Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
Przed nami kolejny konkurs z zestawem świetnych płyt do wygrania.

W skład nagrody wchodzą:

- Człowień & Shot "Do zobaczenia później" - Grill-Funk Records przedstawia najnowszą wspólną płytę Człowienia i Shota. Album zawierający piętnaście premierowych nagrań, zatytułowany został "Do zobaczenia później". Gościnnie na krążku pojawili się Haju Jot, Basia eM, Temate, Jazzy. Produkcją utworów zajęli się Eten, Golden, Mowglee, Haks, Brus, Art'em, Buli, Lolli, Goofer. Gramofony: Dj Jarzomb.

- Blow "Jeśli czujesz" - Blow ze swoim debiutanckim albumem "Jeśli czujesz" nie idą na łatwiznę. Wokalistka Flow i beatmaker Święty stawiają na analogowy soul z emocjonalnym, autobiograficznym tekstem podanym na hiphopowym bicie. Próżno szukać na ich płycie modnego elektro czy awangardowych, wymuszonych skojarzeń. Konsekwencja i nonkonformizm - za to pokochali Blow wydawcy z Alkopoligamia.com.

+ Drugi, bonusowy CD - Akustyczne wersje (fortepian, Flow + chórki) utworów takich jak "Co robić, co" czy "Gdy stoję w oknie" doskonale budują kameralny nastrój (łącznie jest 5 takich interpretacji)...

- The Pryzmats - "Balon" - The Pryzmats to kolektyw, który swoją muzyką pragnie przenosić więcej niż góry - z których pochodzą jego założyciele, których to różne charaktery oraz preferencje muzyczne wspólnie sięgają głęboko po inspiracje ale zachowują przy tym klasyczne podejście do Hip-Hop'u, tradycji tej kultury i jej elementów. Ep'ka pt. "Balon" tego hip-hop'owego livebandu, to 7 różnych kompozycji, zaproszeni ciekawi goście, ambitna muzyka i nie banalne teksty.

- KrzyHu "Ósemka" to drugi solowy album szczecińskiego rapera. Płyta zawiera mocne historie oparte na faktach oraz przemyślenia z życia codziennego. Gościnnie usłyszymy reprezentanta Poznania Ry23 (PDG). Głównym producentem muzycznym jest Daemo. Ilość utworów 15. Czas trwania płyty 55 minut. Całość wydana jest w ekskluzywnym DigiPacku.

- Legends & Diamonds - Szeroko pojęta sztuka ma swój początek w ludzkim umyśle. Najpierw musi pojawić się w nim pomysł, czasem mniej lub bardziej szalony nigdy jednak nierealny. Dowodem na to są działania Pawła "Tumbo" Szczyrby i ludzi, którzy uwierzyli w realizację projektu, który zrodził się w jego głowie, a swoje źródło miał w miłości do muzyki...

Aby wygrać ten zestaw, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.
Weź udział w konkursie