Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Pobrany przeze mnie teledysk nie chce się odpalić w Windows Media Player.

 

Na stronie pojawiają się także filmy w innym formacie niż np. WMV. Mogą to być pliki np. Real Media (RM i RPM). Do obejrzenie klipu w takim formacie niezbędny jest program RealPlayer, który służy do odtwarzania plików multimedialnych opracowany przez RealNetworks. Obsługuje on m.in. formaty RealAudio, RealVideo oraz MP3, MPEG-4, QuickTime itd.

Objętość programu RealPlayer to ok 8,0 MB, posiada on status freeware. Najnowsza wersję programu znajdziesz pod tym linkiem.

Jeżeli wskazany program nie otwiera poprawnie pliku, to być może powstały błędy przy pobieraniu go z sieci. Należy zatem sprawdzić i porównać rozmiary pliku lub spróbować go pobrać jeszcze raz. Jeżeli problem nadal będzie występował, to prosimy o kontakt na adres redakcja@hip-hop.pl.

Pozostałe pytania z działu: Tools - darmowe i przydatne programy


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies