Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Arkadio - SEDNO - nowy singiel co poniedziałek!

zobacz też!
Bilon HG x Kaczy Proceder ft. Bob One - "Chodź ze mną"  klip, news, rap Hip-Hop
Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku od Bilon...
Opał ft. Szymi Szyms - "Drop" - klip, news, rap Hip-Hop
Voodoo wraz z Brain Dead Familia prezentują pierws...
Qry x ZetHa ft. Szpaku "Kadr" klip z nowej płyty "Resoraki", news, rap Hip-Hop
Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku od raper...
Skorup x Młody ft. Joka - "Jacy my" - klip, news, rap Hip-Hop
MaxFloRec prezentuje teledysk "Jacy my" Skorupa i ...
23. splash! 2021: A$AP Ferg, BBNO$, sido w Ferropolis!, news, rap Hip-Hop
Line up 23. edycji splasha! nabiera rumieńców. Po ...

Arkadio - SEDNO - nowy singiel co poniedziałek!

Autor: ikona gwiazdy Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Arkadio - SEDNO - nowy singiel co poniedziałek!, Arkadiozdw, rap Hip-Hop

Z pierwszymi dniami września sądecki raper Arkadio rozpoczął realizację ambitnego internetowego projektu, do którego zainspirowali go uczestniczy prowadzonych przez niego spotkań "Rób to co kochasz"

 

Arkadio, który na co dzień koncertuje, nagrywa, pisze i przemawia, inspirując ludzi, aby robili to co kochają, postanowił z jeszcze większą intensywnością i wykorzystując wirtualne możliwości :) docierać do swoich odbiorców, od poniedziałku do piątku z nową wartością, publikując w każdy poniedziałek nowy singiel, inspirując cytatami z utworów, prowadząc regularnego autorskiego vloga i przygotowując co tydzień nowe niespodzianki i konkursy.

 

"Powodem całego działania jesteś Ty! Odczytuję wiadomości po koncertach i spotkaniach "Rób to co kochasz", które prowadzimy" - mówi Arkadio - Często zadajesz w nich pytanie - co dalej? Co po pierwszym kroku? Dlatego postanowiłem, że będę z Tobą w kontakcie na bieżąco!"

 

W poniedziałek (5 września) Arkadio opublikował pierwszy z tej serii klip do singla "Sedno" który znaleźć możemy na kanale YouTube RTCK.TV pod adresem  youtu.be/x5RO3CRndLw Od jutra - w każdą środę Arkadio opublikuje na blogu RTCK swój autorski vlog - www.rtck.pl/blog/, a w czwartki na jego profilu na facebooku freestyle live.

 

"Zaczęło się od "tłustego freestylu", który odbywa się cyklicznie w każdy czwartek. Ty wrzucasz mi tematy podczas transmisji live - a ja w tym samym momencie o nich rapuje. Postanowiłem poszerzyć to działanie na cały tydzień. Stąd np: co poniedziałek premiera całkiem nowego singla, a w środę vlog. Pewnie zastanawiasz się - ile można wytrzymać, wypuszczając nowy utwór co tydzień. Obserwuj więc i sam się przekonaj!"

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-205-109-152.compute-1.amazonaws.com (18.205.109.152). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.