Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

W jaki sposób przesłuchać pobrane z waszej strony utwory?

 

Utwory zamieszczane na stronie są w formacie MP3. MP3 (MPEG-1/2 Audio Layer-3) to popularny format stratnej kompresji dźwięku. Utwory w mp3'kach można przesłuchiwać za pomocą programu Microsoft Windows Media Player (dowiedź się więcej) lub przy użyciu programu Winamp.

Winamp to bezpłatny program komputerowy wyprodukowany przez firmę Nullsoft służący do odtwarzania plików multimedialnych zapisanych w różnych formatach (między innymi WAV, MP3, MOD, MID), umożliwia także odbiór audycji SHOUTcast.

Objętość programu Winamp to ok 0,7-8,6 MB, posiada on status freeware. Najnowsza wersję programu znajdziesz pod tym linkiem.

Jeżeli wskazany program nie otwiera poprawnie pliku, to być może powstały błędy przy pobieraniu go z sieci. Należy zatem sprawdzić i porównać rozmiary pliku lub spróbować go pobrać jeszcze raz. Jeżeli problem nadal będzie występował, to prosimy o kontakt na adres redakcja@hip-hop.pl.

Pozostałe pytania z działu: Tools - darmowe i przydatne programy


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies