Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Do czego służą kanały RSS?

 

Czym jest RSS?
RSS będący akronimem od Rich Site Summary, jest alternatywnym sposobem dostępu do zasobu Internetu, w stosunku do standardowych stron WWW.

Wykorzystywany jest przeważnie przy publikacji wiadomości, danych statystycznych, blogów itp. W działaniu przypomina newsletter, z tą jednak różnicą, że wiadomości są wysyłane do odbiorcy zaraz po ich publikacji, a nie tak jak w przypadku newsletterów raz, czy kilka razy dziennie.

W jaki sposób mogę skorzystać z RSS?
Istnieją specjalne programy służące do odczytywania wiadomości RSS, zwane czytnikami, które nieco przypominają programy pocztowe. Są też takie, które instalują się jako "wtyczka" do Twojego ulubionego programu pocztowego. Dzięki temu, możliwe jest wyświetlanie wiadomości RSS, tak samo jak zwyczajnej poczty.


Możliwe jest również pobranie udostępnianych przez RSS informacji i umieszczenie ich na własnej stronie WWW. Przykładowo, jeżeli prowadzisz stronę o tematyce zbliżonej do naszej, wówczas możesz tak wykorzystać udostępniane przez nas kanały RSS, aby zawsze mieć na swojej stronie najnowsze informacje.

Pozostałe pytania z działu: Serwis


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies