Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

KNT odpowiada na zarzuty Borixona

KNT odpowiada na zarzuty Borixona

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
KNT odpowiada na zarzuty Borixona, Borixon, rap Hip-Hop
"Skończyły się już czasy żeru na mojej skromnej osobie. Wszystko będzie zablokowane, a sprawy będą w sądzie" - tłumaczy Borixon we fragmencie swojej wypowiedzi na InstaStory.

Oczywiście nie trudno o się domyślić, że chodziło o legendarną wytwórnię RRX Desant, a konkretnie o jego właściciela - Krzysztofa Kozaka, który jest w posiadaniu praw do chyba największego katalogu polskich rapowych klasyków. 

Do słów jakie padły ze strony Borygo ustosunkował się sam Kozak -"Skoro umowy słowne były, i często pisane, to dlaczego Prosto odkupiło prawa do Zip Składu "Chleb Powszedni? Sokół zdawał sobie sprawę, że tak jest prawnie i prawilnie. Prosto stać na to było. Dlaczego Fonografika odkupiła prawa do Slums Attack jedynki i "Zwykłej Codzienności"? Ich także było na to stać. Nikt nie dyskutował tylko płacił. Duże firmy szanują pierwotne umowy. Dlaczego gdy Kękę zakładając własną wytwórnię nie próbuje odkupić praw do albumów? Co będzie gdy Bedoes założy własny, niezależny label? Co się dzieję, gdy artyści odchodzą z macierzystych labeli? Dlaczego Rychu przegrał sprawę o reedycje "Na legalu"? Dlaczego nie położy za w/w album 100 koła? Piętnujecie mowę nienawiści, a czaicie się pod studiem" - czytamy na FB KNT. -"Jak garnitur potrzebny, to go odkurzę skoro Borixon z dołu woła" - dodaje.

anonim
Autor: brxon   Link do posta
13:12:46, 02-02-19
troche ma racji, można mu polać

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-220-31.compute-1.amazonaws.com (3.228.220.31). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.