Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Czym są rezerwacje, na czym polegają i co mi dają?

 

Jeśli nie masz swojego konta, a rodzice po ostatnim użyczeniu numeru karty kredytowej nie chcą z Tobą rozmawiać - to dobre wyjście zamiast przedsprzedaży. Zapisanie na listę rezerwujących oznacza, że w dniu imprezy masz pierwszeństwo w wykupie biletu.

Organizator będzie miał Twoje dane na liście, zatem wystarczy, że podejdziesz do kasy, podasz swoje nazwisko, opłacisz zarezerwowany bilet i będziesz mógł wejść na imprezę.

Po złożeniu zamówienia na rezerwację otrzymasz dodatkowo na podany adres e-mail link do pliku PDF z potwierdzeniem rezerwacji.

Zaletą rezerwacji jest również to, że cena biletu zarezerwowanego jest często niższa. Opcję tę polecamy osobom, które nie dojeżdżają z daleka na imprezę. W przypadku, gdy jedziesz z daleka na wymarzoną imprezę i chcesz mieć pewność, że wejdziesz, zastanów się, czy nie lepiej skorzystać z przedsprzedaży.

Zaletą, którą docenią szczególnie osoby dojeżdżające na imprezę jest to, że organizator na bieżąco informuje wszystkich uczestników (na e-mail) o zmianach w warunkach rezerwacji, zmianach w szczegółach koncertu oraz jeżeli coś takiego nastąpi, może odpowiednio wcześniej powiadomić Cię o odwołaniu koncertu.

Ważne - nie zapomnij dowodu tożsamości i - najlepiej wydruku PDF potwierdzającego rezerwację (znajduje się na nim unikalny numer każdej rezerwacji) - w końcu, te 210cm miłego pana przed wejściem do klubu musi w jakiś sposób potwierdzić, że ty, to ty.

Pozostałe pytania z działu: Rezerwacja i sprzedaż biletów


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies