Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Jak i jakie zdjęcia mogę zamieścić w swojej wizytówce?

 

Aby dodać zdjęcia do swojej wizytówki kliknij opcję Edytuj konto, a następnie Galeria zdjęć. W tym miejscu masz możliwość zakładania własnych albumów ze zdjęciami.

Udostępniając zdjęcie/wizytówkę do Serwisu, Użytkownik oświadcza, iż:

a) posiada on uprawnienia lub zgody wymagane przepisami prawa do tego, aby zdjęcie to mogło być udostępnione publicznie (opublikowane) na łamach Serwisu oraz w innych mediach i nie spowoduje to naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich

b) wyraża zgodę na oznaczanie zdjęć przez Administratora (bez ich istotnej modyfikacji; procedura oznaczania jest zautomatyzowana systemowo)

c) w przypadku skierowania przez podmioty trzecie jakichkolwiek roszczeń do Administratora, odnośnie naruszania jakichkolwiek praw do opublikowanego zdjęcia lub wizerunku osobistego osób trzecich, Użytkownik zobowiązuje się złożyć pisemne oświadczenie odpowiedniej treści, które uwolni Administratora od jakiejkolwiek odpowiedzialności w tym zakresie.

Zabrania się umieszczania na Koncie treści o zawartości pornograficznej, treści niezgodnych z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, normami społecznymi i obyczajowymi oraz sprzecznych z zasadami opisanymi w niniejszym regulaminie.

Pozostałe pytania z działu: Serwis


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies