button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

muzyka

 • Aes - Disco Volante - mp3 albumy rap graffiti breakdance
  "Disco Volante" to zdecydowanie najlepsza płyta w dorobku Aesa. Ostre wersy, przeplatane są linijkami, w których aż kipią emocje, a wszystko to opowiedziane z pozycji rapera, dzielącego się swoimi stanowczymi opiniami i kilkuletnimi doświadczeniami. Mocną stroną płyty jest produkcja, za którą odpowiedzialni są: SiwySiwek, Johnny Beats, Spinache i Kid. Gościnnie usłyszymy Kamela i MoraLa.
 • Rusza preorder albumu - Wszystko gra - WSZ inne rap graffiti breakdance Rusza preorder albumu - Wszystko gra - WSZ
  Pierwsze rap solo jednego z pionierów polskiej sceny hip-hopowej to efekt kolaboracji raper&producent. Wujek Samo Zło, łącząc siły z producentem i multiinstrumentalistą Filipem Siejką, wypuszcza 12 kawałków, gdzie gościnnie dograli się Skorup, Joka, Andzia i Roman. Album "Wszystko gra" jest już dostępny w sklepach internetowych.
 • OneMessage - wywiad z Dilated Peoples inne rap graffiti breakdance OneMessage - wywiad z Dilated Peoples
  Sprawdźcie drugi odcinek OneMessage, którego bohaterami są legendarni artyści - Evidence i Rakaa z Dilated Peoples!
 • Kordaz/Woy-t feat. Głośny - Jak palmy w Long Beach inne rap graffiti breakdance Kordaz/Woy-t feat. Głośny - Jak palmy w Long Beach
  Za oknem coraz mniej sprzyjająca aura. Nieubłagalnie zbliża się do nas szarość, a słoneczne dni będą jedynie wspomnieniem. Kordaz i Woy-t z ekipy Big Up Crew przy wsparciu Głośnego i Dj'a Pete'a mają dla Was coś co zamieni każdy panujący klimat w lato, śnieg w słońce, a smutek w radość. Zapraszamy do odsłuchu!
 • Paluch/Chris Carson (PCC) - RIP (Rap I Pieniądze) - klip inne rap graffiti breakdance Paluch/Chris Carson (PCC) - RIP (Rap I Pieniądze) - klip
  Biuro Ochrony Rapu Records z ogromną dumą prezentuje drugi klip promujący album Paluch/Chris Carson "Made In Heaven" do utworu "RIP" (Rap I Pieniądze). "Made In Heaven" to 7 oficjalny solowy album poznańskiego rapera i pierwszy producencki album producenta mieszkającego w Belgii.
 • B.O.K "Mindfuck" drugi klip z "Labirynt Babel" inne rap graffiti breakdance B.O.K "Mindfuck" drugi klip z "Labirynt Babel"
  "Mindfuck" to drugi po "Jurodiwym" singiel promujący nowy materiał grupy B.O.K pt. "Labirynt Babel", który ukaże się na rynku nakładem wytwórni Aptaun Records. Premiera płyty zaplanowana jest na 31.10.2014 i będzie wyprzedzona trzecim video singlem. Okładka jak i poligrafia opakowania została przygotowana na podstawie prac, linorytów opolskiego artysty plastyka Andrzeja Olczyka.
 • Massey - New York - teledysk inne rap graffiti breakdance Massey - New York - teledysk
  Przedstawiamy kolejny klip promujący czwarty solowy krążek inowrocławskiego rapera Masseya. Tym razem raper wraca po raz kolejny do korzeni rapu i opisuje, iż miasto NY i raperzy stamtąd pochodzący, mieli największy wpływ na jego twórczość oraz rapowe fascynacje. Nie zapominajmy skąd to wszystko przyszło! Szacunek Artystom!
PATRONUJEMY
 Aes - Disco Volante
Aes - Disco Volante
"Disco Volante" to zdecydowanie najlepsza płyta w dorobku Aesa. Ostre wersy, przeplatane są linijkami, w których aż kipią emocje, a wszystko to opowiedziane z pozycji rapera, dzielącego się swoimi stanowczymi opiniami i kilkuletnimi doświadczeniami. Mocną stroną płyty jest produkcja, za którą odpowiedzialni są: SiwySiwek, Johnny Beats, Spinache i Kid. Gościnnie usłyszymy Kamela i MoraLa.
 Miuosh - Pan z Katowic
Miuosh - Pan z Katowic
Po dwóch latach od ostatniego solowego wydawnictwa katowicki raper powraca z kolejną produkcją. "Pan z Katowic" to 13 utworów mówiących o tym jak zmienia się życie wokół autora, jego bliskich a nawet jego słuchaczy. Miuosh tym razem postanowił nagrać album w stu procentach solowy jeśli chodzi o stronę tekstową, na którym goście wspierają go tylko i wyłącznie wokalnie w refrenach.
 Ńemy "Ń"
Ńemy "Ń"
Album zatytułowany "Ń" jest materiałem autorskim w pełnym tego słowa znaczeniu - artysta zajął się zarówno warstwą muzyczną, tekstową jak i wokalną płyty. Krążek zawiera 14 utworów, które od rapu wymieszanego z rockiem, elektroniką, jazzem, czy popem, sprawnie przechodzą w czystą formę gatunku, rodem ze "złotej ery hip-hopu". Cały ten eklektyzm spaja nie tylko styl Ńemego, ale i świetny miks Marka Walaszka, oraz mastering Tima Boyce'a z nowojorskiego studia Masterdisk. Propozycja skierowana do wszystkich, którzy cenią sobie jakość i świeżą energię na scenie.
 Kaczor "Most Na Rzece Odkupienia"
Kaczor "Most Na Rzece Odkupienia"
MVP Records przedstawia najnowszy solowy album Kaczora pt. "Most Na Rzece Odkupienia". Na płycie pojawiło się szesnaście premierowych kawałków, na których usłyszymy: Kajmana, Słonia, Paula Walla, Rafiego, Shelleriniego, Trzeci Wymiar, Ero, Ry23 i Koniego. Produkcją albumu zajmują się m.in. RX i Młody G.R.O.
 "Projekt Semper Invicta"
"Projekt Semper Invicta"
32 artystów pracowało nad realizacją charytatywnego materiału, zainicjowanego przez skład Semper Invicta. Na krążku usłyszeć można również: Emace, Lukasyno, Papis, Piętas, Ewelina, Radar WSP/PS, Whsp, Gilak WD, Skrent, Kowal PP/PS, Dyniek WD, Jacol PP/PS, Profus, Żmuda, Karat, NaDia, Miejski Sort, Damian WSM, Kryptonim, TWM, Rapszlak, Rytm ulicy, Dziki BMP, Mikron, Rapokalipsa, GRH i Warszawski Desant.
NOWOŚCI W HIP-HOP.PL TV
NOWE MP3 DO KUPIENIA

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE
(w tej chwili lista jest pusta)

LISTA PRZEBOJÓW - POLSKA
  1. Tłek (27)
  2. Nim odejdę stąd (13)
  3. Taki Jaki Jestem (7)
  4. V.E.T.O. Vraca (4)
  5. Przeciwwaga (2)
  5. Letni hit (2)
  5. S.O.S (2)
  5. 1 moment (2)
  5. Guzik (2)
  6. Rio (1)

pełna lista i głosowanie

LISTA PRZEBOJÓW - ŚWIAT

pełna lista i głosowanie

KALENDARIUM PRAWIE WSZYSTKICH IMPREZ
rss
Hip-Hop.pl © 2000-2014 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies