Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

W.E.N.A. powraca do korzeni - "2007"

zobacz też!
Kolejny numer z nadchodzącego krążka "Dobre Chłopaki", news, rap Hip-Hop
Kolejny numer z nadchodzącego krążka "Dobre Chłopa...
Featuringi na przestrzeni lat - Paluch & Gedz, news, rap Hip-Hop
Są tacy raperzy na polskiej scenie, którzy w trakc...
Białas i Bandura na jednym tracku! , Solar & Białas, news, rap Hip-Hop
Utwór "Nie patrz wstecz" z gościnnym udziałem Biał...
Action Bronson wystąpi w filmie Roberta De Niro , Action Bronson, news, rap Hip-Hop
Raper pojawi się u boku Roberta De Niro, Al Pacino...
Poznaliśmy tytuł nowego albumu Skorupa & JazBrothers, news, rap Hip-Hop
"Absolutna flauta" - tak zatytułowany jest najnows...

W.E.N.A. powraca do korzeni - "2007"

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
W.E.N.A. powraca do korzeni - "2007", rap Hip-Hop
Z okazji dziesięciolecia premiery swojego pierwszego albumu, W.E.N.A. prezentuje nowy utwór pt. "2007". Klip oglądać można na Redbull.

W.E.N.A. nigdy nie ukrywał tego, że klasyczny rap ma we krwi. Już na początku kariery rapował, że jego "rap to unikat, przemyślany wnikliwie". Te wersy nie straciły aktualności do dnia dzisiejszego, a obchodzą w tym roku okrągłe, dziesiąte urodziny. Pochodzą z debiutanckiego albumu "Wyższe dobro LP", wydanego poza oficjalnymi kanałami, który na stałe zapisał się na kartach historii polskiego rapu. Co więcej, jest on widoczną inspiracją dla kolejnego, długo wyczekiwanego wydawnictwa rapera, które światło dzienne ujrzy już niedługo. Promuje je utwór zatytułowany nie bez kozery "2007".

Właśnie w 2007 roku ukazał się pierwszy nielegal Wudoe, który ukształtował rapera i nadał kierunek ścieżce jego kariery. Kolejne dokonania artysty, m.in. współpraca z Rasmentalismem czy krążki opublikowane nakładem cieszącego się wielkim szacunkiem na niezależnej scenie Aptaun Records, tylko umocniły jego pozycję w czołówce. Natomiast wydany nakładem własnym w 2015 roku album "MONOCHROMY EP" był pierwszym krokiem ku powrotowi na stare ścieżki.

"2007"
to kolejny krok na drodze powrotu do źródeł. "16 kwietnia 2017 r. minęło równe 10 lat od premiery mojego pierwszego albumu pt. Wyższe Dobro. Z tej okazji nagrałem nowy numer pt. 2007, w którym wracam do czasów dzieciństwa, początków mojej podróży z muzyką, a przede wszystkim do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło - warszawskiego Marymontu" - tłumaczy raper.

"2007" został wyprodukowany przez Amatowskiego, pochodzącego z Nowej Rudy beatmeakera i MC stojącego za grupą A.K.D.E.M.I.C. Amatowski słynie z bezkompromisowego podejścia do miksowania oraz zamiłowania do tzw. amerykańskiej złotej ery rapu. Za cuty odpowiada tu DJ Qmak współpracujący do tej pory m.in. z Trzecim Wymiarem i Szadem. Za realizacją teledysku stoi zespół Shade.Vision.

Już pierwsze sekundy "2007" udowadniają nie tylko trafność wyboru współpracowników, ale i wielką dojrzałość Wudoe, tylko potwierdzoną w nadchodzących za chwilę wersach. Klip oglądać można na stronie Redbull.Tekst: RedBull
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-227-6-156.compute-1.amazonaws.com (54.227.6.156). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2018 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies