Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Kto może się ubiegać o Konto PRO a kto o Konto Gwiazdy?

 


  • O Konto Gwiazdy starać się mogą wykonawcy mający na koncie co najmniej jedną płytę lub singiel wydany legalnie. Wyjątek stanowią wykonawcy z podziemia z bogatym dorobkiem fonograficznym, prezentujący wysoki poziom umiejętności artystycznych i cieszący się ogólnym szacunkiem wśród słuchaczy. Wszelkie kryteria przyznania konta Gwiazdy oraz przywileje jakie otrzymasz, gdy zostanie Ci ono przyznane, spisane są w regulaminie Konta Gwiazdy w edycji konta.
  • O Konto PRO mogą ubiegać się wyłącznie osoby prawne (firmy, fundacje, stowarzyszenie rejestrowe itp.). Wysyłanie zgłoszenia o nadanie opcji PRO wiąże się z przesłaniem skanu dokumentów rejestrowych firmy. Wszelkie kryteria przyznania konta PRO oraz przywileje jakie otrzymasz, gdy zostanie Ci ono przyznane, spisane są w regulaminie Konta PRO w edycji konta.

Pozostałe pytania z działu: Konta VIP, PRO i Gwiazdy


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies