Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Nowa twarz w szeregach Asfalt Records!

zobacz też!
K Camp "Nonchalant" , news, rap Hip-Hop
W te wakacje K Camp wypuścił EP-kę zatytułowaną "T...
Cardi B gościnnie w kawałku Pardisona Fontaine, news, rap Hip-Hop
Po sukcesie w "Love & Hip Hop", Cardi B nie zapomi...
Machine Gun Kelly udostęnia video do singla "Lately", Machine Gun Kelly, news, rap Hip-Hop
W trakcie beefu ze Slim Shady'm, Machine Gun Kelly...
Young Dolph "Break The Bank" (feat. Offset), Migos, Young Dolph, news, rap Hip-Hop
Po piątkowej premierze albumu Young Dolph powraca ...
Kaen na drodze do Nirwany - video, KaeN, news, rap Hip-Hop
Po ogromnym sukcesie singla "Echo" z Ewą Farną, kt...

Nowa twarz w szeregach Asfalt Records!

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Nowa twarz w szeregach Asfalt Records!, rap Hip-Hop
Nowy etat w Asfalt Records objął Michał Baniowski, który wspierać będzie zespół zajmujący się promocją. Michał reprezentuje rocznik 1989, poprzednio pracował w Sony Music Poland. W Asfalt Records przejmuje między innymi obsługę mediów społecznościowych i tradycyjnych, kierować będzie też częścią projektów wydawniczych wytwórni.

Asfalt Records:

Asfalt Records, niezależna wytwórnia założona w 1998 roku, odpowiada za kariery takich muzyków jak O.S.T.R., Taco Hemingway, Otsochodzi, Fisz i Emade, Łona i Webber, Rasmentalism. Albumy Asfalt Records zdobyły w sumie 8 statuetek Fryderyka w kategorii “Album roku - Hip-hop”. Wysoka sprzedaż płyt przyniosła Asfalt Records 8 Platynowych Płyt (w tym jedna potrójna i jedna podwójna) oraz 10 Złotych Płyt. Do tej pory wytwórnia wydała ponad 160 różnych tytułów fonograficznych, a przez portfolio przewinęło się ponad 30 muzyków.

Credo Asfalt Records to dbanie zarówno o wysoki poziom muzyczny wydawnictw jak i o odpowiednią szatę graficzną i formę edytorską. Choć płyty nie są adresowane do masowego słuchacza i tak często cieszą się dużym powodzeniem, przynosząc popularność artystom. Asfalt Records była jednym z pionierów powrotu płyty winylowej na rynku fonograficznym w Polsce, wydając swoje tytuły na tym nośniku już od pierwszych lat działalności, po dzień dzisiejszy.

Od 2007 roku Asfalt Records prowadzi Asfalt Shop, pierwotnie sklep internetowy, a od dwóch lat także stacjonarny w Centrum Warszawy. Asfalt Shop pierwotnie był jedynie platformą sprzedaży płyt z katalogu wytwórni, ale w ciągu kilku lat stał się największym w Polsce sklepem z nowymi płytami winylowymi z kategorii muzyki miejskiej, choć spektrum sprzedawanych gatunków jest w praktyce znacznie szersze.

W 2016 roku, na 18 lecie swojej działalności firma Asfalt Records przybrała formę spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, a rok później rozpoczęła po raz pierwszy w swojej historii własną dystrybucję płyt. Po latach współpracy z takimi firmami jak Sony Music Poland czy Warner Music Polska, obecnie wyłącznym dystrybutorem katalogu Asfalt Records jest dział handlowy firmy.
Asfalt Records
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-80-96-153.compute-1.amazonaws.com (54.80.96.153). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2018 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies