Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Jestem organizatorem i pierwszy raz zakładam konkurs. Co mam robić?

 

Przede wszystkim zaloguj się na naszej stronie. W menu po prawej i w edycji swojego konta znajdziesz opcję "Twoje rezerwacje" kliknij na to.

W panelu organizatora przede wszystkim zapoznaj się z regulaminem organizowania konkursów. Wymagamy, żebyś się do niego stosował.

Następnie kliknij na ikonę konkursów i wybierz Twoją imprezę ze spisu. W następnym kroku określ pulę nagród, termin zakończenia konkursu, pytanie konkursowe oraz odpowiedź na nie. W czasie konkursu nie możesz zmieniać tych ustawień, szczególnie puli biletów albo pytania konkursowego.

Jeżeli chcesz zrobić konkurs na bilety na imprezę, na którą prowadzisz rezerwacje, to na liście imprez, na które przeprowadzałeś lub prowadzisz rezerwacje, kliknij "konkurs". Reszta odbywa się tak samo.

Po przekroczeniu terminu nadsyłania odpowiedzi wejdź do panelu, kliknij obok imprezy na liście i przeprowadź losowanie. Wszystko dzieje się automatycznie, a osoby, które wygrały dostają powiadomienie mailem o wyniku losowania.

Pozostałe pytania z działu: Konkursy


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies