Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: , wiarygodność wysoka
Dodane:
, O.S.T.R., Afront, Wyga, rap Hip-Hop
Maxi-singiel "Serce, rozum & głos" to zapowiedź debiutanckiego albumu Jana Wygi, rapera kojarzonego do dziś głównie z łódzkim zespołem Afront. Wyga, obecny na scenie od 13 lat, pierwsze kroki na scenie stawiał u boku O.S.T.R.a w legendarnej formacji LWC.

Materiał zawiera 3 premierowe utwory w różnorodnej stylistyce - od klasycznego, funkującego brzmienia tytułowego numeru, przez klimatyczny chillout w "Zawijam, odpalam", aż po ocierające się o rapcore "Nielegalne radio" Za stojącą na światowym poziomie produkcję odpowiedzialny jest Marek Dulewicz, a miejsce za gramofonami zajmuje DJ Flip - nastoletnia nadzieja polskiego turntablismu.

Krążek dopełniają remixy autorstwa czołowych polskich beatmakerów, oraz zaskakujący posse cut z udziałem 5 raperów z Polski i Wielkiej Brytanii. Limitowany nakład, wspaniałe wydanie autorstwa sewerX.com oraz niedostępność w oficjalnym obiegu, sprawiają, że "Serce, rozum & głos" stał się przedmiotem pożądania każdego fana ambitnego rapu jeszcze przed dniem premiery.

Premiera 20.10.2011
Maxi-singiel promujący album "wyga.co"

1. Serce, rozum & głos
2. Zawijam, odpalam
3. Nielegalne radio (feat. Bakflip)
4. Serce, rozum & głos (remix feat. Flint, Ras, Te-Tris, Igor Seider, Dan Fresh)
5. Serce, rozum & głos (O.S.T.R. remix)
6. Serce, rozum & głos (Metro remix)
7. Serce, rozum & głos (Ment XXL remix)
8. Serce, rozum & głos (Atlon Remix)

produkcja: Marek Dulewicz
scratch: Dj Flip
nagranie, mix & mastering: NC Studio

Więcej informacji: wyga.co

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-200-222-93.compute-1.amazonaws.com (34.200.222.93). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.