Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

Kontakt

Dane kontaktowe oraz procedura zamieszczania reklam

Jeżeli zdecydowali już Państwo jaką reklamę chcą zamieścić na Hip-Hop.pl, prosimy o zapoznania się z procedurą zamawiania reklamy i kontakt z redakcją Portalu. Jeżeli natomiast mają jakieś pytania czy propozycje chętnie udzielimy wszelkich potrzebnych informacji.

Hip-Hop.pl spółka cywilna

Firma Hip-Hop.pl spółka cywilna jest wydawcą Portalu i Pisma Hip-Hop.pl. Możecie Państwo zamówić reklamę bezpośrednio w redakcji lub w wybranej, współpracującej z nami firmie.

Prosimy o kontakt mailowy:

e-mail: redakcja@hip-hop.pl

Dane firmy:

Venessa 2 Anna Kursa
ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 24/204
70-302 Szczecin

NIP: 852-101-14-53
Nr konta: 77 1060 0076 0000 3280 0004 1824

Procedura zamawiania reklamy

 1. Jeżeli masz jakieś pytania, do których odpowiedzi nie znalazłeś na stronie Hip-Hop.pl/reklama, służymy pomocą.
 2. Jeżeli jesteś zdecydowany na określoną formę reklamy:
  1. Wyślij na adres redakcja@hip-hop.pl informację o tym, jakie formy reklamy zamawiasz (forma i okres zamówienia), od którego dnia rozpocząć ich emisję (brak daty oznacza termin niezwłoczny), dane do faktury (nazwa firmy, adres, kod pocztowy, nip) i ewentualnie na jaki adres przesłać oryginał faktury (jeżeli inny niż dane płatnika).
  2. Otrzymasz w e-mailu zwrotnym fakturę pro forma zgodną ze złożonym zamówieniem. Jeżeli popełnimy błąd w wystawionym dokumencie, będziesz miał możliwość jego zgłoszenia.
  3. Przesłaną fakturę pro forma należy możliwie szybko opłacić na wskazany numer konta i kwotę wyszczególnioną na fakturze pro forma.
  4. Po dokonaniu przelewu lub jeszcze podczas zamawiania reklamy należy wysłać pliki zawierające reklamę firmy (zgodnie z wymogami technicznymi).
  5. Kiedy wpłata zostanie zarejestrowana rozpocznie się emisja reklamy (we wskazanych w zamówieniu terminach). Jeżeli będą jakieś błędy w plikach z reklamami, poinformujemy o tym e-mailem. Okres ekspozycji liczony jest dopiero od momentu uruchomienia reklamy.
  6. Po uruchomieniu reklamy, wystawiamy zapłaconą fakturę vat, której oryginał przesyłamy pocztą na wskazany adres.

Oferta dla klientów sieciowych

Wiemy, że indywidualna analiza Państwa celów marketingowych to podstawa sukcesu. Nasz zespół oceniając indywidualne potrzeby wybierze najbardziej efektywne formy i modele emisji - chcemy osiągnąć najwyższe możliwe wyniki Państwa kampanii. Elastyczność i różnorodność naszej oferty reklamowej łączącej w sobie dedykowane niestandardowe rozwiązania, niski efektywny koszt dotarcia oraz zaawansowaną technologię adserwerową zapewnia, że Państwa reklama trafi do wybranego grupy internautów. Gwarantuje to nieporównywalnie wysoka w stosunku do innych mediów mierzalność Internetu!

Zobacz cennik reklamowy serwisu oraz aktualne statystyki.

W sprawie reklamy na serwisie prosimy o kontakt:

Sieć reklamowa Ad-Vice sp. z o.o.
ul. Młynarska 7
01-205 Warszawa
Napisz do nas.

lub zadzwoń: 22 257 00 57

www.ad-vice.pl

Siedem powodów dla których warto się u nas reklamować

 1. Hip-Hop.pl jest darmowy, a reklamy są niewiele droższe.
 2. Hip-Hop.pl jest zawsze na bieżąco - strona aktualizowana jest kilka razy dziennie. Żaden inny serwis tematyczny nie może poszczycić się tak dużą liczną dostępnych informacji oraz plików multimedialnych.
 3. Mamy szeroki zasięg. Docieramy do 400 tysięcy unikalnych użytkowników miesięczne, wiele z nich wchodzi na stronę kilka razy dziennie.
 4. Jesteśmy Portalem adresowanym przede wszystkim dla ludzi młodych, aktywnych, słuchających nie tylko muzyki Hip-Hop.
 5. Mamy duże doświadczenie. Tworząc kreacje reklamowe korzystamy z doświadczenia własnego oraz domu sprzedaży mediów - Ad-Vice.
 6. Hip-Hop.pl jest powszechnie znane, rozpoznawane i lubiane, a przeważająca część topowych wykonawców uważa Hip-Hop.pl za najlepsze miejsce do promocji swoich wydawnictw.
 7. Mamy atrakcyjną formę.

Hip-Hop.pl © 2000-2018 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies