Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

PRO8L3M: Przedpremierowy odsłuch albumu "Widmo"

zobacz też!
Major SPZ x Matheo - "Paprykarz" - klip, news, rap Hip-Hop
''PAPRYKARZ’ to nowy singiel promujący wspól...
Wiatr ft. Qry - "Po godzinach" - klip, news, rap Hip-Hop
Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku od raper...
Dziś premiera "Złoty Chłopak EP" - nowy klip, news, rap Hip-Hop
Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku od artys...
Solar ft. KACPERCZYK, Mata, Jan-rapowanie - "Zobaczymy", news, rap Hip-Hop
Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku od Solar...
Bob One x Bas Tajpan - "Nic o nas bez nas" - klip, news, rap Hip-Hop
MaxFloRec prezentuje klip do "Nic o nas bez nas" B...

PRO8L3M: Przedpremierowy odsłuch albumu "Widmo"

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
PRO8L3M: Przedpremierowy odsłuch albumu "Widmo", rap Hip-Hop
PRO8L3M PREZENTUJE NOWATORSKIE WYDARZENIE: OUTPOST - IN5TALAC7A I ZAPRASZA NA PRZEDPREMIEROWY ODSŁUCH NOWEGO ALBUMU "WIDMO".

PRO8L3M z okazji premiery najnowszego materiału zaprasza na podróż po świecie cyfrowej dystopii. Finałem wyjątkowej instalacji, będzie niezwykły w swojej formule, przedpremierowy odsłuch nadchodzącego albumu. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce integrujące muzykę, fanów, artystów, sztuki wizualne i wirtualne.

Tytułowy OUTPOST (eng. an outlying or frontier settlement) to fragment wirtualnego świata, osadzony w naszej rzeczywistości - wychodzący poza granice, który możemy fizycznie zwiedzić. To świat, w którym na każdym etapie zanurzania się w doświadczeniu, wchodzimy w dialog, zarówno za pomocą technologicznych interfejsów, jak i całkowicie realnych doznań. Multisensoryczna i w pełni oparta na interakcji odbiorca-medium instalacja, oparta będzie w 100% na doświadczeniu wynikającym z obcowania z różnymi formami technologii.
Na kilka dni postindustrialna, niewykorzystywana do tej pory na projekty artystyczne, przestrzeń na warszawskiej Pradze, zmieni się w świat, gdzie granice pomiędzy tym, co cyfrowe a namacalne, staną się nieostre. Czy VR wpływając na nasze zmysły, może trwale zmienić sposób, w jaki postrzegamy naszą rzeczywistość? Czy wszystkiego możemy doświadczyć cyfrowo? Która rzeczywistość będzie tą "główną" w przyszłości? W jakim kierunku podąża nasza cywilizacja - cyfrowej utopii czy dystopii? Na te pytania będą starali się odpowiedzieć twórcy instalacji wraz z duetem PRO8L3M. Wspólnie zapraszają do świata, gdzie do zmysłów odbiorców przemawiać będą całkowicie nowym, wizualnym i cyfrowym językiem prezentacji muzyki. Finał doświadczenia w postaci wyjątkowego, przedpremierowego odsłuchu albumu "Widmo", zintegruje doświadczenia wizualne, dając możliwość osobistego obcowania z muzyką i dialogu z zaskakująco zaaranżowaną przestrzenią. Za stworzenie OUTPOST - IN5TALAC7A odpowiadają wspólnie z duetem PRO8L3M: MELT, wielokrotnie nagradzane studio kreatywne, tworzące immersyjne doświadczenia na granicy świata prawdziwego z wirtualnym i pomysłodawcy instalacji oraz OUTRAGE - agencja zajmująca się kreacją, produkcją i komunikacją niestandardowych projektów z obszaru rozrywki i kultury, integrująca je ze światem reklamy odpowiedzialna za kreację i komunikację wokół "WIDMO" LP.


OUTPOST - IN5TALAC7A - terminy wydarzenia:


22.02 - Piątek, godz.: 18:00, 20:00, 22:00
23.02 - Sobota, godz.: 18:00, 20:00, 22:00
24.02 - Niedziela, godz.: 18:00, 20:00, 22:00
25.02 - Poniedziałek, godz.: 19:00, 21:00
26.02 - Wtorek, godz.: 19:00, 21:00

Bilety dostępne są w sprzedaży poprzez platformę Going.
Ceny biletów: 60 zł /70 zł/80 zł
Link do wydarzenia na Facebooku


Ważne informacje: Wstęp na OUTPOST - IN5TALAC7A możliwy jest dla osób pełnoletnich, które zakupią bilet w oficjalnej dystrybucji lub posiadają specjalne zaproszenie. Ponadto informujemy, że obecność na wydarzeniu wiąże się z ciągłym przebywaniem w strefie znacznego natężenia dźwięków, które mogą spowodować uszkodzenie słuchu, jak również w strefie działania świateł stroboskopowych i efektów laserowych, które mogą spowodować dolegliwości wzrokowe. Na szczególne niebezpieczeństwo narażone są kobiety w ciąży oraz osoby chore na epilepsję. Kupując bilet goście akceptują regulamin wydarzenia oraz zasady bezpieczeństwa. 

PRO8L3M:Stworzony przez Oskara i Steeza duet PRO8L3M to zjawisko, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Od momentu debiutu w 2013 roku każde kolejne wydawnictwo zespołu przynosi złote i platynowe płyty, elektryzując coraz większe kręgi słuchaczy. Regularnie wyprzedając największe sale koncertowe w Polsce, PRO8L3M to jeden z największych fenomenów muzycznych ostatnich lat. Duetporusza i łączy odbiorców różnorodnych gatunków - od hip-hopu, po alternatywę. W ich pełnej popkulturowych nawiązań twórczości tematyka nowych technologii i futuryzm mieszają się z sensacyjnymi opowieściami. Najnowszy, drugi długogrający album "Widmo" krąży wokół zagadnień współczesnej cywilizacji, pułapek jej rozwoju, degradacji środowiska oraz rzuca światło na niedostrzegane zjawiska. Premiera płyty 1/03/2019. OUTPOST - IN5TALAC7A to przedpremierowy odsłuch albumu i owoc współpracy koncepcyjnej ze studiem MELT i realizacyjnej z OUTRAGE w zakresie eksperymentowania z nowymi formami angażowania odbiorców.

MELT:Wielokrotnie nagradzane studio kreatywne, tworzące unikalne doświadczenia w każdej formie i skali. Zacierając granicę pomiędzy światem prawdziwym i wirtualnym, popychają technologie i media poza ich naturalne limity, wciągając odbiorcę do wykreowanego świata marki. Lata doświadczenia w projektowaniu i realizacji brandowanych, artystycznych i eksperymentalnych doświadczeń multimedialnych, dały rezultat w postaci międzynarodowej rozpoznawalności. Przyniosły także wiele nagród i wyróżnień, takich jak: KTR, IAB MIXX EUROPE, Adweek's Grand Arc & Best use of VR, Adobe Design Achievement Award oraz wyróżnienie dla największych innowatorów Europy Środkowo-Wschodniej na liście Financial Times New Europe100 dla prowadzących studio Kamili Staszczyszyn i Kuby Matyki. MELT Odpowiada za kreację, design, content i koprodukcję OUTPOST - IN5TALAC7A.

OUTRAGE:Nowo utworzona agencja zajmująca się kreacją, produkcją i komunikacją niestandardowych projektów z obszaru muzyki, rozrywki i kultury, integrująca je ze światem reklamy. Zespół OUTRAGE prowadzony przez Monikę Sidorowicz i Piotra Szulca integruje doświadczenia z obszaru mediów, komunikacji, reklamy, branży muzycznej, eventowej i rozrywkowej tworząc nową wyspecjalizowaną strukturę odpowiadającą na potrzeby rynku. OUTRAGE łączy kompetencje strategiczne, kreatywne, egzekucyjne z produkcyjnymi i impresaryjnymi. OUTRAGE tworzy kampanie, doświadczenia i wydarzenia, realizuje projekty komunikacyjne oraz reprezentuje artystów i twórców, kreując unikalne projekty oparte o współpracę świata artystycznego z markami, organizacjami i inicjatywami. OUTRAGE odpowiada za produkcję,i komunikację OUTPOST - IN5TALAC7A.

Wydarzenie organizacyjnie wspierają: Going. i Revolume.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-83-192-109.compute-1.amazonaws.com (3.83.192.109). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies