button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

PO PROSTU - TVP 1 - TOMASZ SIEKIELSKI

Loośne Gatki

Loośne Gatki to szczególnie forum przeznaczone do gadania. Zostało wyodrębnione ze względu na dużą popularność tego tematu.

Lista forów | Nowy temat | Szukaj | Pomoc | Moje wiadomości

Chcesz dodać komentarz? Zobacz:

PO PROSTU - TVP 1 - TOMASZ SIEKIELSKI
ŻYCIOWE BANAŁY - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:39:18, 26-02-13
JA PIERDOLE OGLĄDAM TEN KRETYŃSKI PROGRAM I NIE DOWIERZAM WŁASNYM OCZOM. TEN CAŁY TOMASZ DOSZUKAŁ SIĘ WIELKIEJ AFERY O ZABIJANIU ZWIERZĄT. A WIECIE NA CZYM POLEGA CAŁY PROBLEM? NA TYM, ŻE WEDŁUG USTAWY O OCHRONIE ZWIERZĄT, ZWIERZĘTA POWINNY BYĆ OGŁUSZANE W MASARNIACH PRZED ZABICIEM, ALE CO JEST DLA TVP 1 SZOKIEM, ZWIERZĘTA W POLSCE W JAKIMŚ STOPNIU ZABIJANE SĄ RYTUALNIE (CZYLI NORMALNE PODCINANE GARDŁA KTÓRE BYŁO PRZEZ TYSIĄCE LAT NORMALNOŚCIĄ). CZEMU SĄ ZABIJANE W TAKI SPOSÓB? BO TAKIE ZAMÓWIENIA SĄ WYSYŁANE NA ARABSKI RYNEK.

DRUGI TOMASZ LIS, A PÓŹNIEJ SIĘ DZIWIĄ, CZEMU LUDZIE NIE CHCĄ PŁACIĆ PODATKÓW ZA TE KRETYŃSKIE POGRAMY.
DEBEST - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
20:40:53, 26-02-13
CHUJ MNIE OBCHODZA JAKIES ZWIERZETA
20:46:01, 26-02-13
TA TELEWIZJA TO JEDNO WIELKIE GÓWNO. KRETYN GONI KRETYNA.
Izzy_Moreno - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
20:58:51, 26-02-13
Ta... ogladałem przez chwilę. Byłem dość zdziwiony że w publicznej TV dają grubasa w najlepszym paśmie by pierdolił coś o zabijaniu zwierzątek. Przecież to temat na magazyn UWAGA.
21:06:32, 26-02-13
PRZECIEŻ TO JEST ŚMIESZNE JAK TAKI CZŁOWIEK Z OBWODEM WOKÓŁ PASA WIĘKSZYM NIŻ JEGO WZROST PIERDOLI COŚ O ZABIJANIU ZWIERZĄT, A SAM W DOMU PEWNIE WPIERDALA DZIEŃ W DZIEŃ KEBABY I MA TOTALNIE WYJEBANE CZY TE ŚWINKI, KURKI, KRÓWKI ZOSTAŁY WCZEŚNIEJ ZABITE W HUMANITARNY EUROPEJSKI SPOSÓB PRZEZ OGŁUSZANIE CZY PO PROSTU MIAŁY PODCIĘTE GARDŁO.
-----------
Ostatnia edycja: 2013-02-26 21:06:56
anonim
Autor: beka.   Link do posta
Host: ---.dynamic.chello.pl
21:09:52, 26-02-13
ON SIĘ BAŁ ŻE ZA JAKIŚ UZNAJĄ JEGO ZA ŚWINIOKA I CHCE UNIKNĄĆ UBOJU
21:10:33, 26-02-13
HAHA ZAŚMIAŁEM SIĘ NA GŁOS

redakcja
Temat został zamknięty, nie można do niego dodawać wypowiedzi.
Hip-Hop.pl © 2000-2014 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies