Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Ściągnąłem ze strony teledysk i nie wiem w jakim programie mogę go otworzyć.

 

Najczęściej pobierane ze strony teledyski są w formacie WMV. Format ten został stworzony przez Microsoft i służy do kompresji filmów. Można go otworzyć za pomocą Microsoft Windows Media Player, czyli multimedialnego kombajnu do odtwarzania wszelkiego typu filmów i plików muzycznych. Pozwala odtworzyć praktycznie wszystkie formaty filmów i muzyki (w tym: WMV, MP3 AVI itd.). Ponadto pozwala na odtwarzanie CD i pobieranie danych w strumieniu.

Objętość programu Windows Media Player to ok 10,0 - 13,0 MB, posiada on status freeware. Najnowsza wersję programu znajdziesz pod tym linkiem.

Jeżeli nie popierasz polityki Microsoft'u możesz skorzystać z oprogramowania QuickTime, które jest technologią multimedialną rozwijaną przez firmę Apple. Program QuickTime pozwala na odtwarzanie filmów (w tym: AVI, MOV, MPG) i plików muzycznych (w tym. WAV, MP3). Do tego pozwala na oglądanie tzw. QTV (telewizji internetowej).

Objętość programu QuickTime to ok 9,5 MB, posiada on status shareware. Najnowsza wersję programu znajdziesz pod tym linkiem.

Jeżeli wskazany program nie otwiera poprawnie pliku, to być może powstały błędy przy pobieraniu go z sieci. Należy zatem sprawdzić i porównać rozmiary pliku lub spróbować go pobrać jeszcze raz. Jeżeli problem nadal będzie występował, to prosimy o kontakt na adres redakcja@hip-hop.pl.

Pozostałe pytania z działu: Tools - darmowe i przydatne programy


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies