Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

"Interpol" - pierwszy singiel z albumu "Widmo"

zobacz też!
Znamy tytuł nowego albumu Eldo, Eldo, news, rap Hip-Hop
Niejednokrotn ie wypowiedzi Eldo budziły spekulacj...
Kontrowersyjny teledysk F.R.A do numeru "Pitstop", news, rap Hip-Hop
F.R.A - reprezentant składu 2famiglia wjeżdża z no...
Nowy zawodnik z pod skrzydeł Kaena z gościnką Młodego M, news, rap Hip-Hop
Kolejny dobrze zapowiadający się gracz pod skrzydł...
Mati Ważny: Zobacz nowy wideoklip reprezentanta BDF, news, rap Hip-Hop
Mati Ważny zapowiada swój nadchodzący mixtape kole...
"Wojtek Sokół" - pierwszy solowy album Sokoła, news, rap Hip-Hop
Już dziś premiera jednego z najbardziej niecodzien...

"Interpol" - pierwszy singiel z albumu "Widmo"

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
"Interpol" - pierwszy singiel z albumu "Widmo", rap Hip-Hop
Kolejne zaskoczenie tego tygodnia od zespołu PRO8L3M. Po ogłoszeniu niecodziennego sposobu przedpremierowego odsłuchu płyty poprzez nowatorską instalację, zespół prezentuje nowy utwór. "Interpol" - pierwszy singiel z albumu "Widmo" to bez wątpienia stylistyczna nowość dla odbiorców i całkowicie nowa odsłona artystyczna duetu.

Oskar i Steez ujawniają pierwszy singiel "Interpol", który w warstwie brzmieniowej i ekspresji lirycznej serwuje duże zaskoczenia i prezentuje całkowicie nową odsłonę stylistyki twórczej duetu. Po dotychczas zaprezentowanych przez zespół działaniach związanych z nowym wydawnictwem (maski antysmogowe, niepokojący tytuł i okładka płyty "Widmo"), można było spodziewać się gorzkiego komentarza poświęconego współczesności. Tymczasem "Interpol" prezentuje inną możliwą reakcję na daleki od  naprawić, a widząc w tle światła obławy, niech pomaga nam deszcz. Ciepły i lekki, oparty na reggaetonowej dynamice, bit Steeza przełamuje mroczną aurę nie tylko obecnej, zimowej codzienności, ale całego wydawnictwa.

"Interpol" to przewrotna historia, remedium na groźną rzeczywistość oraz zaproszenie do ucieczki. Jako ostatni utwór na albumie może stanowić nieoczywisty "happy end" historii, które poznamy na albumie. Video do utworu zrealizowany przez Gosię Herman to montaż sytuacyjnych ujęć VHS, które stanowią przegląd konsumpcyjnych klisz i ekstrawagancji, jakie oferuje nam współczesność, zarówno na poziomie obserwacji, jak i uczestnictwa. Świat najbogatszych, dążenie do luksusu, do jakiego przyzwyczaił nas mainstreamowy przekaz płynący z mediów, widzimy w zderzeniu z wykluczeniem. Czy wszechobecne dążenie do pokazywania materialnego statusu może popychać do ucieczki? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć "Interpol".

Album PRO8L3M "Widmo" ukaże się w sprzedaży 1 marca 2019. Na tydzień przed premierą, zespół zaprasza na OUTPOST - IN5TALAC7A. Będzie to przedpremierowy odsłuch nadchodzącego albumu "Widmo" i pierwsze tego typu wydarzenie integrujące muzykę, fanów, artystów, sztuki wizualne i wirtualne. OUTPOST to fragment wirtualnego świata, osadzony w naszej rzeczywistości, który możemy fizycznie zwiedzić. Multimedialna instalacja da możliwość wejścia w interakcję i odbioru muzyki, zarówno za pomocą technologicznych interfejsów, jak i całkowicie realnych doświadczeń.

Bilety na OUTPOST - IN5TALAC7A dostępne są w sprzedaży poprzez platformęGoing
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-197-24-206.compute-1.amazonaws.com (54.197.24.206). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies