Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

"Panny Wyklęte" (Mona, Gonix, Lilu, Paresłów...) - preorder

zobacz też!
Bladee na dwóch koncertach w Polsce!, news, rap Hip-Hop
Bladee wraca do Polski na dwa koncerty!Bladee, czy...
QUEBONAFIDE - O CO NAPRAWDĘ CHODZI W ROMANTIC PSYCHO? - JRTP, Quebonafide, news, rap Hip-Hop
Quebonafide wrócił po 1,5 roku nieobecności w inte...
ERO: "Nagrywam materiał na nową płytę", Ero, news, rap Hip-Hop
Gościem dzisiejszego wydania magazynu WuDoo będzie...
Młody reprezentant Def Jamu z kolejnym singlem, news, rap Hip-Hop
Twórca takich kawałków jak "Impreza" (15 milionów ...
"Królu Złoty" na drugim miejscu OLiS. Nowy klip od Bonsona, Bonson, news, rap Hip-Hop
Wytwórnia Def Jam Recordings Poland, pomimo aktual...

"Panny Wyklęte" (Mona, Gonix, Lilu, Paresłów...) - preorder

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
"Panny Wyklęte" (Mona, Gonix, Lilu, Paresłów...) - preorder, Paresłów, Sistars, Lilu, Mona, Marika, Gonix, rap Hip-Hop
Album "Panny Wyklęte" to najnowszy projekt muzyczny Darka Malejonka, Maleo Reggae Rockers i wybitnych artystek polskiej sceny muzycznej zainspirowany losem Żołnierzy Wyklętych, dla których walka o Wolną Polskę nie skończyła się wraz z zakończeniem II wojny światowej. Płyta, której premiera przewidziana jest na 14 września dostępna jest już w przedsprzedaży.

Płyta "Panny Wyklęte" zostanie wydana 14 września 2013 przez Fundację Niepodległości w ramach kampanii ROK ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH oraz firmę Fonografika, która od dziś (27.08.2013) oferuje album w formie przedsprzedaży. Do każdej płyty dołączony jest unikatowy tatuaż "Inka"!

Zamów preorder: www.fonoszop.pl

Płyta wprowadza w niezwykły nastrój i nie chodzi tu tylko o zadumanie się nad tym wstrząsającym czasem naszej historii. Niezwykłe w niej jest to, że słuchając tych utworów przeżywa się i momenty solidarności z bohaterami tekstów, gotowości do walki o pamięć  Niezłomnych na przemian z buntem, bezradnością i wzruszeniem takim do łez i dreszczy... Utwory oddają uczucia, które towarzyszyły tamtym ludziom i tamtym czasom. Słowa wbudowane są w niezwykłą muzykę, tak różnorodna jak różnorodne są teksty i ich Autorki. Każda wokalistka śpiewa w zgodzie z tym co czuje, wszystkie napisały teksty pod dyktando serca przejętego losami Wyklętych. Poza utworem Pań Przybysz - wszystkie pieśni - od soulowych, reggae'owych przez rap po wręcz metalicznego rocka - to muzyczne pióro Darka Malejonka.

Do walki o dobre imię polskich bohaterów Darek zaprosił: Anię Brachaczek, Gonix, Halinkę Mlynkovą, Ifi Ude, Kasię Kowalską, Lilu, Kasię Malejonek, Marcelinę, Marikę, Monę, duet Paresłów (Dore i Fala), Annę Przybysz, Natalię Przybysz, Paulinę Przybysz. Wszystkie Artystki zaśpiewały tak niesamowicie, jak tylko może zaśpiewać kobieta - o mężczyźnie, za którym tęskni, o którego się boi, którego traci i którego kocha i szanuje. Kobieta osłabiona brakiem mężczyzny, ojczyzny i troska o codzienność a mimo to mocna wiarą, wiernością i miłością. Ekstremalnie niebezpieczne czasy, gdzie życie ociera się o śmierć, miłość i wierność duszona jest nienawiścią i zdradą, gdzie Niezłomnych wychowanych na świętościach: Bóg, Honor Ojczyzna  - historia wciągnęła w czasy zła,  donosów, strachu i kolejnego politycznego poddaństwa. Te moce stworzyły płytę która jest symbiozą misterium dla ducha i uczty dla ucha. Prawdziwy polski elementarz  patriotyzmu i śpiewnik, który powinien znaleźć się w każdym polskim domu. Projekt wsparty honorowymi patronatami najważniejszych polskich instytucji: Instytutu Pamieci Narodowej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

01. SIŁA - Mona
02. ON NIE ZAPOMNI - Marcelina
03. NIEZŁOMNI - Kasia Kowalska
04. JEDNA CHWILA - Kasia Malejonek
05. HEROINA - Gonix
06. JEST MI ZIMNO - Ania Brachaczek
07. INNA - Ifi Ude
08. PANIE GENERALE - Halinka Mlynkowa
09. NOCNA ZMIANA - Dore
10.WALCZYK - Lilu
11. MODLITWA DZIEWCZYŃSKA - Marika
12. KAWKA NA ORDYNACKIEJ - Paresłów
13. CZARNO BIAŁY - Siostry Przybysz
14. PRAWEM WILKA - Marcelina
15. NOC - Ania Brachaczek, Darek Malejonek
16. ETIUDA REWOLUCYJNA


Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-202-44.compute-1.amazonaws.com (34.204.202.44). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.