Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - EVENEMENTI

 EVENEMENTI rap graffiti breakdance video EVENEMENTI, 31 lat, EVENEMENTI.hip-hop.pl
Muzyka rap hip-hop mp3 B.o.B. - Strange Clouds,
średnia ocena: 8.60 (5)
Zaloguj się aby ocenić album.
Posłuchaj utworów z B.o.B. - Strange Clouds
(2012, wytwórnia nieznana, Album)
Okres przedwakacyjny, majówka, piękne weekendy. Aż się prosi o muzykę lekką, miłą dla ucha, która będzie nam kompanem, z którym chwile między znajomymi i partnerem/partnerką będą weselsze. By po włączeniu za kilka miesięcy danego utworu przed oczami pojawiły się retrospekcje pięknych obrazów lata. Doskonale nas rozumie pewien chłopak z Atlanty. Mowa o Bobby Ray'u bliżej znanym pod pseudonimem B.o.B. Uprzedzając pytanie: Tak to ten od samolotów. Jeśli jesteś z jednym dla którego rap umarł po śmierci J Dilli i do dziś nie odtworzy twój player mainstreamu z 2010r to już możesz opuścić ów recenzję, bo raczej się tu nie odnajdziesz.

Ten wesołek wydał świetnie przyjęty w mainstreamie debiut o skomplikowanej nazwie: B.o.B Presents: The Adventures of Bobby Ray. Na te...

Przeczytaj recenzje B.o.B. - Strange Clouds
Muzyka rap hip-hop mp3 Kendrick Lamar - Good Kid m.A.A.d. City,
średnia ocena: 10.00 (2)
Zaloguj się aby ocenić album.
(2012, wytwórnia nieznana, Album)
Niski chłopiec z odstającymi uszkami z nieciekawej okolicy. Zarzeka się, że jest drug free, że w głębi swego serca jest dobrym dzieciakiem, postanawia z tego zrobić koncept albumu. Wyszło? hmm, powoli.

Więc kim jest ten Kendrick? Jeden z czwórki super grupy młodzików. Spośród nich osobiście najbardziej lubiłem chyba najsłabszego lirycznie Schoolboy'a, bo pali tony ziółka i ma genialne ucho do bitów. A Lamar? Section 80 była dla mnie asłuchalne, bity zupełnie nie mogły mi podejść, głos denerwował. Dlatego do GKMC podchodziłem sceptycznie. Chwała Bogu ten album to dla mnie przepaść (nie lirycznie i technicznie) w porównaniu do Section 80. Słowem klucz jest tu KLIMAT.

Już okładka daje nam świetny obraz tego, co usłyszymy na płycie. Kendrick przenosi na...

Hip-Hop.pl © 2000-2018 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies