button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

muzyka

 • Kaczor "Most Na Rzece Odkupienia" promomix inne rap graffiti breakdance
  Kaczor udostępnił do odsłuchu promomix albumu "Most Na Rzece Odkupienia". Autorem promomixu jest DJ Kostek. Na albumie usłyszymy: Kajmana, Słonia, Paula Walla, Rafiego, Shelleriniego, Trzeci Wymiar, Ero, Ry23 i Koniego. Produkcją albumu zajmują się m.in. RX i Młody G.R.O. Premiera krążka odbędzie się 20 września i zostanie on wydany przez nowo powstałą wytwórnię Kaczora MVP Records.
 • Eminem "Shady XV" - data premiery i singiel inne rap graffiti breakdance Eminem "Shady XV" - data premiery i singiel
  Eminem ujawnił tytuł i datę premiery kolejnego albumu. Płyta będzie zatytułowana "Shady XV" i trafi do sklepów 28 listopada. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest "Guts Over Fear". Nagranie, w którym gościnnie występuje SIA, promuje także film "The Equalizer" z Danzelem Washingtonem.
 • G-Unit "Come Up" teledysk inne rap graffiti breakdance G-Unit "Come Up" teledysk
  "Come Up" to singiel reaktywowanego niedawno G-Unit. Nagranie swoją premierę miało pod koniec lipca, a dziś doczekało się teledysku. Utwór zwiastuje nowy album 50 Centa i spółki.
 • "Hej, jak leci?"- pierwszy klip Soboty z nowej płyty! inne rap graffiti breakdance "Hej, jak leci?"- pierwszy klip Soboty z nowej płyty!
  Sprawdźcie najnowszy klip szczecińskiego rapera - Soboty, nakręcony do kawałka "Hej, jak leci?". Produkcją zajął się oczywiście Matheo. Teledysk zapowiada kolejną po "X Przykazaniach" płytę Soboty, która ukaże się w grudniu 2014. Klip obrazuje jeden dzień z życia Michała. W video pojawił się rider teamu Andegrand - Grzybek.
 • Bartas x Kari "Rejs" ft. Hyziu (prod. JDRS) inne rap graffiti breakdance Bartas x Kari "Rejs" ft. Hyziu (prod. JDRS)
  Dwójka młodych mc reprezentujących szczeciński underground. Na swoim koncie mają już solowe materiały i nie tylko. Nadszedł czas żeby połączyć siły i stworzyć wspólny projekt - "Raporty". Tematyka jest prosta - zapis wydarzeń, doświadczeń z ich życia a także zwrócenie uwagi na to co się dzieje na polskiej scenie rapowej...
PATRONUJEMY
 J.I.M.B. "Wzór"
J.I.M.B. "Wzór"
"Wzór" to najnowsza płyta grupy J.I.M.B. (Ja I Moi Bracia) z Sochaczewa. Album zawiera trzynaście premierowych kawałków, wyprodukowanych przez JRS i Zawiasa. Gościnnie w dwóch utworach usłyszymy Asię.
 ZDS "Wojny Z Samym Sobą"
ZDS "Wojny Z Samym Sobą"
Materiał "Wojny Z Samym Sobą" został zarejestrowany w studio Radia i Telewizji Wrocław "Tuba" w roku 2001 i miał być oficjalnym debiutem ZDS na polskiej scenie muzycznej. Z przyczyn do dziś nie wyjaśnionych do wydania tego krążka nie doszło. Na szczęście RBTOF postanowiło zainwestować w ten, nie przesadzając legendarny, przemkowski album i wypuścić jego reedycję.
 Pokahontaz "Reversal"
Pokahontaz "Reversal"
"Reversal" to trzeci album Pokahontaz, który jest niejako muzyczną kontynuacją tego, co pojawiło się na poprzedniej płycie. "Można powiedzieć, że to ciąg dalszy 'Rekontaktu', a z drugiej strony to coś całkiem nowego. Materiał jest dużo bardziej zróżnicowany, na krążku znajdziecie wiele naszych muzycznych inspiracji" - tak opisują swoje wydawnictwo Rahim i Fokus. Zapewniają, że nie tylko fani hip-hopu znajdą tam coś dla siebie.
 Ate i Kamson "Tu i teraz"
Ate i Kamson "Tu i teraz"
"Tu i teraz" to najnowsza wspólna płyta duetu Ate i Kamson. Gościnnie na płycie wystąpili: Mam Na Imię Aleksander, Robs, Ellie, Michał Grobelny, Warszawski oraz Dj Danek, Dj Black Belt Greg, Dj Prox. Produkcją zajęli się: AmoDe, Nerwus, CRS Beatz i Robs.
NOWOŚCI W HIP-HOP.PL TV
NOWE MP3 DO KUPIENIA

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE
(w tej chwili lista jest pusta)

LISTA PRZEBOJÓW - POLSKA
  1. Scena Dramatu (627)
  2. S.A. (Steven Adler) (163)
  3. Skała Samobójców (105)
  4. Chcę Czegoś Więcej 2 (73)
  5. Hype (58)
  6. 1 moment (57)
  7. Oni nas nie rozumieją (39)
  8. Szybko Nie Przestanę (31)
  9. Zabiłem Grubasa (30)
10. Najsilniejsi przetrwają (24)

pełna lista i głosowanie

LISTA PRZEBOJÓW - ŚWIAT

pełna lista i głosowanie

Hip-Hop.pl © 2000-2014 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies