Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Jaki jest regulamin konkursów organizowanych przez Hip-Hop.pl?

 

Regulamin konkursów organizowanych przez Portal Hip-Hop.pl:

1. Upoważnienie do przeprowadzenia konkursu na Hip-Hop.pl mają jedynie użytkownicy posiadający konto PRO oraz Redakcja Hip-Hop.pl.

2. Udział w konkursach organizowanych na portalu Hip-Hop.pl jest dobrowolny i bezpłatny.

3. Zgłoszenie się do konkursu jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tego regulaminu. W konkursach mogą brać udział jedynie zarejestrowani użytkownicy.

4. Odpowiedzi przyjmowane są tylko i wyłącznie przez formularz wskazany przez Hip-Hop.pl. Odpowiedzi przesłane mailem, sms-em, wpisane na forum lub przesłane w inny sposób nie będą brane pod uwagę.

5. Użytkownicy mogą edytować swoją odpowiedź, jeżeli stwierdzą, że wcześniej udzielili odpowiedź niepoprawną. Edycji dokonuje się tylko i wyłącznie przez formularz udzielania odpowiedzi.

6. Podstawą do udziału w konkursie jest udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe oraz podanie swoich danych teleadresowych niezbędnych do kontaktu i ewentualnego przesłania nagrody. Dane te są zabezpieczone przed dostępem do nich osób niepowołanych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.

7. Zwycięzcy losowani są spośród osób, które udzieliły poprawną odpowiedź. Do osób, które wygrały konkurs wysyłany jest e-mail z informacją o wygranej oraz o sposobie dostarczenia nagrody.

8. Informacja o nagrodzie oraz pula nagród jest podawana publicznie w czasie konkursu.

9. W opisie konkursu zawsze jest podana data jego zakończenia. Po tym terminie odpowiedzi nie będą przyjmowane, a na stronie, na której prowadzony był konkurs pojawi się komunikat z poprawną odpowiedzią.

10. Portal Hip-Hop.pl zastrzega sobie prawo do zmiany puli nagród oraz wcześniejszego zakończenia lub unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.

11. Dane pozyskane w drodze nadsyłania odpowiedzi na pytania konkursowe, są własnością Portalu Hip-Hop.pl.

12. Portal Hip-Hop.pl nie ponosi odpowiedzialności za stan fizyczny nagrody dostarczonej do zwycięzcy przez firmy trzecie.

13. Portal Hip-Hop.pl nie ponosi odpowiedzialności za wady nagrody, nie spowodowane działalnością Portalu Hip-Hop.pl, a wykryte w trakcie użytkowania nagrody i niemożliwe do wcześniejszego wykrycia.

Pozostałe pytania z działu: Konkursy


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies