Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Jak sprawdzić czy rezerwacja, którą złożyłem jest aktywana?

 

Pamiętaj, że ważne są tylko te rezerwacje, które zostały opłacone (1 punkt) i zostało to potwierdzone e-mailem, który wysłaliśmy na adres który podałeś. Jeśli nie dostałeś żadnego e-maila, najprawdopodobniej źle wpisałeś adres, lub wystąpiły inne trudności przy składaniu zamówienia. Możesz to również sprawdzić w historii swoich punktów.

Dokonaj ponownej próby rezerwacji - nie ma obawy, dopóki nie potwierdzisz ich, są nieważne. Jeśli jednak okaże się, że rezerwacja jest już potwierdzona, nasza strona poinformuje Cię o tym przy ponownej próbie rezerwacji. Jeżeli chciałbyś zmienić ilość biletów, dokonaj zmiany ilości zamówionych biletów w edycji na stronie newsa imprezy.

W przeddzień imprezy dostaniesz jeszcze od nas jeszcze e-maile przypominające Ci o odbiorze biletów. To na wszelki wypadek, gdybyś zapomniał. Sam organizator w trakcie trwania rezerwacji, a nawet po jej zakończeniu ma możliwość przesyłania Ci wiadomości dotyczących imprezy.

Pozostałe pytania z działu: Rezerwacja i sprzedaż biletów


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies