Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
, Brama 88, B.O.K (BiszOerKay DjPaulo), Boomer, Boomer/Ask, Virus, konkurs, rap Hip-Hop
Przed nami konkurs, w którym do wygrania jest zestaw następujących płyt.

1. Boomer&Ask "Gdzie Jest Vibe?" - premierowy projekt duetu Boomer&Ask. Album składający się z 12 utworów można już pobrać. Na płycie gościnie pojawili się: Cesar Comanche (Justuse League, USA), Kaze (RAWKUS 50,USA), LaikIke1, Raca, Stillo i VNM, warstwą muzyczną zajęli się: Expe, Kudel, Marsan,NNFOF, Oneno, Pikers, Returners, Szpalowski i Zioło, a winyl drapali: DJ Ike, DJ Krug i DJProx. Płyta wydana jest w formie klasycznego Boxa z 12 stronicową wkładką. We wkładce znajduje się ciekawa niespodzianka dla tych, którzy poza materiałem muzycznym cenią sobie dobrą poligrafie i nieszablonowe pomysły.

2. BOK "Raport z Walki o Wartość" - to stricte hip-hopowy materiał, który powstał w trakcie walki o jak najwyższą wartość płyty "W stronę zmiany..", nad którą cały czas BOK pracuje. Raport ze studyjnych sesji, tras i koncertów, raport który oddaje atmosferę zmagań grupy aby dać Wam krążek, który ma zamieszać polską sceną. Subiektywne spojrzenie na rzeczywistość przesiąkniętą dusznym zapachem studia, supportów, zapachem "siana" za zwroty i porannym "kacem" po nocy spędzonej w kombi. Raport z podróży przez nasze miasto, przez polską scenę, internetowe fora i "opiniotwórcze" serwisy. Raport dla otwartych głów, szerokich spojrzeń i jeszcze szerszych horyzontów.

3. Brama 88 "Dalej Bez Zmian" - Brama 88 (Dayson i Zizi) to klasyczny duet MC/producent, głęboko zakorzeniony w wałbrzyskim podziemiu. Przygotowaliśmy dla Was naprawdę konkretny materiał, brudne brzmienie i flow przywołujące skojarzenia z nowojorskimi podwórkami lat 90-tych.

4. Virus "Witaj W Domu" to pierwszy w całości solowy projekt Virusa. Wcześniej jego zwrotki można było usłyszeć gościnnie między innymi na płycie Emo - "Z Perspektywy Czasu". Mixtape "Witaj W domu" ukaże się na początku września nakładem niezależnej wytwórni 5osiem.

Aby je wygrać wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie, a potem mieć trochę szczęścia w losowaniu.
Weź udział w konkursie
Infinity
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:59:24, 26-08-10
Beka

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:05:59, 26-08-10
żadnej kurwa nie znam

redakcja
Temat został zamknięty, nie można do niego dodawać wypowiedzi.