button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

PO PROSTU - TVP 1 - TOMASZ SIEKIELSKI

Loośne Gatki

Loośne Gatki to szczególnie forum przeznaczone do gadania. Zostało wyodrębnione ze względu na dużą popularność tego tematu.

Zakres tematyczny Loośnych Gatek jest tak duży, że ciężko napisać cokolwiek, co mogłoby je zdefiniować. Możecie tu rozmawiać o wszystkim, co oczywiście nie narusza regulaminu i lepiej pasowałoby, do któregoś z innych tematycznych forów. Niektóre tematy i wypowiedzi kwalifikują się do tzw. kategorii 18+, dlatego co bardziej wrażliwych przestrzegamy ;)

Lista forów | Nowy temat | Szukaj | Pomoc | Moje wiadomości

Chcesz dodać komentarz? Zobacz:

PO PROSTU - TVP 1 - TOMASZ SIEKIELSKI
ŻYCIOWE BANAŁY - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:39:18, 26-02-13
JA PIERDOLE OGLĄDAM TEN KRETYŃSKI PROGRAM I NIE DOWIERZAM WŁASNYM OCZOM. TEN CAŁY TOMASZ DOSZUKAŁ SIĘ WIELKIEJ AFERY O ZABIJANIU ZWIERZĄT. A WIECIE NA CZYM POLEGA CAŁY PROBLEM? NA TYM, ŻE WEDŁUG USTAWY O OCHRONIE ZWIERZĄT, ZWIERZĘTA POWINNY BYĆ OGŁUSZANE W MASARNIACH PRZED ZABICIEM, ALE CO JEST DLA TVP 1 SZOKIEM, ZWIERZĘTA W POLSCE W JAKIMŚ STOPNIU ZABIJANE SĄ RYTUALNIE (CZYLI NORMALNE PODCINANE GARDŁA KTÓRE BYŁO PRZEZ TYSIĄCE LAT NORMALNOŚCIĄ). CZEMU SĄ ZABIJANE W TAKI SPOSÓB? BO TAKIE ZAMÓWIENIA SĄ WYSYŁANE NA ARABSKI RYNEK.

DRUGI TOMASZ LIS, A PÓŹNIEJ SIĘ DZIWIĄ, CZEMU LUDZIE NIE CHCĄ PŁACIĆ PODATKÓW ZA TE KRETYŃSKIE POGRAMY.
DEBEST - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
20:40:53, 26-02-13
CHUJ MNIE OBCHODZA JAKIES ZWIERZETA
20:46:01, 26-02-13
TA TELEWIZJA TO JEDNO WIELKIE GÓWNO. KRETYN GONI KRETYNA.
Izzy_Moreno - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
20:58:51, 26-02-13
Ta... ogladałem przez chwilę. Byłem dość zdziwiony że w publicznej TV dają grubasa w najlepszym paśmie by pierdolił coś o zabijaniu zwierzątek. Przecież to temat na magazyn UWAGA.
21:06:32, 26-02-13
PRZECIEŻ TO JEST ŚMIESZNE JAK TAKI CZŁOWIEK Z OBWODEM WOKÓŁ PASA WIĘKSZYM NIŻ JEGO WZROST PIERDOLI COŚ O ZABIJANIU ZWIERZĄT, A SAM W DOMU PEWNIE WPIERDALA DZIEŃ W DZIEŃ KEBABY I MA TOTALNIE WYJEBANE CZY TE ŚWINKI, KURKI, KRÓWKI ZOSTAŁY WCZEŚNIEJ ZABITE W HUMANITARNY EUROPEJSKI SPOSÓB PRZEZ OGŁUSZANIE CZY PO PROSTU MIAŁY PODCIĘTE GARDŁO.
-----------
Ostatnia edycja: 2013-02-26 21:06:56
anonim
Autor: beka.   Link do posta
Host: ---.dynamic.chello.pl
21:09:52, 26-02-13
ON SIĘ BAŁ ŻE ZA JAKIŚ UZNAJĄ JEGO ZA ŚWINIOKA I CHCE UNIKNĄĆ UBOJU
21:10:33, 26-02-13
HAHA ZAŚMIAŁEM SIĘ NA GŁOS

redakcja
Temat został zamknięty, nie można do niego dodawać wypowiedzi.
Hip-Hop.pl © 2000-2014 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies