Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Jak dodać biografię jakiegoś wykonawcy do działu podziemie?

 

Aby biografia Twojego lub Twojego ulubionego składu znalazła się w naszej bazie skorzystaj z systemu dodwania artykułów. Dodaj biografię napisaną przejrzyście i poprawnie językowo. Dodatkowo nie zapomnij o dołączeniu przynajmniej kilku zdjęć (również w wersji elektronicznej). Jeżeli chcesz zaktualizować biografię, możesz po prostu przysłać nam materiały lub np. dodatkowe zdjęcia e-mailem.

Pisząc biografię skup się na wyraźnym zaznaczeniu, z jakiej miejscowości jest wykonawca (województwa), podaj adres strony internetowej, telefon (nie musimy go publikować, jeżeli nie chcesz), adres e-mail. Zwróć uwagę na daty, szczegółowe wymienienie członków składu lub np. nazw, pod jakimi funkcjonował wcześniej. Staraj się nie używać bardzo rozbudowanych zdań, staraj się wykonać opis poprawną polszczyzną, nie upiększając tekstu dziwnymi konstrukcjami. Najlepiej posłużyć się do tego edytorem tekstu, który ma moduł sprawdzania pisowni. Pamiętaj o interpunkcji i polskich znakach.

Aby uniknąć dodawania wykonawców, bez żadnego dorobku, wymagamy, aby wykonawca był już zarejestrowany w bazie mp3 lub przynajmniej, aby wykazał się jakimkolwiek dorobkiem muzycznym. Jeżeli zatem nie masz biografii, którą chciałbyś zaktualizować, proponujemy rozwiązanie, w którym przysyłasz listem zwykłym na adres Redakcji Hip-Hop.pl pakiet zawierający:
- Przynajmniej jedną płytę do przesłuchania (nielegal lub legal, bez różnicy) lub utwory z licencją do opublikowania w dziale mp3 (patrz temat FAQ dotyczący publikacji MP3).
- CD z plikiem tekstowym zawierającym biografię lub informację.
- CD ze zdjęciami (im lepsze tym lepiej).
- List papierowy, zawierający prośbę o dodanie wykonawcy do naszej bazy
- lub dodaj mp3 do swojej uistawki.

Pozostałe pytania z działu: MP3, teledyski i lista przebojów


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies