Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin
O Muzyce Rap i Hip-Hop

Piszcie tutaj o tym co związane jest bezpośrednio z muzyką rap i Hip-Hop. O koncertach, wykonawcach, imprezach, płytach.

Uwaga: Usuwane będą tematy i posty które obrażają i wyśmiewają wykonawców i ich fanów oraz takie które choć dotyczą muzyki nie są merytoryczną dyskusją i nie niosą ze sobą żadnej wartości. Dowiedz się więcej o zasadach korzystania z forum O Muzyce Rap i Hip-Hop.

Lista forów | Nowy temat | Szukaj | Pomoc | Moje wiadomości

Chcesz dodać komentarz? Zobacz:

anonim
Autor: Redakcja BLEK   Link do posta
22:32:32, 27-03-03
Mamy świetną wiadomość dla tych z Was, którzy mieszkają w mniejszych miejscowościach i po BLEK'a muszą jeździć do większych miast, bądź dla tych, którzy z różnych powodów mają trudności z nabyciem BLEK'a (np. obywatele innych państw lub Ci, którzy akurat przebywają zagranicą). BLEK'a można już kupić również przez Internet, szczegóły znajdziecie w dziale kup on-line. -------------------------------------------------------------------------------- Od dziś, na stronie BLEK'a wiele pozytywnych zmian. M.in. dział empe3 zmienia swoją dotychczasową formę. Od tej pory, codziennie będzie pojawiać się jakaś nowa, świetna, kultowa piosenka, warto więc zaglądać na naszą stronę częściej. Każdy utwór, na stronie BLEK'a będzie dostępny, zgodnie z prawem, przez 24 godziny. Przypominamy Wam też, że po upływie tego właśnie czasu, należy skasować mp3 z dysku. Pozdrowienia.
Mar - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Autor: Mar   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:43:36, 27-03-03
na plus wam sie to zapisuje ..
doodson - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
22:58:14, 27-03-03
tam nic nie ma w on-line. wyjasnij sprawę. tam masz na on-line napisane żebyw placić 8 zeta na konto. no a przesylka? czas oczekiwania? gdzie to jest?
anonim
Autor: Dobry Piotrek   Link do posta
23:04:53, 27-03-03
tam jest wszystko co trzeba, w gruncie rzeczy to bardzo prosty mechanizm. wplacasz 8 zl i wypelniasz formularz. jak kasa wplynie na konto - my wysylamy Ci Bleka na nasz koszt.
anonim
02:14:09, 28-03-03
Blek wspiera akcje PAJACYK i pismo MY A TRZECI ŚWIAT.
02:52:44, 28-03-03
więcej info. coś mi tu śmierdzi z tym waszym kosztem. no chyba że wysyłacie ludziom pocztą morską co idzie 6 tygodni to może macie ze 2 zeta zysku
anonim
03:05:32, 28-03-03
czasem doplacamy, ale czego sie nie robi dla idei... pozdro
03:16:55, 28-03-03
mejla sprawdź
anonim
Autor: Wieshak   Link do posta
03:54:24, 28-03-03
Ziomki za oceanem, w iglach, w szałasach, na Seszelach, w dziuplach i pod chmurką. ZAMAWIAJCIE BLEKA skoro macie mozliwosc nikt nie pozałuje wrecz przeciwnie. Ja czytam i czytam i przeczytac nie moge tyle interesujących informacji tam jest :) Co do MP3 znając DePa to muzyczka do sciagniecia ze stronki bedzie pyszna jak kremowki papieskie, wiec bądzcie czujni i zagladajcie tam w poszukiwaniu perełek. Pozdrawiam P.S. Nnie sugerujcie sie IP ze podobne do DePa! Zaraz by jakiś orzeł wymyslił, ze to sam Dobry Piotrek zachwala swój magazyn. Wieshak poprostu ma przyjemnosc tez mieszkać w Błoniu :)
04:47:45, 28-03-03
wy coś musicie kombinować z tym blekiem... coś tu jest nie tak.. dopłacać? oka, poświęcę swoje 8 złociszy chociażbym dostał gazete wyborczą sprzed tygodnia. nara p.s. nie sugerujcie się moim IP. to nic że podobne do wszystkich innych na tym forum.
anonim
04:55:26, 28-03-03
doodson, nie badz konfidentem prosze ja Ciebie, nie roztrzasaj tak. to ze w tym kraju uczciwi ludzie stanowia 1%, nie znaczy ze wsrod tej garstki nie ma akurat redaktorow BLEK'a.
05:10:21, 28-03-03
zapłacę 8 zyli. to proste. tak wygląda marketing
anonim
12:18:00, 28-03-03
bingo.
anonim
Autor: KGB   Link do posta
14:33:06, 28-03-03
Chesz dowiedziec sie kto robi bleka? Jacy ludzie za tym siedz? Wejdz tutaj: http://www.hip-hop.pl/forum/read.php?f=4&i=10485908811230&t=10485908811230 przeczytaj ten temat a zobaczysz i przejrzysz na oczy
anonim
14:46:33, 28-03-03
za kazde wejscie na tamten topic gwarantowane bukkake u KGB!
anonim
14:51:41, 28-03-03
kiepskie masz te odzywki oj kiepskie coraz gorzej
anonim
Autor: Bro-Q Sambor   Link do posta
15:00:57, 28-03-03
a wiesz KGB co to bukkake?
anonim
15:02:35, 28-03-03
Grobelny, morda kurwo
anonim
15:03:56, 28-03-03
wiem, wiem dlatego mowie ze ma coraz gorsze odzywki
anonim
Autor: Bro-Q Sambor   Link do posta
15:13:55, 28-03-03
DP blagam odpisz na mejla bo musze zaraz isc
anonim
Autor: blabla   Link do posta
15:49:23, 28-03-03
KGB to internetowy pedał, który myśli, że wszyscy są takimi pacanami jak on i wszyscy będą jechali bezpodstawnie na to pismo. Człowieku jesteś śmieszny, a ja sie nie dziwie, że potem polscy raperzy mają tyle kawałków o tym miejscu, przecież to banda idiotów, celem jest tylko zaszkodzić kurwa innym, ktos napisal, że blek jest ok, to zaraz sie frajer wjebal i kurwa dal link do tego pierdolonego posta. Dajcie spokój... Ziom za ziomem , za ziomem ziom, wszyscy na forum fejmowi być chcą.....
skarap - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
15:57:52, 28-03-03
HAHAHA DOKLADNIE!!
anonim
16:26:08, 28-03-03
blabla powiedz gdzie napisalem, ze krytykuje blek? ja krytykuje postawe dobrego piotrka wiec nic ci do tego przeczytaj sobie zreszta ten psot to zrozumiesz "internetowy pedal" fajnie widzisz przez komputer? jestes niezly
anonim
17:09:29, 28-03-03
co do mp3, to mozecie nadsylac na maila redakcja@blek.pl swoje propozycje. peace.
anonim
21:30:03, 28-03-03
ok, nadchodzi ten wielki moment. sciagac jeszcze poki mozecie Marvina Gaye'a, bo za pol godziny pojawi sie nowy utwor.
anonim
02:13:55, 29-03-03
I juz na www.blek.pl pojawil sie przepiekny gospelowy utwor do sciagniecia.
anonim
Autor: DawajHajsSkurwysynu   Link do posta
08:41:51, 29-03-03
a ja i tak wole MOMENT
anonim
Autor: Tara | Metro Squad   Link do posta
08:51:37, 29-03-03
Ja o tej mp3 ze strony. Bardzo kurde swietny pomysł :) Bardzo kurde wolno się sciaga :'(
anonim
13:34:30, 29-03-03
Niestety, po pierwsze serwer jest poki co na laczu SDI, po drugie bardzo duzo osob sciaga jednoczesnie jak wynika ze statystyk.

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host zostanie zalogowany . Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2018 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies