button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

OJCIEC DANIEL,EGZORCYSTA (okrzyki demoniczne)

Loośne Gatki

Loośne Gatki to szczególnie forum przeznaczone do gadania. Zostało wyodrębnione ze względu na dużą popularność tego tematu.

Zakres tematyczny Loośnych Gatek jest tak duży, że ciężko napisać cokolwiek, co mogłoby je zdefiniować. Możecie tu rozmawiać o wszystkim, co oczywiście nie narusza regulaminu i lepiej pasowałoby, do któregoś z innych tematycznych forów. Niektóre tematy i wypowiedzi kwalifikują się do tzw. kategorii 18+, dlatego co bardziej wrażliwych przestrzegamy ;)

Lista forów | Nowy temat | Szukaj | Pomoc | Moje wiadomości

Chcesz dodać komentarz? Zobacz:

OJCIEC DANIEL,EGZORCYSTA (okrzyki demoniczne)
KArris87 - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:25:01, 13-11-12

Witam, znalazłem bardzo ciekawy materiał. W Czatachowie (gdzies koło Częstochowy), dzieją się cuda, BÓG tam jest. Odbywają się co jakiś czas msze o uwolnienie, na których dzieją się prawdziwe cuda. Podczas takich mszy ludzie dziwnie sie zachowują, odpędza się demony, co powoduje przeróżne reakcje. Niektórzy się śmieją, inni płaczą, polecam obejrzec mateirały, zrobiły na mnie naprawdę ogromne wrażenie.

Dla mnie jest to ostateczny dowód iż Bóg istnieje i cała wiara chrześcijańska jest prawdziwa, polecam serdecznie obejrzeć następujące materiały...

www.youtube.com(...)=plcp

www.youtube.com(...)elmfu

www.youtube.com(...)elmfu

CZESNIK RAPTUSIEWICZ - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
17:26:17, 13-11-12
szok
Rupi... - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
17:26:46, 13-11-12
W..
Katalon - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
17:28:07, 13-11-12
bylem tam dwa razy

a  Boga masz wszedzie nie tylko tam hehe
-----------
Ostatnia edycja: 2012-11-13 17:28:33
Bogumił - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
17:32:58, 13-11-12
Boję się oglądac takie rzeczy
17:34:01, 13-11-12
to dobrze bo to nie dla wszystkich

tzn te tematy bo msza to luz jak sie nie boisz to mozesz isc
17:40:05, 13-11-12
i co Katalon były jakies okrzyki i cuda jak na tych filmikach ??
17:43:41, 13-11-12

Myśle że te filmiki co dałem powinny przekonać nawet największego ateiste, co do tego iż Bóg istnieje.

Jak sie poszuka o Ojcu Danielu w internecie więcej np na stronie tej "Czatachowa" to tam są zapiski audio i takie rzeczy że naprawde... normalnie SZOK!!!

SAMOTNOŚĆ WRODZONA - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
17:44:36, 13-11-12
CO SZOK PRZYGLUPIE ZE UPOSLEDZENIU LUDZIE DARLI MORDE? PRZEJEDZ SIE NA WIDZENIE DO PSYCHIATRYKA TO BEDZIESZ MIAL SWOJEGO BOGA
BEKA_Z_MORDY_SANTE - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
17:45:10, 13-11-12
DOSTALEM DEMONICZNEGO WYTRYSKU PRZTY OGLADANIU
Sandałn... - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
17:45:52, 13-11-12
Hahaha. Zawsze mnie śmieszy płytkość wiary Jaroszego. Taka przezabawna wiejska pobożność.
CZESNIK RAPTUSIEWICZ - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
17:46:38, 13-11-12
i niedowierzanie...
17:47:13, 13-11-12

Haha, stuknij się w łeb, tak może jeszcze wynajeli tych ludzi zeby tam darli się tak? Poczytaj troche o tym na neci to sie dowiesz że to prawda, u psychologa kiedyś byłem i się pytałem czy opętania to prawda, i  mowiła że tak, że jeździ asystowac egzorcyscie żeby wykluczyć chorobe psychiczną, wiec zamilcz i się nawróć piepszony ateisto.

COSIEGAPI - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
17:48:48, 13-11-12
PRZECIEŻ TO JAKIŚ NIEMOWLAK PŁACZĘ, GNOJE JEDNE W WÓZKACH
17:50:05, 13-11-12
17:53:17, 13-11-12
anonim
Autor: lehe hehe   Link do posta
Host: ---.is.net.pl
18:06:36, 13-11-12
czekam na wpis defragmentacji
anonim
Autor: damnationnnn   Link do posta
Host: ---.man.bydgoszcz.pl
19:51:19, 13-11-12
CEBULAKI MOGA BYC OPĘTANE PRZEZ SWOJE CEBULACKIE UMYSŁY
SZKOLONY GOBLIN - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
20:39:00, 13-11-12
www.youtube.com(...)rib0g - albo to ...

hahahahaha ale glupota
lucci 017 - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
20:52:40, 13-11-12
Dawno tak słabego growlu nie słyszałem...
01:31:07, 14-11-12
UPOSLEDZENI LUDZIE ?? HAHAHAHAHAHAHAHA LADNIE NAJEBANE

PLYTKOSC WIARY HAHAHHA TY JESTES PRZECIEZ BOTEM CWELU CO TY MOZESZ WIEDZIEC O MOJEJ WIERZE
anonim
Autor: bogdan   Link do posta
Host: ---.tktelekom.pl
08:33:55, 16-08-13
Pranie mózgu przec o.jelenia czy daniel.o
AZBESTI Z ŁAZARSKIEGO - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
08:36:06, 16-08-13
BEKA ZE MOWIA ZE TAKIE GLOSY TO W OGOLE CZLOWEK NIE JEST W STANIE WYDOBYC Z SIEBIE
A W KAPELACH BLACK METALOWYCH TAKI WOKAL TO NORMALKA HAHAHAHA
anonim
Autor: sdfsdafasdfsdfdsacfsdc   Link do posta
Host: ---.play-internet.pl
18:47:24, 16-08-13
temu typowi w sutannie nie ufam zeby jeszcze nie probowal wciskac czegos takiego jak religia to moze i bylbym nawet przychylny jemu
i co niby kurwa ma kazdy kleknac i poklonic sie tam kurwa? jestem typem niepokornym i nie potrzebuje zadnego boga bo wierze w siebie i to mi pomaga od lat a skoro tak bardzo mi to pomaga to moze sam jestem bogiem bwhahahahahahahahhahahaha!!!!!!!!!!!!!!!
anonim
Autor: bp   Link do posta
Host: ---.adsl.inetia.pl
11:54:39, 27-04-14
Przede wszystkim Ojciec Daniel nie jest egzorcysta, nie zwrca się bezpośrednio do szatana, nie kaze mu wyjść, ale modli się do Ducha sw o Uwolnienie.....byłam właśnie wczoraj na Gorce przerpośnej, na Mszy z Ojcem Danielem , sam to powiedział, że nie jedt egzorcysta
pozdrawiam
anonim
Autor: m.   Link do posta
Host: ---.centertel.pl
19:55:48, 15-09-14
Ja tam doznalem uzdrowienia ciala. Wiec nie piszcie o psychiatryku i nie obrazajcie..
anonim
Autor: ropuchman-   Link do posta
23:34:10, 15-09-14
kiedy to bylo niby to rzekome uzdrowienie? to cos zwiazaneego bylo z samopoczuciem czy tez moze jakas szrama zarosla na dobre? mozes pierdolic o uzdrowieniu ale jak nei skonkretyzujesz co to mniej wiecej bylo to jak chocby ja mam ciebie traktowac powaznie jak nawet nei wiesz ani troche co tak naprawde z toba sie dzialo? a wiesz co? pewnie jebany syf sakramentalny zostal tobie jeszcze bardziej napierdolony a skoro dales sie wodzic za nos jakiemus straszacemu zjebowi w sutannie to tylko swiadczy ze jestes jakims jebanym cwelohimem, jahwistycznym smieciem, kurwoaryjskim kretynem albo jakims szarym jebanym plugawym demoniskiem taka prawda
Tommy DeVito - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
00:59:01, 16-09-14
oczywiscie ze istnieje, uczestniczylem kiedys w mszy gdzie modlono się o to by Duch Święty wpłynął na ludzi, widziałem jak mdleli ludzie a sam idąc czułem jak mi kolana drżą, Bóg istnieje, apage Satanas!
PODCIĘTE GARDŁO POBILEM MATKE - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
02:07:37, 16-09-14
BOJE SIE TEGO OGLADAC O TEJ PORZE
WIEDZŚMIEĆ - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
02:55:29, 16-09-14
OCZYWIŚCIE ŻE COŚ JEST POWIĄZANE Z JEZUSEM I MATKĄ BOSKĄ WIĘKSZE CYRKI ODCHODZIŁY KIEDYŚ NAWET U NAS W DOMU A CZY TO BÓG TO NIE WIADOMO I NIE MOŻNA KONKRETNIE STWIERDZIĆ KTO TO JEST NAPEWNO JAKAŚ TA SIŁA WYŻSZA ALE NIE MAMY DOWODU KTO OFICJALNIE ZA TYM STOI
anonim
12:26:29, 16-09-14
mdleli kurwa? ale mi uzdroweienie wielkie a nie powinno to czasem wygladac jakos inaczej? przeciez omdlenia to nic pozytywnego
idiotom napierdolili dodatkowego syfu sakramentalnego pewnie
sila "wyzsza"? to cwelohimy jebane w latajacych konserwach albo latajacy niegdys astralnie labo i jahwistyczne kurwy taka prawda jebane matoly
a daniel to dostal juz raz ode mnie w pizde w starciu mentalnym jak chce to moge mu jeszcze napierdolic
12:31:06, 16-09-14
Dlaczego nie wierzysz w takie rzeczy, jak wytłumaczyć np. glosolalie?

Ja wierzę w Boga, na pewno Coś istnieje jakas energia wyższa, ja ją Bogiem nazywam, tym w którego wierzę, bekę mam z tych co nie wierzą w nic, nie wierzą w życie po życiu, może nie tyle bekę tyle co szkoda mi ich.
anonim
12:34:37, 16-09-14
wiesz czemu? bo to ja mam wolna wole, moc i moge takiego smiecia napierdalac na poziomie mentalnym jak tylko mi sie spodoba
wy nawet nie widzicie co sie dzieje
ten chaos to powoduje te pare osob i moze nie byloby tak gdyby nie to ze sami ladnie doprosiliscie sie o wpierdol i widze ze dalej sie prosicie
ps kopaczowa juz zostala pozbawiona "wplywow" takze licze na masowy burdel w sejmie
12:35:55, 16-09-14
Nie odpowiedziałeś na pytanie odnośnie glosolalii?

pl.wikipedia.org(...)lalia
anonim
12:40:56, 16-09-14
a wiesz co? wiem kim jest ta kurwa co nazywacie ja zbukiem nie zyje ta kurwa marna i kazdy sposrod tych 3% co sa wystarczajaco przebudzeni (zadne new age itp) wiedza ze ta kurwa jebana byla niesmiertelna od tych modlow w szafach pancernych z podlaczonymi respiratorami prosto w dupska
a glosolalia? w ta krew co z tych spermowych figur splywa tez wierzysz choc to fejki oczywiste sa? moze nie stosuja trickow ci sutanniarze zwiazanych z akustyka jak z krwia tak robia, co? plebs lyknie wszystko taka prawda
i wiesz co to znaczy naprawde uwalniac sie od pierdolonego elohimskiego kurestwa? nie wiesz nic w ogole to sam zwrot elo to znak od wcielonych cwelohimow w ludzkie jebane cielska
12:42:44, 16-09-14
Błądzisz, moja ciotka jest jedną z najuczciwszych osób jakie znam na świecie i doświadczyła daru glosolalii na wspólnym czuwaniu, nie pije, tym bardziej nie ćpa, nie ufam szkiełku i oku jak pisał poeta, tam gdzie kończy się niewiara zaczyna się wiara.
anonim
12:46:57, 16-09-14
cos czuje ze jestes kurworyjowskim katolem a ostatnio jak baca, amr i zenek zostali rozjebani to widze ze w poplochu jestescie przyglupy jebane i tego swojego zbuka to szukacie w w tych waszych pustych glowach i odbytach przepierdolonych juz chyba na druga strone nawet od tych modlow odczas ktorych yahwe was popierdala w dupala na ostro
i zaraz ci napierdole mentalnie jak nie skonczysz tych swoich zalosnych farmazonow
ciekawe tylko ze cos unikasz tematu cwelohimskich konserwiarzy z ktorymi masz jak widac wiecej wspolnego niz moze ci sie w tym cielsku wydawac
mam wyjebane na wszystkie religie doslownie wszystkie i nie sadzcie ze pedlaska "miloscia" cokolwiek zdzialacie bo nawet szmatoglowi wam predzej lby poukrecaja gdy bedzie probowali ich zbawic machajac krzyzem
12:48:58, 16-09-14
Zabijano chrześcijan i zabija się dalej, a chrześcijaństwo rośnie w siłę cały czas, nigdy nie miało takiej mocy jaką posiada teraz, tylu wyznawców, pisałem o tym wczoraj.
anonim
12:51:38, 16-09-14
pozdrowienia od Renian m in zobaczymy jak z nami sobie poradzicie gdy tu wyladuja nasze statki
moc to mam kurwa ja i te 3% a reszta to jebane szczochy co beda zdychac napierdalani atomowkami po przylocie wszystkich flot
i......sam sie o to prosiles
Jaressi - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
12:52:44, 16-09-14
glosollalia zawsze spoko , znam,polecam pozdro Tomek

-----------
Ostatnia edycja: 2014-09-16 12:54:40
12:53:18, 16-09-14
pozdro Łukasz
anonim
12:54:10, 16-09-14
i chuj zacznie sie to co nieuniknione

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host zostanie zalogowany . Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2014 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies