Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Jestem organizatorem i pierwszy raz zakładam rezerwacje lub sprzedaż biletów. Co mam zrobić?

 

W naszym systemie organizator sam zakłada rezerwacje i sprzedaż biletów na swoje imprezy, nie jest to skomplikowane, więc na pewno dasz sobie rade.

Jeżeli masz już nadane uprawnienia organizatora tzw. Konto PRO (bezpłatnie uzyskane po przesłaniu wypełnionego formularza) wejdź jako zalogowany użytkownik na stronę Hip-Hop.pl. Wtedy w menu po lewej, w dziale "Balangi" pojawi się pogrubiony link "Moje rezerwacje". kliknij na niego. Odpowiednia ikona pojawi się też w edycji Twojego konta na Hip-Hop.pl.

Po kliknięciu na któryś z opisanych linków przejdziesz do Panelu Administracyjnego dla organizatorów. Tam zapoznaj się z regulaminem prowadzenia rezerwacji i przedsprzedaży biletów. Prowadzenie sprzedaży wiąże się z wystawieniem faktury VAT przez organizatora po imprezie.

Potem kliknij na link "Dodaj nową rezerwację". Następnie z listy imprez wybierz tę, którą organizujesz (wybór innej to bardzo poważne złamanie regulaminu i może skończyć się zablokowaniem konta). W kolejnym kroku określ cenę i pulę biletów w rezerwacji i/lub przedsprzedaży. Będziesz mógł zmieniać cenę i pulę trakcie rezerwacji. System będzie pamiętał kto, za jaką kwotę i ile zamówił biletów. Możesz na przykład wystawić bilety za 15 złotych na dwa miesiące przed imprezą, po 20 na miesiąc przed, 22 na dwa tygodnie przed i po 25 w tygodniu, w którym będzie impreza. Określ datę i godzinę końca przedsprzedaży/ rezerwacji (najpóźniej na godzinę przed imprezą).

Jeżeli chcesz natychmiast przerwać rezerwacje lub sprzedaż, to ustaw pulę biletów na 0. Pulę również możesz zmieniać dowolnie, w zależności od zainteresowania biletami na Twoją imprezę.

Jednorazowy koszt założenia rezerwacji na jedną imprezę to 5 Punktów Hip-Hop.pl. Koszt założenia przedsprzedaży, to prowizja ze sprzedanych biletów.

Jeżeli chcesz dokładnie poznać ideę rezerwacji i przedsprzedaży biletów na Hip-Hop.pl zobacz Jak założyć sprzedaż/ rezerwację biletów.

Pozostałe pytania z działu: Rezerwacja i sprzedaż biletów


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies