Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

THS Klika w Kont(r)wywiadzie Hip-Hop.pl - Zadaj Pytanie!

THS Klika w Kont(r)wywiadzie Hip-Hop.pl - Zadaj Pytanie!

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
THS Klika w Kont(r)wywiadzie Hip-Hop.pl - Zadaj Pytanie!, THS Klika, rap Hip-Hop
17 maja 2014 nakładem Slang Records we współpracy z Fonografiką ukazał się trzeci już albumu warszawskiego zespołu z południowej Pragi - Ths Klika zatytułowany "Dla dzielnic muzyka".

Płyta utrzymana jest w charakterystycznym wyjątkowym dla Tehaesów podwórkowym, ulicznym stylu lat 90 - tych, brudne sample, mocny przekaz i śpiewane refreny. Prawdziwa uczta dla prawdziwych słuchaczy Hip-Hopu.

Poza Romanem i Sują na płycie występuje elita warszawskiej rapowej sceny: Juras, Pono, Hudy HZD, Jaźwa ZIP i wielu innych. Za warstwę muzyczną odpowiada Dj 600V, Szczur, Raders, Piotras, Głośny, Zbyhu Zhnn, Zbylu i Orło ZWB, za skrecze Dj Def, za mix i master Raders.

W związku z powyższym Hip-Hop.pl i Slang Records zapraszają na kolejny Kont(r)wywiad, czyli do przesyłania Waszych pytań do THS Kliki. Pytania należy przesłać na adres redakcja@hip-hop.pl do 25 czerwca, w tytule wpisując Wywiad z THS Klika. Wśród osób które zadadzą najciekawsze pytania rozlosujemy płyty "Dla dzielnic muzyka".

*UWAGA! Wraz z pytaniami prosimy o podanie swoich danych teleadresowych (imię, nazwisko, ulicę, nr domu, kod, miasto, nr telefonu).

Zebrane pytania przekażemy do Slang Records, a gotowy wywiad opublikujemy na Hip-Hop.pl.