button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

muzyka

 • Pokahontaz ft. Buka, Kleszcz - Desperado 2 - teledysk inne rap graffiti breakdance
  MaxFloRec prezentuje klip do utworu "Desperado2". To kolejny teledysk promujący album REVERSAL Pokahontaz. Gościnnie w produkcji pojawiają się Buka, Kleszcz i Di.n.o!
 • B.O.K - Prometeusz - 3. klip z Labirynt Babel albumy rap graffiti breakdance B.O.K - Prometeusz - 3. klip z Labirynt Babel
  Miło nam zaprezentować ostatni przedpremierowy klip promujący album B.O.K - Labirynt Babel, którego premiera sklepowa przypada na dzień 31 października. Teledysk nakręcony został do utworu - Prometeusz. W utworze B.O.K "Prometeusz" wykorzystano sampel: Bemibek "Podaruj mi trochę słońca".
 • Recenzja: Album zaskakuje albumy rap graffiti breakdance Recenzja: Album zaskakuje
  20 września miała miejsce sklepowa premiera najnowszej solowej płyty Kaczora - Most Na Rzece Odkupienia. Tytuł wydawnictwa sugeruje, że treści zwarte na albumie będą jeszcze bardziej osobiste niż na wydanym przed kilku laty "P.D.G". Przyznaje, że wyżej wymieniony krążek był jednym z bardziej wyczekiwanych przeze mnie projektów tegorocznej jesieni. Jeżeli interesuje Cię jak zaprezentował się członek Killaz Group to zapraszam do dalszej lektury recenzji.
 • Bonson/Matek - Mama I Did It - teledysk inne rap graffiti breakdance Bonson/Matek - Mama I Did It - teledysk
  Zapraszamy do obejrzenia pierwszego teledysku nakręconego do utworu "Mama I Did It", promującego nadchodzącą płytę duetu Bonson/Matek pt. MVP. W klipie wystąpiła Magda Furman.
 • Pih - Kino Nocne - teledysk inne rap graffiti breakdance Pih - Kino Nocne - teledysk
  Pih mówi jasno: "Ten utwór to odtrutka na wszechobecny pop w rapie, to treść, coś nad czym można się pochylić, zdobyć na refleksję". Drastyczność opisu i precyzja słowa - dziś macie okazję zasmakować w tym, co przygotował Pih w pierwszym, oficjalnym utworze promującym jego najnowszy krążek. Kino Nocne to nie tylko metafora.
 • Ths Klika Suja & Drops DRS - Praski Styl - klip inne rap graffiti breakdance Ths Klika Suja & Drops DRS - Praski Styl - klip
  Ths Klika Suja & Drops DRS przedstawiają tytułowy teledysk z albumu "Praski Styl". Jest to drugi po "To koleżko jest osiedle" klip promujący płytę, której premiera zaplanowana została na wiosnę przyszłego roku. Warstwa muzyczna: DJ Shadow. Produkcja teledysku: Slangvideo Aneta Karczmarczyk, Anna Jankowska, Dawid Hoa Manh.
 • Rapowe koszulki w Skate-Europe.com inne rap graffiti breakdance Rapowe koszulki w Skate-Europe.com
  Ichiban Clothing to brytyjska marka streetwearowa. Ichiban pomysły czerpie garściami z Hip-Hopu i klimatów ulicy. Raperzy, koszykarze, zabawne grafiki nawiązujące do miejskiego stylu życia... Zobaczcie nową kolekcję koszulek z wizerunkami: 2 Paca, Notoriousa czy Ice Cube w skate-europe.com.
 • 4P SOLO - Do zobaczenia w piekle - klip inne rap graffiti breakdance 4P SOLO - Do zobaczenia w piekle - klip
  4P SOLO, czyli jeden z pionierów koszalińskiej rap sceny powraca z drugim solowym albumem! Przedstawiamy pierwszy singiel promujący album, czyli teledysk do numeru pt. Do zobaczenia w piekle. Premiera albumu przewidziana jest na grudzień 2014 r.
 • Miuosh: Nie nagrałem albumu łatwego w odbiorze inne rap graffiti breakdance Miuosh: Nie nagrałem albumu łatwego w odbiorze
  Po dwóch latach od ostatniego solowego wydawnictwa i "Nowym świetle" nagranym wraz z Onarem, katowicki raper - Miuosh - powraca z kolejną produkcją zatytułowaną - "Pan z Katowic". Jak mówi sam autor: "to najdojrzalszy, najbardziej dopracowany i najlepiej napisany album w moim dorobku." Nam udało się porozmawiać z Miuoshem tuż po udanej (zarówno w odbiorze jak i w sprzedaży) premierze. Zapraszamy na wywiad.
 • Eldo - Miasto Słońca - teledysk inne rap graffiti breakdance Eldo - Miasto Słońca - teledysk
  Kolejny, trzeci już, klip promujący ostatnie wydawnictwo warszawskiego rapera Eldo - Chi. Produkcją obrazu zajęła się ponownie, jak przy dwóch poprzednich, ekipa Toczy Videos. Teledysk do utworu - Miasto Słońca - obrazuje nam, jak postrzega je autor.
PATRONUJEMY
 B.O.K - Labirynt Babel
B.O.K - Labirynt Babel
Labirynt Babel to najnowszy album bydgoskiego oktetu B.O.K. Nowa płyta B.O.K serwuje zmasowany polifoniczny atak na świadomość słuchacza, mający rozbić utartą i bezrefleksyjną formułę odbiorczą. To labirynt zuchwałych wiadomości, prowokacji, ważnych treści i fałszywych tropów, który od każdego żąda wysiłku znalezienia w nim własnej drogi. Autorzy błądzą w tym labiryncie tak samo jak słuchacz, mimo wszystko z cieniem nadziei, że w tunelu możliwe jest jeszcze jakieś światło.
 Wujek Samo Zło - Wszystko gra
Wujek Samo Zło - Wszystko gra
Szesnaście lat na scenie, niezliczona ilość projektów i pojedynków freestyle'owych oraz setki przeprowadzonych wywiadów i oto jest: pierwsze rap-solo Wujka Samo Zło. "Wszystko gra" to 12 kawałków będących efektem współpracy z producentem Filipem Siejką...
 Looptroop Rockers - Naked Swedes
Looptroop Rockers - Naked Swedes
Naked Swedes to najnowszy albumu Looptroop Rockers. Płyta została wyprodukowana w całości przez Embee, który przyzwyczaił słuchaczy do szerokiej gamy melodyjnych dźwięków i mocnych bębnów - jego styl jest nie do podrobienia. Promoe, Cosmic i Supreme, wyśmienicie odnajdują się na produkcjach Embee. Dostajemy od nich porcję poruszających, inteligentnych tekstów, wywołujących wiele emocji.
 LJ Karwel - Niepotrzebne Skreślić
LJ Karwel - Niepotrzebne Skreślić
Debiutancki album LJ'a Karwela pt. Niepotrzebne skreślić - to muzyczna podróż przez złotą erę hip-hopu - lata '90 - którym moc współczesnego głosu rapera dodaje świeżości. Longplay to kompletna opowieść, której klimat dostosowuje się do pór tygodnia, bo "working class hero" LJ Karwel wie, czym jest frustracja i zna smak relaksu po robocie.
 Joteste - Zapomniałem się przedstawić
Joteste - Zapomniałem się przedstawić
Po 3 letniej przerwie Joteste czyli współzałożyciel, tworzonej wraz z Zeusem, ekipy Pierwszy Milion powraca z nowym albumem. Tym razem Joteste odpowiedzialny jest nie tylko za warstwę liryczną. Muzyka na albumie to wynik syntezy pomysłów Joteste i Zeusa. Nad całością brzmienia czuwał Łukasz Rogini Robakiewicz, co nadało produkcjom dodatkowej świeżości i unikatowego charakteru.
 Sativa - 55
Sativa - 55
Jubileuszowy mixtape Sativa "55" został wydany z okazji 5-lecia istnienia składu. Na płycie usłyszeć można 19 kawałków - 9 zupełnie nowych oraz 6 wybranych przez internautów, ich zdaniem najlepszych utworów z poprzednich płyt Sativa Skład - "Odważ się żyć odważnie" oraz Ziuta - "Na przekór".
 V.E.T.O. - Vetoreanimacja
V.E.T.O. - Vetoreanimacja
Po blisko dekadzie legenda Kielc V.E.T.O. powraca z albumem "Vetoreanimacja"! Pod koniec 2013 roku Pęku i Radoskór postanowili reaktywować V.E.T.O. i ponownie weszli do studia. Po blisko roku prac nad albumem fani legendarnego V.E.T.O. doczekali się w końcu premiery, która będzie miała miejsce w 27 października 2014.
 Mama Selita - Materialiści
Mama Selita - Materialiści
Najnowszy album warszawskiej formacji Mama Selita - Materialiści jest bardziej surowy oraz mocniejszy lirycznie i muzycznie niż debiutancki krążek 3,2,1...!. Został charakterny groove, jednak muzyka grupy stała się impulsywna i emocjonalna, co znalazło swoje odbicie w tekstach. Dużo w nowej Selicie wkładania palca w rany, zadawania niewygodnych pytań i szukania na nie odpowiedzi.
NOWOŚCI W HIP-HOP.PL TV
NOWE MP3 DO KUPIENIA

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE
(w tej chwili lista jest pusta)

LISTA PRZEBOJÓW - POLSKA
  1. Tłek (66)
  2. Most Wanted (15)
  3. Rio (12)
  4. Kino Nocne (11)
  4. Taki Jaki Jestem (11)
  5. Z Prawdą Na Bakier (8)
  6. Dzień Polarny (5)
  7. Prometeusz (4)
  8. 1 moment (3)
  8. Przeciwwaga (3)

pełna lista i głosowanie

LISTA PRZEBOJÓW - ŚWIAT

pełna lista i głosowanie

Hip-Hop.pl © 2000-2014 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies