Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona gwiazdy Hip-Hop.pl ikona konta VIP Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, Pono, Ero, rap Hip-Hop
Dzisiejszą premierę nowej płyty Pono - "Bunt", artysta oraz DistrictArea świętują kolejnym teledyskiem, obrazującym utwór "Wiedząc co się liczy" z gościnnym udziałem Ani Kandeger, DJ DEF oraz Ero JWP.

"Wiedząc co się liczy" to czwarty singiel z płyty - wcześniej w sieci pojawiły się już teledyski do numerów "Przebudzenie", "To Syndrom". oraz "W poszukiwaniu stanu świadomości".

Album "Bunt" autorstwa Pono to 17 utworów składających się na spójną opowieść historii jednego człowieka, który w ciągu 24 godzin pod wpływem opisanych na płycie wydarzeń zupełnie zmienia postrzeganie swojego świata - co doprowadza go do świadomego buntu. Historię opowiedzianą przez rapera uzupełniają goście: Ania Kandeger, ZuoZone, Zipera, Ero (JWP Crew), Kazan, HzD i DJ Def. Spójność muzyczną albumu zapewnia autor całej muzyki na płycie - Szczur z JWP Crew.

Każde przebudzenie to syndrom zmiany światopoglądu w zniewolonym świecie, gdzie ludzie karmieni nadzieją są, po to byś zrozumiał, że w poszukiwaniu stanu świadomości, wiedząc co się liczy i co ma tak naprawdę znaczenie, żyje się dla uśmiechu czekając na krytyczny moment, co powoduje w człowieku bunt. To wszystko.
BLIZNA TY HUJU GDZIE JEST MOJ TELEFON
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:04:10, 21-11-15

niebrakgiba
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
08:01:36, 22-11-15
Ale czad

anonim
Autor: nononono   Link do posta
10:55:43, 22-11-15
Przetrzepałbym jej to chude dupsko. Tyle na temat tego kawałka

GRUBA BEKA.
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:25:07, 23-11-15
PRZECZEPAĆ TO TY MOŻESZ KUNDLOWI POD TRZEPAKIEM PRZYGŁUPIE AHAHAHAH^^

redakcja
Temat został zamknięty, nie można do niego dodawać wypowiedzi.