Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

"Duży w Maluchu" na fejmie Queby?

zobacz też!
Raszu x Zet "Patrzę w Niebo" (video), news, rap Hip-Hop
Numer "Patrzę w Niebo" zapowiada wspólny projekt "...
Najnowszy klip Bonusa RPK z gościnnym udziałem Białasa, news, rap Hip-Hop
"Rodeo" to trzeci singiel promujący solowy materia...
"Nemo" - singiel zapowiadający nowy album Young Igi'ego, news, rap Hip-Hop
Singiel "Nemo" zwiastuje nadchodzące, nowe wydawni...
Kolekcjonerskie wydanie Taco Hemingwaya na winylu!, news, rap Hip-Hop
Wydana w 2016 płyta Taco Hemingwaya pt. "Marmur" t...
Szef wytwórni Asfalt Records opowiada jak działa OLiS, Asfalt Records, Rasmentalism, news, rap Hip-Hop
Gościem audycji Rasa emitowanej na antenie newonce...

"Duży w Maluchu" na fejmie Queby?

Autor: ikona gwiazdy Hip-Hop.pl, wiarygodność średnia
Dodane:
"Duży w Maluchu" na fejmie Queby?, Quebonafide, rap Hip-Hop
W ostatnim tygodniu lawinę komentarzy wywołał film jednego z Youtuberów, autora serii wywiadów pt. 'Duży W Maluchu', który po braku autoryzacji na wywiad z Quebonafide postanowił nagrać materiał o tym, dlaczego raper nie zgodził się na opublikowanie wywiadu.

Zdarzają się sytuacje, że dziennikarz ustawia się na wywiad z raperem i wywiad ten:
a) jest już przestarzały i nieadekwatny do sytuacji na rynku;
b) przy nagrywaniu wywiadu może popsuć się dźwięk w jego trakcie albo można wystąpić kiepska jakość obrazu;
c) może się pojawić wiele innych jeszcze różnych sytuacji;
d) z wyjątkiem tego, że może wszystko wypalić i dziennikarz może nie dostać zgody na autoryzację - tak jak miało to miejsce u Filipa Nowobilskiego, znanego szerzej jako Duży w Maluchu.

A co można z tym fantem zrobić? - Dokładnie, zrobić o tym film na Youtube i postawić w niekorzystnym świetle swojego rozmówce. Tak też zrobił prowadzący kanał Youtube'owy Dużego w Maluchu. Dnia 9 maja wrzucił na swojego Youtube'a film, w którym tłumaczy dlaczego nie doszło do wypuszczenia wywiadu, tłumaczy w nim m.in. to, że Quebonafide wraz z managerem nie godzą się na wyemitowanie w całości tej rozmowy, a więc mówiąc krótko - nie ma autoryzacji!

Co w takim momencie robi Filip Nowobilski? - Oczywiście recenzuje wywiad z raperem w swoim oświadczeniu, na którego - przypomnę - nie dostał autoryzacji. Można się zastanawiać czy takie zachowanie jest atencyjne. Według mnie... Nie, nie ma żadnego cienia wątpliwości. Tak, to zachowanie jest atencyjne. Nie ma co się oszukiwać. Raper z Ciechanowa jest w trójce (obok Palucha i Taco Hemingway'a) najpopularniejszym raperem, z top 3 liczbami na rynku, więc wybicie się na szefie QueQuality nic, poza dużą ilością wyświetleń pod tym filmikiem nic mu nie da.

Środowisko hip-hopowe - znając je - mocno dywaguje nt. tego materiału, więc można sobie zadać teraz pytanie: czy raperzy będą skłonni wsiadać i rozmawiać z tym człowiekiem? Według mnie patrząc od strony czysto marketingowej nie do końca. Owszem jest to dodatkowa promocja, być może otworzenie się na nowych słuchaczy i zarazem pozyskanie ich, ale z drugiej strony może być też bunt środowiska i kategoryczny zakaz publikacji rozmów z Dużym w Maluchu (tych, które jeszcze czekają na autoryzację u raperów). Wróćmy do tego pozytywnego rozpatrzenia sprawy i stanę trochę w obronie Youtubera. W swoim materiale mówi on, że Quebo chciał się jeszcze raz z nim spotkać, lecz do ponownego spotkania nie doszło.

Quebonafide olał człowieka. Nie chcę insynuować, że była połowa składu Yochimu jest zła czy taka, czy inna, czy owaka, ale może po prostu nie radzi sobie z hypem jaki jest na niego, może po prostu ten hype go przerasta? - Bardzo możliwe.

Rozmowy z raperami nie występują u tego osobnika merytorycznie na wysokim poziomie, ale przez to, że ciechanowski MC mało udziela wywiadów, to jego fani mogliby go poznać z nieco innej strony, a nawet mogliby się jeszcze bardziej zbliżyć do niego, zważywszy na fakt, że ciężko jest teraz o kontakt z Kubą. Cała historia przeniosła się dalej na Instagramy obydwu zainteresowanych osób: Filipa oraz Quebonafide. Pierwszy uszczypliwość wobec swojego oponenta zastosował raper, gdzie Youtuber nie był dłużny stronie przeciwnej, mówiąc, na InstaStory, że kusi go zdradzenie rozmowy prywatnej i upublicznienie jej. Tak, ale w swoim materiale mówił, że zachowa się honorowo. No to ci dopiero hipokryzja, w krótkim odstępie czasu...

Uważam, że Quebonafide nie jest bez winy, bo odegrał swoją winę, ale z kompletnego idiotyzmu, bez żadnego kunsztu wyrafinowania pokazała się druga strona. Łatwo jest przedstawić kogoś w negatywnym świetle, bo rap jest popularny, bo by się cyferki zgadzały, bo pieniążki fajne wpadłyby za wyświetlenia za ten wywiad, ale szkoda, że ta strona nie pomyślała o przyszłości, tylko tym co jest teraz... Quebonafide zaczął gwiazdorzyć, każdy trzeźwo myślący, patrzący na scenę słuchacz rapu dawno już to zauważył, ale w tym konflikcie jest na pozycji wygranej z góry.

anonim
Autor: Vi Waldi   Link do posta
10:29:16, 15-05-18
Wychodzi po raz kolejny jaki z Quebo jest gwiazduś i zapatrzony w siebie raperzyna. W USA są artyści, którzy kreują tą ewolucję hip hopową i potrafią być "humble". Quebo swoim stylem nic nowego nie wnosi na scenę ogólnoświatową, jest jedynie kolejną kopią rapu zza oceanu, a kreuje się na geniusza tego gatunku (udaje, że wnosi coś nowego, niestety nie...). Jedynie nastolatki z naszego kraju dają się nabierać na tą "ewolucję" w wykonaniu Quebonafidy lub ogólnie ludzie zamknięci na muzykę zagraniczną, dla których  taki Que jest objawieniem.

Niestety Quebo zachowuje się jak klaun, który owszem ma umiejętności na poziomie, ale żółć w postaci sławy i bycia celebrytą zalała mu mózgownicę.

anonim
Autor: Bigpuuun   Link do posta
15:16:43, 15-05-18
Panie redaktorze, naucz sie Pan po polsku pisac!...

anonim
Autor: Gruby białas   Link do posta
15:27:41, 15-05-18
Nie macie w redakcji nikogo, kto czyta te materialy przed publikacją?

anonim
Autor: Emsi Maro   Link do posta
22:32:08, 17-05-18
Jeśli macie w redakcji kogoś, kto pisze gorzej, to wrzućcie ze dwa teksty, proszę.

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-224-220-72.compute-1.amazonaws.com (54.224.220.72). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2018 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies