Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Jak zostać współpracownikiem Hip-Hop.pl?

 

Hip-Hop.pl nie prowadzi redakcji, jednak współpracujemy z wieloma osobami. Jeżeli chcesz być naszym współpracownikiem to:

1. Dodawaj artykuły przez swoje konto na Hip-Hop.pl. W edycji swojego konta kliknij ikonkę "Moje artykuły" i podążaj za instrukcjami. Przeczytaj także zasady dodawania artykułów.

2. Jeżeli chcesz współpracować z nami na innej zasadzie niż pisząc teksty (np. fotograf, relacje z imprez). Skontaktuj się z nami przez redakcja@hip-hop.pl.

UWAGA! Redakcja nie zwraca materiałów niezamówionych, w tym wszelkich materiałów promocyjnych. Zastrzega sobie również prawo redagowania nadesłanych tekstów, materiałów promocyjnych i nie odpowiada za treść publikowanych reklam.

3. Jeżeli starasz się o pracę lub praktyki w naszym Portalu sprawdź oferty na stronie IAI-System.com.

Pozostałe pytania z działu: Redakcja Portalu i Gazety


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies