Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Wini, Holak i Frosti Rege w Studio U22

zobacz też!
Kontrowersyjny teledysk F.R.A do numeru "Pitstop", news, rap Hip-Hop
F.R.A - reprezentant składu 2famiglia wjeżdża z no...
Nowy zawodnik z pod skrzydeł Kaena z gościnką Młodego M, news, rap Hip-Hop
Kolejny dobrze zapowiadający się gracz pod skrzydł...
Mati Ważny: Zobacz nowy wideoklip reprezentanta BDF, news, rap Hip-Hop
Mati Ważny zapowiada swój nadchodzący mixtape kole...
"Wojtek Sokół" - pierwszy solowy album Sokoła, news, rap Hip-Hop
Już dziś premiera jednego z najbardziej niecodzien...
Premiera krążka "ALIEN EP" , news, rap Hip-Hop
"Witamy w Roswell 1947" - tak o swoim nowym projek...

Wini, Holak i Frosti Rege w Studio U22

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Wini, Holak i Frosti Rege w Studio U22, rap Hip-Hop
Holak i Frosti Rege w ramach "Piątków z Nową Muzyką"

Prawdopodobnie najbardziej kontrastowy rapowy duet ostatnich lat, czyli Holak i Frosti Rege byli gośćmi kolejnej odsłony "Piątków z Nową Muzyką" w warszawskim Studio U22. Raperzy zaprezentowali swój wspólny album "Tego nie widać, to słychać". Spotkanie odbyło się 18 stycznia w ramach inicjatywy Związku Producentów Audio-Video, a poprowadził je Wini. 

Frosti Rege - przedstawiciel sceny ulicznej, zeszłoroczny debiutant labelu Prosto oraz Holak, artysta z dłuższym stażem zdobywającym coraz większą grupę fanów swojego "pastelowego stylu". Ich wspólny album "Tego nie widać, to słychać" to 9 utworów inspirowanych muzyką klubową lat dziewięćdziesiątych i osiemdziesiątych - słychać na nim adaptacje brzmień klasycznych maszyn perkusyjnych i syntezatorów. Narracja albumu została oparta o imprezowe doświadczenia obu artystów, którzy podkreślają wartość albumu jako wspólnej całości. Jeśli chodzi o podział kompetencji to nie jest on jednoznaczny, wynika z naturalnego procesu powstawania płyty - nie jest ona odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku.Wydawnictwo jest dostępne w sprzedaży od 18 stycznia. Na "Tego nie widać, to słychać" gościnnie wystąpili: Ten Typ Mes, Jan-Rapowanie oraz Rogal DDL. Płytę promuje klip do utworu "Wuderzeniu", który można obejrzeć na oficjalnym kanale duetu w serwisie YouTube. Link znajduje się tutaj.

Spotkanie z "Tego nie widać, to słychać" odbyło się w ramach inicjatywy ZPAV - Piątki z Nową Muzyką. Jest to inicjatywa światowej branży muzycznej, której celem jest wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Projekt został uruchomiony 10 lipca 2015 roku. Od tego dnia na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym momencie - w piątki o godzinie 00.01 czasu lokalnego. Dotyczy to zarówno internetowych serwisów muzycznych, jak i tradycyjnych sklepów.

ZPAV, działając na rzecz rozwoju rynku muzycznego, rozpoczął cykle spotkań "Piątki z nową muzyką", na których prezentowane są premierowo lub przedpremierowo materiały z nowych na polskim rynku albumów muzycznych. Spotkania te skierowane są do mediów, a także przedstawicieli branży muzycznej. Studio U22, włączając się w tę inicjatywę, chce budować miejsce otwarte na każdy rodzaj muzyki, gdzie promuje się nowości, miejsce przyjazne zarówno wielkim gwiazdom jak i początkującym artystom.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-197-24-206.compute-1.amazonaws.com (54.197.24.206). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies