Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
Siódma odsłona line-upu przybliża nas do ostatecznego rozstrzygnięcia, gdyż przed nami jeszcze tylko dwa Błękitne Piątki. Już niedługo znany będzie pełny line-up 10. edycji festiwalu Hip Hop Kemp, która odbędzie się pomiędzy 18 a 20 sieprnia 2011.

W 2008 roku Fani undergroundowego rapu spotkali się już po raz siódmy w dniach 22-24 sierpnia. Nie zmieniła się miejscówka imprezy. Miasteczko festiwalowe wyrosło tradycyjnie na terenie Festival Parku, czyli dawnego lotniska w pobliżu Hradec Králové. Również podobnie jak w ubiegłym roku, Hip Hop Kemp tworzyło ponad 20 tysięcy uczestników z całego świata oraz 400 wykonawców.

Kolejny raz line-up prezentował się bardzo międzynarodowo. Pierwszymi na scenie reprezentantami Polski byli TPWC, więc Sokół i Pono razem z Ko1, czyli członkowie ZIP składu. Ci, którzy tamten koncert widzieli, zapamiętali także niemiecki akcent- Toony'ego, który "supportował" TPWC, wykonując między innymi niemiecką wersję kawałka "W Aucie". Kolejnym przedstawicielem Niemiec był Kool Savas, który swoim występem udowodnił, w jak świetnej formie jest niemiecki rap. O odrobinę, a raczej dużo funku na Hip Hop Kemp zadbał O.S.T.R., który wystąpił razem z zespołem Sofa. Z niesamowitym flow i energią reprezentowali Szwecję w bardzo deszczowo-błotnistej atmosferze Looptroop Rockers, którzy zostali ogłoszeni gwiazdami 10.edycji Hip Hop Kemp przy okazji drugiej odsłony line-upu. Zaraz po ich koncercie na scenę wkroczyli EMC z Masta Ace’m na czele, dając niesamowite show i prawdopodobnie jeden z najlepszych koncertów jaki miała przyjemność podziwiać kempowa publika. Niemniej energii zafundowali również Mr Lif i Akrobatik. The Perceptionists swoim inteligentnym rapem dobrze podziałali na umysły kempowiczów. A słowaccy przedstawiciele hardcore rapu - Kontrafakt dali występ pełen zwrotów akcji. Nie zawiedli również headlinerzy tamtej edycji festiwalu , czyli The Roots. Świetnie rozumieli się z kilkunastotysięczną publicznością, a swoją formą udowodnili, że wcale nie kończą kariery. Organizatorzy wykonali głęboki ukłon dla fanów rapu w kobiecym wydaniu tworząc U.N.I.T.Y. Stage, gdzie występowały jedynie panie, m.in. Yarah Bravo czy też Roxanne Shante.

Niestety 2008 rok dosięgła "klątwa faraona". Na Kempie z powodów komunikacyjnych, czy też zdrowotnych nie pojawili się AOTP oraz Pharoahe Monch. I to właśnie MC z Nowego Yorku jest kolejnym artystą, który w sierpniu zawładnie sceną w Hradec Kralove. A kto oprócz niego? Znakomity wokalista Mayer Hawthorne zagra wraz z live bandem, mieszkający od kilku lat w Czechach amerykański raper Nironic zagra z jednym z czołowych, lokalnych producentów o ksywce - KMBL. Legenda czeskiej sceny DJ Wich wystąpi wspólnie z Indym oraz LA4. Szansę na odkupienie otrzyma Ten Typ Mes, który wystąpi z alkopoligamia.com Crew. Tę odsłonę lineupu zamykają Słowacy Vec & Zverina.

Już za tydzień, 13 maja przedostatni odcinek historii festiwalu Hip Hop Kemp, który będzie poświęcony jego ósmej edycji, która odbywała się od 20 do 22 sierpnia 2009.

Bilety normalne i karnety VIP na festiwal w promocyjnych cenach można kupić

w Polsce w przedsprzedaży przez internet oraz punktach sieci Eventim.

Stasiak
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:01:11, 06-05-11
MES SIE NAJEBIE

zjemciepizdo
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:37:36, 06-05-11
TEN TYP MES!

pasqd
Autor: pasqd   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:13:27, 06-05-11
10 HHK, a Peja przez te 10 lat ani razu nie był zaproszony jako artysta. O czymś to świadczy :)
-----------
Ostatnia edycja: 2011-05-06 13:13:41

AntyProstoFan
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:33:15, 06-05-11
to świadczy tylko ze Peja, z taką morda nie nadaje się na takie poważne imprezy

pasqd
Autor: pasqd   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:39:39, 06-05-11
Wygląd nie ma nic do rzeczy, wydaje mi się, że nie jest dostatecznie wartościowym wykonawcą, by go na takiej imprezie prezentować.

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:44:11, 06-05-11
zamiast jarać się legendami sceny takimi jak Pharoahe to wy kurwa o peji! co za żenada do chuja. Pewnie wiekszosc debili jedzie tam na polskich wykonawcow chociaz mozna zobaczyc ich w kraju i robia wioske bo ktos kto jara sie Peja musi byc burakiem. bless yo lamy!!!

kmilek123
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
08:09:09, 08-05-11
TWÓJ STARY TO LAMA ,A TWÓJ WUJAS TO PANTERA

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:13:13, 08-05-11
a twoja stara jest kurwa i przez to nie wiesz kim jest twoj stary geju zajebany

wisnia1309
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:55:42, 08-05-11
Beka z penera zawsze:)Podobno kamerzysta bedzie to krecil:)Peja moze zagrac dla meneli spod zabki:)

redakcja
Temat został zamknięty, nie można do niego dodawać wypowiedzi.