Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

15. Europejskie Spotkania Taneczne w Egurrola Dance Studio!

zobacz też!
Jeden z najbardziej inspirujących pojedynków w historii, news, rap Hip-Hop
Jeden z najbardziej inspirujących pojedynków w his...
"Świąteczna Serenada" z gościnnym udziałem DonGURALesko, news, rap Hip-Hop
Michal Urbaniak od lat chciał wydać płytę z okazji...
Timbaland we wspólnym kawałku z 6LACK! , Timbaland, news, rap Hip-Hop
Od dziesięcioleci Timbaland był inspiracją zarówno...
Londyński raper powraca z nowym klipem - "Last Summer", news, rap Hip-Hop
Londyński raper Jay Prince powraca z teledyskiem d...
Premiera/ Odsłuch: Slim Thug "The World Is Yours", news, rap Hip-Hop
Po 20 latach w mainstreamie, Slim Thug jest nadal ...

15. Europejskie Spotkania Taneczne w Egurrola Dance Studio!

Autor: Redakcja ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane: 03.08.2017
15. Europejskie Spotkania Taneczne w Egurrola Dance Studio!, rap Hip-Hop
Najwięksi profesjonaliści z całego świata! Najlepsi tancerze i choreografowie z Polski! Wszystkie poziomy zaawansowania! Różne style i techniki!

Egurrola Dance Studio zaprasza na niepowtarzalne warsztaty, które już od 15 lat gromadzą miłośników sztuki tanecznej, pragnących wciąż doskonalić swoje umiejętności pod okiem choreografów międzynarodowej sławy. Europejskie Spotkania Taneczne to warsztaty, na których najważniejszy jest rozwój uczestników! To niepowtarzalna możliwość uczenia się od najlepszych, czerpania z ich talentu, wiedzy i doświadczenia. Warsztaty te są miejscem integracji środowiska tanecznego i dają możliwość uczestniczenia w zajęciach na najwyższym poziomie, prowadzonych przez wybitnych instruktorów i tancerzy z całego świata. W tym roku, specjalnie dla Was warsztaty poprowadzą: Anet Antosova (dancehall/ twerk), Hazel Culliney (hiphop), Chris McCarthy (embodiment), Lukas McFarlane (commercial contemporary), Ola Papiór (hiphop), Kerrie Milne (hiphop), Luciano DiNatale (lyrical jazz), Julia Spiesser (modern contemporary), Alberto Blanco (hiphop), Natalie Wagner (contemporary).

Mamy też dla Was najlepsze zajęcia z instruktorami z całej Polski. Wyjątkowe POLISH MASTERS  poprowadzą dla Was: Klaudia Antos, Marta Czyż, Paulina Figińska, Katarzyna  Mieczkowska, Adrianna Piechówka, Ryfa Ri, Julia Żytko, Artur Golec, Michał Kalcowski, Paweł Michno, Jerzy Mordarski, Brian Poniatowsk oraz Tomasz Prządka. Na naszych warsztatach nie może oczywiście zabraknąć zajęć z tańca klasycznego, czyli podstawy warsztatu każdego tancerza! Zajęcia te poprowadzi dla Was Maksim Wojtiul! W tym roku już po raz kolejny organizujemy także zajęcia FOR KIDS, czyli lekcje dedykowane dzieciom i młodzieży w wieku 9-15 lat. Te classy pozwolą im rozwijać swoje umiejętności u boku rówieśników trenujących na podobnym poziomie zaawansowania.  Jeśli brałeś udział już w naszych warsztatach - nie musimy Cię przekonywać.  Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem - to najlepszy początek.

Zapraszamy! Nie zastanawiaj się dłużej i zapisz się już dziś! Widzimy się na najlepszych warsztatach!


Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-226-113-250.compute-1.amazonaws.com (54.226.113.250). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2017 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies