Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Czym jest przedsprzedaż, na czym polegaja i co mi daje?

 

Wszystkim osobom chcącym wejść komfortowo i bez żadnych problemów na dowolną, nawet najbardziej obleganą imprezę, polecamy przedsprzedaż jako nowoczesny sposób opłacenia wejścia na imprezę. W wariancie tym, wykupujesz bilet z odpowiednim wyprzedzeniem. Po opłaceniu Twoje dane znajdują się na liście, którą otrzymuje organizator i ma on obowiązek wydać Ci bilet lub wpuścić na imprezę. Jako pośrednik gwarantujemy to wszystkim wykupującym bilety w naszym systemie.

Aby złożyć zamówienie i opłacić bilet musisz wypełnić formularz ze swoimi danymi oraz określić ilość biletów jakie zamierzasz kupić (ilość nie jest ograniczona). Po wypełnieniu i przesłaniu formularza zostaniesz poproszony o dokonanie zapłaty za pomocą serwisu dotpay.pl lub Punktami Hip-Hop.pl. Dopiero po otrzymaniu należności rejestrujemy Cię jako osobę, która kupiła bilet. Samo złożenie zamówienia i nie opłacenia biletu nic Ci nie daje. Jeżeli chcesz wyłącznie zaklepać bilet i kupić go w kasie, skorzystaj z opcji rezerwacji biletu.

- Sklep z biletami masz najbliżej i zawsze łatwo go znajdziesz – wystarczy wejść na stronę http://www.hip-hop.pl i wejść w szczegóły imprezy. Masz dostęp do wszystkich imprez, nawet jeżeli miejsce imprezy i sklepy muzyczne w których prowadzona jest sprzedaż są oddalone od miejsca w którym przebywasz.

- Nie musisz ze sobą wieźć większej kwoty pieniędzy – w dzisiejszych niespokojnych czasach to duża zaleta.

- Możesz kupić bilet taniej – często cena jest niższa, szczególnie jeżeli kupujesz odpowiednio wcześniej.

- Jest to najpewniejszy sposób zakupu biletu – nawet, jeżeli impreza zostanie odwołana, nie wejdziesz na imprezę z winy organizatora lub organizator zmieni mocno warunki imprezy (np. nie przyjedzie gwiazda którą chciałeś zobaczyć), możesz złożyć reklamację. Gwarantuje Ci to Hip-Hop.pl, ponieważ organizator otrzymuje pieniądze z Twojego konta, dopiero po tym jak wywiąże się ze swojego zadania.

- Jesteś spokojny, bo bilet na Ciebie czeka, nawet jeżeli spóźnisz się na imprezę.

- Nie stoisz w długiej kolejce.

- Nie zgubisz biletu i nikt Ci go nie zabierze.

- Masz pewność, że kupiony bilet nie jest podrabiany.

Bilety mogą kupować osoby z zagranicy. Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi.

Formę takiego imprezowania docenią szczególnie osoby, które jadą z bardzo daleka i chcą mieć pewność, że po przejechaniu setek a może i tysięcy kilometrów na pewno wejdą na imprezę.

Ważne - nie zapomnij dowodu tożsamości i - najlepiej wydruku otrzymane w PDF e-mailem potwierdzenie rezerwacji (znajduje się na nim unikalny numer każdej rezerwacji)!

Pozostałe pytania z działu: Rezerwacja i sprzedaż biletów


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies