Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl ť

imprezy

 
Top 10

Znajdziesz tutaj wszelkiego rodzaju informacje dotyczące nadchodzących imprez.

Polecamy również nasz kanał rss . Subskrypcja takiego kanału pozwala na łatwy dostęp do informacji o nadchodzących imprezach bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Jeżeli pragniesz umieścić informację o nadchodzącej imprezie, która jeszcze nie znajduje się na poniższej liście, kliknij dodaj wpis.

 
powrót do mapy całej PolskiPoniżej prezentowane są jedynie imprezy, które przy dodawaniu były oznaczone w polu województwo jako województwo pomorskie. Kliknij na mapce aby zmienić województwo.
Województwo: Wszystkie, Małopolskie, Mazowieckie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Wielkopolskie
RAP & HIP-HOP Festiwal Gdańsk 2020, impreza, koncert rap Hip-Hop29-02 (Klub Stary Maneż) - RAP & HIP-HOP Festiwal Gdańsk 2020:
Przed nami święto fanów klasyki hip-hopu! Pierwszy festiwal RAP & HIP-HOP w stylu 'oldschool' odbędzie się w Gdańskim klubie Stary Maneż, w niezwykłym dniu 29 lutego 2020-taka okazja zdarza się raz na...
Wszystkie dostępne w puli Hip-Hop.pl bilety zostały już zarezerwowane.
Ghostemane na trzech koncertach w Polsce!, impreza, koncert rap Hip-Hop19-03, 20-03, 21-03 (Klub Parlament) - Ghostemane na trzech koncertach w Polsce!:
Ghostemane wraca do Europy w ramach Hiadica Euro Tour, a w dniach 19-21 marca zaplanował prawdziwą inwazję na Polskę!19 marca wystąpi w Gdańsku w klubie Parlament, 20 marca w Warszawie w klubie Progre...
Wszystkie dostępne w puli Hip-Hop.pl bilety zostały już zarezerwowane.
Hip-Hop.pl © 2000-2020 ? kontakt ? redakcja ? reklama ? materiały promocyjne ? FAQ, pomoc i zasady ? Polityka Cookies ?