Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Kompozycja Idealna - projekt Rasa i Wojtka Mazolewskiego

zobacz też!
Szef wytwórni Asfalt Records opowiada jak działa OLiS, Asfalt Records, Rasmentalism, news, rap Hip-Hop
Gościem audycji Rasa emitowanej na antenie newonce...
Leh ft. Kosi JWP - "Szczere gówno" - Singiel z nowego albumu, news, rap Hip-Hop
Zapraszamy do przesłuchania nowego kawałka od Leha...
Raszu x Zet "Patrzę w Niebo" (video), news, rap Hip-Hop
Numer "Patrzę w Niebo" zapowiada wspólny projekt "...
Najnowszy klip Bonusa RPK z gościnnym udziałem Białasa, news, rap Hip-Hop
"Rodeo" to trzeci singiel promujący solowy materia...
"Nemo" - singiel zapowiadający nowy album Young Igi'ego, news, rap Hip-Hop
Singiel "Nemo" zwiastuje nadchodzące, nowe wydawni...

Kompozycja Idealna - projekt Rasa i Wojtka Mazolewskiego

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Kompozycja Idealna - projekt Rasa i Wojtka Mazolewskiego, Rasmentalism, rap Hip-Hop
Połączenie jazzu z rapem, czyli koncert Wojtka Mazolewskiego i Rasa z Rasmentalizmu w ramach projektu Kompozycja Idealna!

Tylko mistrzowie znają przepis na Idealną Kompozycję. Stąd projekt muzyczny jazzowego maestro Wojciecha Mazolewskiego i mistrzowskiej whisky Ballantine’s 12YO, będący częścią platformy koncertowej True Music. W ramach projektu zaplanowano trasę koncertową w największych miastach w Polsce. Serię koncertów z udziałem wyjątkowych gości rozpoczął wspólny występ Wojtka Mazolewskiego i Arka Sitarza, znanego jako Ras. Przy wyjątkowym połączeniu jazzu z rapem bawiły się tłumy!

Królestwo dobrego dźwięku

Wspólny występ Rasa z grupy Rasmentalizm i Wojtka Mazolewskiego to pierwszy z zaplanowanych koncertów, który odbył się w ramach trasy „Kompozycja Idealna” będącej częścią platformy koncertowej True Music. W minioną niedzielę, 28 stycznia, to wyjątkowe wydarzenie muzyczne porwało tłumy w katowickim klubie Królestwo! To wszystko dzięki połączeniu niesamowitej energii quintetu Wojtka Mazolewskiego z raperską charyzmą Arka Rasa Sitarza.
Gościem kolejnego koncertu Wojtka Mazolewskiego i marki Ballantine’s 12YO będzie artystka soul oraz R&B, która na rodzimym rynku muzycznym znana jest już od wielu dobrych lat. Jej nazwisko zostanie ujawnione w Social Media marki Ballantine’s już wkrótce!

Bilety  na kolejny koncert już w sprzedaży poprzez serwis

True Music

Kompozycja Idealna jest kolejną aktywacją w ramach Ballantine’s True Music. Muzyka jest elementem silnie zakorzenionym w DNA marki, czego efektem są liczne współprace marki z najlepszymi wykonawcami. True Music to odzwierciedlenie idei wedle której, najlepsza muzyka tworzona jest przez ludzi, dla których najważniejsza jest pasja i odwaga przekraczania artystycznych barier. Platforma koncertowa True Music ma na celu zapewnienie wsparcia irozgłosu artystom, którzy – zgodnie z dewizą marki Ballantine’s – są autentyczni i nie boją się realizować swoich marzeń. Jednym z największych projektów realizowanych w ramach platformy był Ballantine’s x Boiler Room’s – seria koncertów m.in. w Brazylii, Rosji oraz w Polsce.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-196-5-6.compute-1.amazonaws.com (54.196.5.6). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2018 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies