Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin
O Muzyce Rap i Hip-Hop

Piszcie tutaj o tym co związane jest bezpośrednio z muzyką rap i Hip-Hop. O koncertach, wykonawcach, imprezach, płytach.

Uwaga: Usuwane będą tematy i posty które obrażają i wyśmiewają wykonawców i ich fanów oraz takie które choć dotyczą muzyki nie są merytoryczną dyskusją i nie niosą ze sobą żadnej wartości. Dowiedz się więcej o zasadach korzystania z forum O Muzyce Rap i Hip-Hop.

Lista forów | Nowy temat | Szukaj | Pomoc | Moje wiadomości

Chcesz dodać komentarz? Zobacz:

anonim
Autor: eskobar   Link do posta
20:41:10, 20-02-03
kiedy mozna sie spodziewac 2 numeru bleka? bo juz wiara zapowiada demonstracje i zamieszki z policja przed siedziba redakcji
anonim
Autor: Grandmaster Grandmother   Link do posta
20:52:51, 20-02-03
Pod moim oknem zaplonela juz kukla Dobrgo Piotrka ;-].
anonim
Autor: Tek''   Link do posta
21:02:25, 20-02-03
z tego co wiem to czekają na Halle Berry, która ma na żywo podpisywać BLEKa w EMPIKU !!! WIĘC SPRAWDZIĆ TO KONIECZNIE !!! ;-)
anonim
Autor: Dobry Piotrek   Link do posta
22:04:08, 20-02-03
yo. bardzo sie ciesze z zainteresowania :) drugi numer, juz w o wiele wiekszym nakladzie wyjdzie 15 marca. taki tez bedzie prawdopodobnie juz odtad cykl wydawniczy - 15 co miesiac. w numerze wiele dobrego, bedzie jeszcze lepszy merytorycznie i o wiele lepszy graficznie niz w 1. staramy sie. ale konkretnie co bedzie nie napisze bo jeszcze nie czas na to. pozdrowki dla wszystkich co w nas wierza, szczegolnie dla Barta za fantazje :)
anonim
Autor: Grandmaster Grandmother   Link do posta
22:09:23, 20-02-03
Tylko mi sie kurka wodna nie spoznic bo 16 marca jade do Anglii i jezeli na podroz nie bede mogl wziac Bleka, to... ;P.
anonim
22:41:33, 20-02-03
...to Ci wysle do Anglii.
anonim
Autor: Retro   Link do posta
00:18:38, 21-02-03
"o wiele lepszy graficznie" trzymam za slowo ! holla !
.... - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: ....   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:06:56, 21-02-03
czekamy..
xxx - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: xxx   Link do posta
13:23:09, 21-02-03
no wlasnie, czekamy. lepiej zeby wyszedl na czas...
anonim
13:36:23, 21-02-03
spokojna glowa. mial byc miesiecznik i bedzie miesiecznik. 1,5-miesieczna przerwa miedzy nr 1 a 2 z roznych przykrych powodow, bedzie mam nadzieje najdluzsza przerwa miedzy wydaniami kolejnych numerow BLEK'a. ale nie mowie hop, nie jest rozowo, pieprzona recesja na reklamowym rynku na pewno nam nie pomaga...
anonim
Autor: pawelec   Link do posta
13:56:22, 21-02-03
widac ze przejechales sie na tym tam jak i moment
anonim
15:14:41, 21-02-03
tak pawle, ale sie nie poddaje (bedzie w ogole Moment 2?). postawilem wszystko na jedna karte.
Tymek - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: Tymek   Link do posta
15:18:32, 21-02-03
Moment 2 (luty/marzec) już niedługo... w granicach 2 tygodni w sklepach, wypas numer...
anonim
12:24:41, 28-03-03
graficznie bardzo dobry numer, palanty mysla ze traktuje Was jak konkurentow czy cos, ale to calkiem inne pisma - Blek, Moment, Klan, Slizg. i swietnie, nie ma jak roznorodnosc.
anonim
Autor: aj   Link do posta
17:11:54, 28-03-03
ja mam pytanie odnosnie strony bleka, albo ja jakis lamus robil albo mam zjebany monitor(ew karte graf.) mam ustawiona rodzielczosc 1024x768 i jakos kurwa ta stronka sie nie wyswietla poprawnie, jakies obciete to gowno po prawej, a z tego co widze tam jest napisane ze taka jest rekomendowana do ogladania tej strony, chyba ze zle widze bo akurat tam jest juz obciete, widze tylko 1024 a dalej nic, popracujcie najpierw nad stronka potem nad pismem. peace

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host zostanie zalogowany . Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2018 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies