Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

imprezy

 
Top 10

Znajdziesz tutaj wszelkiego rodzaju informacje dotyczące nadchodzących imprez.

Polecamy również nasz kanał rss . Subskrypcja takiego kanału pozwala na łatwy dostęp do informacji o nadchodzących imprezach bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Jeżeli pragniesz umieścić informację o nadchodzącej imprezie, która jeszcze nie znajduje się na poniższej liście, kliknij dodaj wpis.

 
Województwo: Wszystkie, Dolnośląskie, Kujawsko-Pomorskie, Małopolskie, Mazowieckie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie

Najbliższe 7 dni:

Nelly po raz pierwszy zagra w Polsce, impreza, koncert rap Hip-Hop28-10 (Klub Stodoła) - Nelly po raz pierwszy zagra w Polsce:
Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują:Nelly po raz pierwszy w Polsce! 28 października 2017 - Warszawa, Klub Stodoła Bilety w cenach od 129 zł w sprzedaży od 16 czerwca 2017 od godz. 10:00 na Li...
Wszystkie dostępne w puli Hip-Hop.pl bilety zostały już zarezerwowane.

Późniejsze:

Koncert Freddiego Gibbsa w Proximie, Freddie Gibbs, impreza, koncert rap Hip-Hop22-11 (Proxima) - Koncert Freddiego Gibbsa w Proximie:
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Freddiego Gibbsa! Raper wystąpi 22 listopada w warszawskiej Proximie! Freddie Gibbs, a właściwie Fredrick Tipton, to jedna z najbardziej charakterystycznych post...
Wszystkie dostępne w puli Hip-Hop.pl bilety zostały już zarezerwowane.
Dowiedz się więcej o Freddie Gibbs
Grubson powraca do 'Stodoły', Freddie Gibbs, impreza, koncert rap Hip-Hop07-12 (Stodoła) - Grubson powraca do 'Stodoły':
Grubson, popularny polski raper i producent muzyczny wraca do Stodoły! Artysta znany m.in. z utworów "Na szczycie", "Nie jestem", "Jedna z planet" czy "Naprawimy to", a także ze współpracy m.in. z Pok...
Wszystkie dostępne w puli Hip-Hop.pl bilety zostały już zarezerwowane.
Hip-Hop.pl © 2000-2017 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies