid snake - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
21:28:48, 31-05-12
Byłem tam.
~TREZZ` - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
12:23:10, 01-06-12
Czekamy na największego obrońcę i pseudofana PEJUSA RUNGEJA
CAPS'LOCK'MAFIA AKA MEFI100 - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
16:57:44, 01-06-12
FEJK , A SZKODA
TEDE KRÓL AND LEGEND

redakcja
Temat został zamknięty, nie można do niego dodawać wypowiedzi.
Hip-Hop.pl © 2000-2014 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies