Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Tworzenie własnej wizytówki

 

Zakładając sobie kont na Hip-Hop.pl możesz stworzyć własną wizytówkę, która pozwala na umieszczenie takich danych jak:

Nick:
Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Płeć:
Miasto:
Kontakt: e-mail,Gadu-Gadu, Tlen, Skype, Telefon
Zdjęcie/ Logo: w formacie jpg (rozmiar automatycznie nadany przez system)
Top: jpg, gif, png

Aby założyć wizytówkę kliknij opcję Edytuj konto a następnie Konfiguracja konta.

Udostępniając zdjęcie/wizytówkę do Serwisu, Użytkownik oświadcza, iż:
a) posiada on uprawnienia lub zgody wymagane przepisami prawa do tego, aby zdjęcie to mogło być udostępnione publicznie (opublikowane) na łamach Serwisu oraz w innych mediach i nie spowoduje to naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich;
b) wyraża zgodę na oznaczanie zdjęć przez Administratora (bez ich istotnej modyfikacji; procedura oznaczania jest zautomatyzowana systemowo)
c) w przypadku skierowania przez podmioty trzecie jakichkolwiek roszczeń do Administratora, odnośnie naruszania jakichkolwiek praw do opublikowanego zdjęcia lub wizerunku osobistego osób trzecich, Użytkownik zobowiązuje się złożyć pisemne oświadczenie odpowiedniej treści, które uwolni Administratora od jakiejkolwiek odpowiedzialności w tym zakresie.

Hip-Hop.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane w wizytówkach Użytkowników czy przesyłane w ramach Serwisu.

Niedopuszczalne jest zamieszczanie ogłoszeń i zdjęć o treści sprzecznej z polskim bądź międzynarodowym prawem, naruszających zasady etyczne, obyczajowe, itp.

Hip-Hop.pl zastrzega sobie prawo usunięcia ogłoszenia lub/i zdjęcia bez ostrzeżenia i podawania przyczyny w stwierdzonych przypadkach:
a) umieszczania na Koncie treści o zawartości pornograficznej, treści niezgodnych z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, normami społecznymi i obyczajowymi oraz sprzecznych z zasadami opisanymi w niniejszym regulaminie,
b) prób wykorzystywania Konta niezgodnie ze swoim przeznaczeniem, a w szczególności łamania zasad Netykiety sieciowej, działania na szkodę innych Użytkowników (np. prowadzenia akcji rozsyłania treści reklamowych), a także działania na szkodę Hip-Hop.PL
c) przeniesienia na osoby trzecie prawa do korzystania z Konta,
d) naruszenia prawa autorskiego,
e) świadome lub nieświadome powodowanie niestabilności systemu usług związanych z Serwisem za pomocą mechanizmów informatycznych.
f) usiłowania dokonania wyłudzenia na szkodę innych Użytkowników poprzez zamieszczenie na Koncie treści sugerujących chęć wzbogacenia się w zamian za kontakt.

Pozostałe pytania z działu: Forum


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies