Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona gwiazdy Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, cezet, rap Hip-Hop
Album "Hobby" to w pełni solowa produkcja podkarpackiego rapera, który w swoim dorobku ma na koncie trzy krążki z pod znaku Projekt Priorytet gdzie ostatni z nich "Zamyśliłem się" został miło przyjęty.

Przy produkcji obecnego albumu uczestniczyli:
- Homex który miał największy wpływ na kształt tego materiału będąc masteringowcem w swoim Homerun Studio i który sam gości na tej płycie w jednym z numerów, gdzie obok niego wystąpiło dwóch znakomitych muzyków Jazzowych - Maciek Czarnik oraz Krystian Balawender.
- Pawko szeroko znany i ceniony producent związany stricte z ekipą Pasjonatów, działający na rynku polskim od dwóch dekad. Jego unikalne brzmienie w dwóch z numerów przenosi odbiorcę w swoisty klimat hip-hop'u lat 90-tych
- Babek młody beatmaker, który powoli udowadnia swoją pozycję na rynku polskim poprzez takie produkcje jak choćby ta znana z płyty HuczuHucza "Najdalej"
- Cezet 1/2 ekipy Projekt Priorytet z którym to Czesiek miał przyjemność współpracować przy okazji ich wspólnych projektów. Ciekawi jego odskocznia od brzmienia do którego zdążył nas przyzwyczaić eksperymentując i dając wyzwanie swojemu koledze z ekipy.

Jako goście na płycie to tylko wyżej wymieniony Homex i Pieluchowsky. Drugi z nich w niedługim czasie wyda reedycję swojej ostatniej EP "Albo oddaj to swojej matce, ona wie jak zrobić to lepiej" w formie cyfrowej, będzie to następstwem podjęcia współpracy z niezależnym wydawnictwem 83Nagrania - należącym do Cześka i Cezeta.
anonim
Autor: 4564646   Link do posta
18:12:02, 26-05-15
Tak sie robi rap. Jebane niedojeby mózgowe bierzcie przykład

redakcja
Temat został zamknięty, nie można do niego dodawać wypowiedzi.