Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Jak dodać nowy artykuł

 

Aby zgłosić artykuł do moderacji, musisz go wcześniej dodać. Przechodząc na stronę "Twoje artykuły", klikasz link "dodaj nowy artykuł". Ukaże Ci się formularz do wprowadzania treści artykułu, a w nim:

tytuł artykułu - postaraj się, aby tytuł był zwięzły (maksymalnie 50 znaków), przyciągający a jednocześnie by był związany z tematem artykułu.

kategoria artykułu - wybierasz jedną z wyświetlonych i starasz się podczas pisania artykułu podążać za wskazówkami wyświetlonymi w Pomocy.

zdjęcia - dodając nowy artykuł, nie możesz jeszcze dodawać do niego zdjęć. Dopiero po jego zapisaniu będziesz mógł to zrobić, przechodząc do jego edycji i ponownie klikając za link "Zdjęcia". Do każdego artykułu możesz dodać ograniczoną ilość zdjęć - warunkiem ich dodawania jest fakt, że jesteś autorem zdjęć, posiadasz do nich prawa majątkowe, bądź zgodę na ich wykorzystanie od autora/właściciela praw majątkowych.

treść artykułu - Warunkiem dodania treści artykułu do portalu Hip-Hop.pl (podobnie jak w przypadku zdjęć) jest fakt, że jesteś jego autorem. W innym wypadku musisz w treści artykułu zaznaczyć skąd bierzesz informacje/cytaty, bądź opisać to w komentarzu do artykułu.

korespondencja - tutaj możesz umieszczać informacje dodatkowe, których nie zamieściłeś w treści artykułu a są niezbędne do umieszczenia go na stronach portalu Hip-Hop.pl, wskazówki i objaśnienia dla moderatora oraz źródła, z których korzystałeś podczas pisania artykułu. W tym oknie będą się ukazywały informacje od moderatorów.

Po dodaniu treści artykułu i zdjęć możesz go zgłosić do moderacji. Zgłoszony artykuł jest wysyłany do redakcji Hip-Hop.pl, która sprawdza go pod kątem poprawności stylistycznej, ortograficznej i merytorycznej. Jeżeli artykuł posiada dużo błędów, jest nieciekawy bądź podobny już został opublikowany na stronach portalu Hip-Hop.pl - zostaje odrzucony, a Ty będziesz mógł wprowadzić do niego poprawki (zgodnie ze wskazówkami moderatora, które ukażą się w polu "korespondencja") i przesłać go ponownie. Jeżeli nie podporządkujesz się do wskazówek moderatora i będziesz nagminnie przesyłał słaby artykuł - zostanie on skasowany, a wobec jego autora zostanie zastosowana regulaminowa kara. Jeżeli natomiast Twój artykuł nam się spodoba - zostanie on opublikowany a Ty dostaniesz regulaminową zapłate.

Poniżej zaprezentowany jest cennik, według którego będziemy się z Wami rozliczać. Ceny za przesłany artykuł są cenami minimalnymi - dodatkowy hajs będziecie mogli dostać, jeżeli wykorzystamy zdjęcia, które nam przesłaliście. Kary finansowe przewidziane są za nagminne przesyłanie kiepskich artykułów i niestosowanie się do zaleceń moderatorów, za naganne zachowanie na forum Hip-Hop.pl i ogólną działalność wymierzoną przeciwko społeczności i redakcji portalu Hip-Hop.pl.

Redakcja portalu Hip-Hop.pl nie zwraca nadesłanych materiałów i zastrzega sobie prawo do nie przyznania wynagrodzenia bez podania przyczyn. W przypadku uwag prosimy o kontakt: redakcja@hip-hop.pl

Pozostałe pytania z działu: Czytelnia


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies