Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, Eldo, rap Hip-Hop
Na drugiej odsłonie jednego z najgłośniejszych polskich hip-hopowych projektów ostatnich lat nie zabrakło poruszających wykonań. Klasyk "Chodź ze mną" Eldo zaśpiewał utalentowany Ralph Kaminski.

Utwór, który został pierwotnie wyprodukowany przez Webbera, znalazł się na krążku Eternia wydanym w 2003 roku. Kaminski, nie bez powodu nazywany nadzieją rodzimego popu, we właściwym sobie stylu zreinterpretował piosenkę warszawskiego rapera. Aranżacja na pianino, za którą odpowiada Mariusz Obijalski, odsłania nową, bardziej emocjonalną stronę kawałka.

Projekt Albo Inaczej będziemy mogli usłyszeć w najbliższym czasie dwukrotnie:

15 czerwca w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski na Co Jest Grane 24 Festival pojawi się Andrzej Dąbrowski, Natalia Nykiel, Sokół, Rosalie., Te-Tris oraz Fismoll, a 23 czerwca w ramach H&M Music wystąpi Daria Zawiałow, Grammatik, Eldo, Bass Astral x Igo, W.E.N.A., Monika Borzym, Te-Tris i wspomniany już Ralph Kamiński.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-233-111-242.compute-1.amazonaws.com (18.233.111.242). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.