Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Snoop Lion Ft. Mavado & Popcaan - "Lighters Up" - teledysk

Snoop Lion Ft. Mavado & Popcaan - "Lighters Up" - teledysk

Autor: ikona gwiazdy Hip-Hop.pl ikona konta VIP Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Snoop Lion Ft. Mavado & Popcaan - "Lighters Up" - teledysk, Snoop Dogg aka Snoop Lion, rap Hip-Hop
Snoop Lion, raper znany do niedawna jako Snoop Dogg, powraca w nowym, zapowiadanym od dawna reggae-owym wcieleniu. Wiosną, na mocy nowego kontraktu z Sony Music ukaże się jego pierwsza płyta "Reincarnated" a już dzisiaj możemy obejrzeć klip do pierwszego oficjalnego singla z tego wydawnictwa: "Lighters Up".

Do gościnnego udziału w utworze - jak i teledysku - Snoopowi udało się zaprosić uznane gwiazdy dancehallu Mavado i Popcaana, reprezentujących dwa różne zwaśnione regiony Jamajki. To najlepszy dowód na to, że przesłanie pokoju i jedności, jakie w swojej muzyce głosi 'nawrócony' Snoop Lion, ma odzwierciedlenie też w 'realnym' życiu. Produkcją całej płyty zajęli się Diplo i Major Lazer.

Warto dodać, że premierę płyty poprzedzi wejście na wielkie ekrany filmu dokumentalnego 'Reincarnated', będącego filmowym zapisem przemiany Snoopa, jaka narodziła się w nim po wizycie na Jamajce. Zakwalifikowany do oficjalnej selekcji Toronto International Film Festival obraz w wybranych krajach zobaczyć będzie można od 15 marca.

"Każdy ma prawo decydować o swoim losie" mówi Rohan Marley, syn Boba Marleya i ambasador marki House of Marley. "Potrzebujemy więcej braci, którzy jak Snoop Lion, odkrywać będą ruch Rastafari, poszukiwać prawdy w życiu, głosić dobroć Jah."
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-200-222-93.compute-1.amazonaws.com (34.200.222.93). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.