Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Co to jest ban, jak długo trwa i za co się go dostaje?

 

Ban, czyli zablokowanie konta (hosta), nadawany jest za złamanie zasad obowiązujących na Portalu oraz za złamanie regulaminu Forum i Portalu.

Konto zostanie automatycznie odblokowane po upływie terminu kary. Pierwszy ban trwa dwa tygodnie, drugi cztery tygodnie, trzeci osiem tygodni... itd.

W niektórych przypadkach (szczególnych wykroczeniach, wielokrotnych kont itd.) moderator może nałożyć na konto od razu tzw. bana nieograniczonego czasowo (dziesięciokrotnego).

Ponadto użytkownik którego wizytówka z powodu złamania regulaminu zostanie czasowo zablokowana, założy sobie nowe konto, może otrzymać bana na czas nieokreślony na pierwsze konto oraz każde kolejne przez niego założone.

Pozostałe pytania z działu: Forum


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies