Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Co zrobić aby moje utwory znalazły się w najważniejszych wydarzeniach?

 

Aby Twoje nagrania trafiły do najważniejszych wydarzeń na stronie Hip-Hop.pl, musisz podjąć następujące kroki:

1. Założyć sobie konto na Hip-Hop.pl
2. Zalogować się i przez opcje 'Twoje nagrania' założyć nowy album, po czym dodać utwory do tego albumu (więcej szczegółów)
3. Do albumu dodać okładkę i opis (co to za utwory, coś o wykonawcy itp.)
4. Przesłać na adres redakcji (redakcja@hip-hop.pl) link do swojej ustawki z prośbą o umieszczenie nagrań w najważniejszych wydarzeniach.

My przesłuchamy utwory i jeżeli materiał będzie interesujący zrobimy z niego newsa. News zostanie opublikowany w najważniejszych wydarzeniach na Hip-Hop.pl/muzyka lub/i Hip-Hop.pl/podziemie.

Przypominamy, że na Hip-Hop.pl publikujemy tylko legalne MP3. Za legalne uznajemy utwory, do których posiadacie prawa autorskie. Innymi słowy nie wolno dodawać utworów np. na kradzionych bitach.

W przypadku odrzucenia prośby o zamieszczenie materiału w najważniejszych informacjach, Redakcja Hip-Hop.pl nie jest zobowiązana do podania przyczyny. Wewnętrzne opinie i recenzje nie są udostępniane.

Pozostałe pytania z działu: MP3, teledyski i lista przebojów


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies