Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Dlaczego otrzymuje e-maile z mailing-listy, mimo iż mój adres jest zablokowany?

 

Przyczyna nie leży po naszej stronie. Jeżeli przy wypisywaniu się z mailing-listy system zgłasza, że podany adres nie istnieje w bazie danych, bądź że jest zablokowany, to oznacza, że e-maile, które otrzymujesz nie pochodzą od nas.

Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest zaprenumerowanie listy wysyłkowej na allias skojarzony z tym kontem, lub otrzymywanie poczty na skutek forwardu. Należy wtedy przy wypisywaniu się podać adres z alliasa lub z którego pochodzą fowardy.

Niestety czasami forward wykonywany jest przez kogoś umyślnie. Aby wypisać się w przypadku, gdy ktoś złośliwie forwarduje pocztę do Twojej skrzynki, prześlij na adres redakcja@hip-hop.pl kompletny e-mail (zawierający także nagłówek wiadomości), dzięki któremu będzie możliwe ustalenie odbiorcy od którego przesyłana jest wiadomość i zablokowanie właśnie tego adresu.

Inna przyczyną może być ustawienie rządania mailingu we własnym Profilu na Hip-Hop.pl. W celu wyłączenia mailingu wejdź do edycji swojego profilu i wyłącz żądanie mailingu.

Pozostałe pytania z działu: Serwis


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies